Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Daniel Palička • 18 let • ČR - kraj Zlínský

Profil

Buď zdráv náhodný uživateli z Databáze her. Pokud hádám správně, vůbec nevíš, kdo nebo případně také co jsem a chtěl bys toho o mě znát podstatně více. Jestliže to jest čirá pravda, tak se pohodlně usaď nebo si lehni (pokud ti tedy přijde ideální číst text z mobilu/tabletu) a dozvíš se o mně několik různorodých informací.

Mé jméno je Daniel Palička a byť se to nemusí někomu zdát, na DH jsem se registroval již v roce 2013. Tehdy mě však vůbec nikdo neznal (ví někdo vůbec o tom, jak odpadní byl můj profil v době, kdy jste ode mě nemohli vidět hodnocení jakékoliv hry?). Mám již krásných 15 let, přičemž aktuálně mám několik různých zájmů, ke kterých bych se však dostal později. Pocházím z Kroměříže - přesně z toho města na východu České republiky v Zlínském kraji, kde existuje Arcibiskupský zámek spolu se zahradami, jež jsou zapsány na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Už od malička hraji počítačové hry. I teď si stále vzpomínám na chvíle, kdy jsem po zapnutí Street Fighter IV mohl v režimu "Arcade" drtit mé protivníky díky dovednostem několika různých bojovníků. Pokud by vás to zajímalo, mým nejoblíbenějším zápasníkem byl Zangief kvůli jeho silným točivým útokům.

Mezi mé koníčky patří kromě typického hraní her také čtení komiksů. Samy o sobě mě baví, tudíž jsem se rozhodl se zúčastnit Čtenářské výzvy na Goodreads roku 2018, kdy musím číst literární díla (ať už komiksová nebo knižní) Mimochodem, nevadí mi, když si přečtu mangu, protože proti japonské kultuře nic nemám a já osobně to považuji za zpestření mezi všemi těmi počiny, co aktuálně čtu. Když už jsme u toho, začínám sledovat anime. Sice mám mnoho restů a stále sleduji jedno jediné anime, ale musím podotknout, že je samo o sobě skvělé. Nebudu však prozrazovat, o jaký konkrétní počin se jedná.

Předem musím podotknout, že podobně jako můj táta a uživatel leebigh i já nehrál spoustu titulů, ke kterým bych se však v budoucnu milerád dostal. Mám ovšem oblíbené hry, jež hraji pravidelně, ať už se jedná o Pinball FX3, Overwatch nebo také Hearthstone. Samozřejmě, rád píšu (z docela pochopitelných důvodů), takže si jednou za čas pustím mé oblíbené písničky. Vůbec nedám dopustit na písně Miracle of Sound a kapely Imagine Dragons. A na co jsem zejména hrdý, je můj post redaktora na slovenském herním serveru Somhrac.sk, kde můžu zužitkovat mé nadšení pro psaní.

Abyste vůbec měli ponětí o tom, jakým způsobem hodnotím, rozhodl jsem se zde přidat speciální tabulku, která vám má vlastní hodnocení aspoň trochu objasní:
1/5 (0-25%) - Totální odpady (někdo by mohl říci katastrofy), které jsou nesmírně špatné. Nikomu bych je nedoporučil a rozhodně bych neřekl, že by byly dobré.
2/5 (30-50%) - Průměrné až vysoce podprůměrné počiny s pár plusy, ale několika negativy. Není to sice úplná katastrofa, ale rovněž také nic převratného, co byste si měli sehnat a co nejdříve zahrát.
3/5 (55-65%) - Lepší průměry (55%), nadprůměry (60%) a lepší nadprůměry, čili dobré hry (65%). Rozhodně to samo o sobě není špatné, ale dokonalost to rozhodně není. Jsou zde věci, které by šly ještě trochu vylepšit.
4/5 (70-85%) - Povedené tituly, které mě bavily a mohl bych je s čistým srdcem doporučit.
5/5 (90-100%) - Excelentní počiny, jež bych mohl doporučit každému hráči. Tak vysoké hodnocení sice moc často neuděluji, ale pokud ho udělím, je to z očividných důvodů.

A aby toho nebylo málo, přikládám zde ještě můj seznam oblíbených uživatelů na samotné Databázi her:
ad142
leebigh
M.a.t.t.
Walome
Starletka
Kwoky
Crash
Piraten
Gordon
MickTheMage

To by tedy bylo kompletně všechno. Snad vás několik informací k mé osobě zaujalo a snad vás potěším svými názory na hry všeho druhu.

Herní výzva 2018 - Light verze
V rámci Herní výzvy 2018 jsem se rozhodl kromě Hardcore verze splnit i Light verzi. A zde přidávám hry, které si zahraji v jednotlivých kategoriích té druhé zmíněné verze, která je zároveň tou jednodušší.
1) Call of Juarez: Gunslinger - Splněno (Komentář)
2) Life is Strange: Before the Storm - Splněno (Komentář)
3) Thomas Was Alone - Splněno (Komentář)
4) Zup! 2 - Splněno (Komentář)
5) Batman: Arkham City - Splněno (Komentář)
6) Sherlock Holmes and The Hound of Baskervilles - Splněno (Komentář)
7) Angry Birds - Splněno (Komentář)
8) Assassin's Creed Chronicles: India - Splněno (Komentář)
9) Lego Ninjago Movie Video Game - Splněno (Komentář)
10) Alchemy Mysteries Prague Legends - Splněno (Komentář)