Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Aegis Defenders

95
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
08.02.2018 PCPS4Switch
Vývojáři:
GUTS Department
Oficiální stránky:
http://www.aegisthegame.com/
Aegis Defenders je kombinace 2D plošinovky a tower defense strategie, spočívající v bránění určitého území. Odehrává se ve fantasy světě Elam, kde se hráč chopí skupiny dobrodruhů snažících se vypátrat legendární ztracenou zbraň zvanou Aegis, výtvor dávno zaniklé a technologický vyspělé civilizace, která by jim pomohla v obraně vesnice před rozpínající se mocichtivou Říší.

Hra je v základu klasická plošinovka, která v sobě nese i některé prvky žánrů Metroidvania a RPG ve formě získávání nových dovedností či zlepšování zbraní a výbavy. Mezi hratelnými postavami lze libovolně přepínat a využívat tak jejich specifické dovednosti a silné stránky při překonávání překážek, boji s různorodými nepřáteli a řešení logických hádanek. Druhá část herní náplně spočívá v obraně daného území nebo osoby, kdy po určitý čas budou za všech stran proudit protivníci. Bránit se lze strategickým rozmístěním hrdinů, kladením pastí, střílen a různých obranných prvků, přitom lze každé z postav zadávat akce, které budou během nepřátelského útoku samy provádět.

Krom klasické singleplayerové kampaně je možné hru také projet v kooperaci dvou hráčů na rozdělené obrazovce, kdy si oba dva rozdělí charaktery, které budou ovládat.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.