Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Space Rangers 2: Reboot

05.03.2010
79
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Space Rangers s podtitulem Reboot je samostatně spustitelným datadiskem k druhému dílu této série a je mixem strategického vesmírného simulátoru s prvky RPG.

Píše se rok 3300, společenstvo pěti galaktických ras Malogovů, Pelengsovů, Faeyanů, Gaalianů a lidí se musí opět spojit a vymyslet plán za znovuzískáním speciální technologie Klissan, kterou má v držení uskupení robotů. Zástupci ras se dohodnou, že tím, kdo danou technologii získá, budete právě vy, vesmírný tulák, ranger.

Na začátku hry je nutné vytvořit si postavu (určit povolání a etnické zasazení) a zvolit si základní vybavení vesmírného korábu. Následně na to začnete plnit přidělené úkoly (je jich více jak 50). Ty jsou zde plněny v rámci tahového systému, kdy směřujete vesmírem až k bodu, kde se přidělený úkol nachází. Ten se dá splnit buď za pomocí hrubé síly, obchodu nebo diplomacie. Pokud dojde na řež, je hra na povrchu relevantní planety přepnuta do režimu real-time (s klasickými prvky jako je výroba vojska a následné eliminace protivníka).

Během putování vesmírem je možné narazit i na jiná plavidla, ne všechny se však budou tvářit přátelsky a právě ty je nutné porážet. RPG prvek je zde potom zastoupen ve vylepšování vesmírného bitevníku (zbraňové systémy, štíty aj.).


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.