Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

CHK-Games

Rusko
Založeno 2003
СНК-Games je společnost sdružující skupinu indie vývojářů napříč Ruskem. Byla založena v roce 2003 v Moskvě a vedoucím skupiny se stal Yakov “ru_maniac” Uvarov. První tři písmena názvu společnosti jsou přepisem Cyrilice, proto je společnost známa i pod alternativním názvem SNK-Games. V současné době pro ní pracuje přibližně 15 stálých členů, od vývojářů až po různé umělce, novým vedoucím skupiny se stal Mikhail "Bercut" Belov.

Do povědomí vešli hlavně v roce 2004, kdy ze společnosti Elemental Games odešel Dmitrij Gusarov a s ním i většina týmu. Alexei Dubov tedy přijal nabídku СНК-Games a společně začali pracovat na patchích a modifikacích k Space Rangers 2: Dominators. Jednalo se zejména o Space Rangers 2: Reboot, který vyšel v rámci kompilace Space Rangers 2: Dominators. Reboot a v roce 2008 i jako standalone datadisk. V roce 2013 si pak připsali plnné autorství k druhému standalone datadisku Space Rangers HD: A War Apart.