Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

neco zvlastniho se deje v diskusi .. skacou tam starsi prispevky .. je to v obecne o vsem a zaroven o nicem
Špatně se zobrazují "barvy hodnocení" her, resp rozdílně se zaokrouhlují u hlavního hodnocení (normální zaokrouhlování) a u hodnocení platforem (vždy dolů, tzn 79,9 už je žlutá). Např aktuálně u Kingdom Come - hlavní hodnocení zelené, hodnocení platforem všechno žluté.
@ripper (05.06.2018 00:24): Myslím, že to pracuje s nějakou session. Pokud jsi kontroloval hned po půlnoci, tak jsi měl nejspíš ještě aktuální session z předchozího dne. Po pár minutách by se to mělo chytnout. Víc budou muset odpovědět admini.
Achievementy Loajalita se počítají v jiném časovém pásmu, než je české. Pokud se po půlnoci podívám na poslední započítaný den, tak pořád svítí včerejší datum. Hádám, že server jede v UTC (nebo nemá letní čas) a nebere v potaz aktuální čas v ČR.
Pokud je nahlášen a následně smazán odkaz, který jsem přidal, tak se o tom sice dozvím notifikací, ale už tam není jméno moderátora, který smazání provedl. Takže pokud bych k tomu měl dotaz nebo o tom chtěl diskutovat, tak prostě nevím komu napsat. Prosím do notifikace doplnit jméno toho, kdo smazání schválil, děkuji.
Stejně jako se nezobrazuje sledovaná hra nesledované platformy v diskuzích a musí se vždy vyhledávat, je to nepraktické.
Můj návrh na přidání hry Drakan: The Ancients' Gates byl zamítnut, ale nepřišla mi žádná zpráva. Zjistil jsem to zcela náhodou ze seznamu schvalovaných her. Je rozbité zasílání oznámení? Jednorázová chyba?
U Far Cry 4 je průměrné hodnocení u Xbox 360 verze 77%, přitom tuto verzi hodnotil jen jeden uživatel. Je to bug? Nebo se do průměrného hodnocení stále zaznamenává i hodnocení zabanovaných uživatelů?
Při přidávání loga je tam chybová hláška:
Obrázek má nevyhovující poměr stran (maximálně 2:1, minimálně 2:3).
Pokaždé uvažuju co z toho je výška a co šířka, a nikdy to nevím. Dalo by se to prosím specifikovat v popise chyby?
Při návhru hry, která vyšla v lednu 2017 mi nakonec preskočil rok na 2016 při odeslání. Bude tam bug zdá se.
Když nejsem přihlášený, na hlavní stránce se mi nezobrazují poslední blogové příspěvky, v dotyčném okénku je informace "Prozatím žádný záznam". Po přihlášení blogové příspěvky normálně vidím. Prohlížeč: aktuální Chrome.
@Eru (06.04.2018 12:51): Ano, stejně tak, když si hry odstraním z některého ze seznamů, tak se mi od toho celkového čísla neodečtou. U chci si zahrát a vlastním to funguje, ale u dohraných a hodnocených ne, respektive možná je potíž jen s jedním seznamem, ale to zkoušet kvůli datu hodnocení a dohrání teď určitě nebudu. Celkové číslo by u mě mělo dávat 603, ale mám tam 628. Už jsem to tu ale jednou hlásil.
Klasika při přechodu na nový čas. Napište Memphovi PM a on to fixne, řeší se to tu každý rok...
Hlásím, že se přihlašuji denně, ale právě se mi restartoval postup v achievementech loajality... :/