Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Herní výzva 2019

Vše o letošní Herní výzvě najdete na www.hernivyzva.cz
« Novější Starší »
Ještě doplňující, jakákoliv Star Wars hra lze použít pro HC Adaptaci? Jelikož Epizoda IV, jako první SW film, tuším je podle originálního scénáře, všechny knihy vznikly až na základě těchto filmů..
@S4TW (04.02.2019 11:06): S tím komentářem je pravda, že je to na hraně dost, na to prdím nakonec. Ale znovu dohrát hru, kterou už jsem hrál mi přijde ok. Ta výzva pro mě především představuje návrat k hraní trochu ve větším, než že bych na sílu musel hrát hru, která mě nezajímá nebo je na desítky hodin (např. pro historické události jsem původně přemýšlel nad Total Warem, ale to jsou prostě hry na hodně dlouho a nemám na to čas).

edit: Jinak samozřejmě @Kwoky (04.02.2019 10:59): @leebigh (04.02.2019 11:00): díky za odpověď :)
Jako hrát hru, kterou jsem už dohrál a navíc napsal komentář je trochu proti duchu výzvy, kdy se mají hledat nové výzvy :-)... Já bych byl striktně proti...
Věřím, že se na to odpovídalo už milionkrát, ale v pravidlech to není zmíněno..
1) Můžu znovu rozehrát hru, kterou jsem už v minulosti dohrál? A v případě, že mám dokonce komentář, tak smazat a napsat nový? Hodilo by se mi to pro 8. a 9. výzvu..

2) V případě, že 1) ano, Vietcong se dá považovat za historickou událost pro HC verzi (Vietnamský konflikt)?
Dobrý večer, bylo by možné uznat na výzvu "Lovec trofejí" získání posledních dvou trofejí do hry Bloodborne, pro které musím hru ještě jednou dohrát? Děkuji.
Pátá hra v rámci herní výzvy dohrána. Tentokrát jsem splnil kategorii "S humorem jde všechno lépe" se hrou A Vampyre Story. Pokud ještě nemáte svého favorita do čtvrté kategorie, mohu tuto adventuru vřele doporučit.
Schu se vzdala svého poukazu na "2x10 hodin v herním klubu SkillZone.cz" z Herní výzvy, tak kdo by si chtěl zajít zahrát, tak mi napište PM - kdo napíše první, je to jeho.
@SimonEndt (01.02.2019 21:50): Me Princ nekolikrat za poslednich asi deset let vytocil do ruda ruznejma amatersky vyblitejma nesmyslama, ale musim uznat ze se dost zlepsil, holt starne a je to videt. Jinak Vortex obecne je asi to nejlepsi co se da na cz webech najit. Zatim maji elan..nez vyhori do podoby Games cz zombie:)

taky je podezrivam ze dostavaji od Warhorse nejaky desatek, ale to je jen ciste moje osobni spekulace s kterou si nedelejte hlavu :)
Chystám se v kategorii pana Čapka hrát Assault Android Cactus. Jak to vidíte s kategorií? Popisky tvrdí, že hratelné postavy jsou androidy, ale nejsem si jist. Každopádně návaly robotů stačí na standart.
@SimonEndt (30.01.2019 19:39): jo, máš pravdu v tom, že se k tomu musí člověk dokopat, ale výsledek je pak úplně jinde než u tý konkurence, což je nejdůležitější ;) Je zbytečný mít desetisíce her s generickými popiskama, nebo dokonce s citově a subjektivně zabarvenýma popiskama z distribuce ;)

Diskutující (15)