Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.
Matěj Komiksumec / 20 let / Liberec (ČR - kraj Liberecký)

Momentálně rozehráno


Profil

Psalo se poslední léto minulého tisíciletí a od té doby tak nějak chodím po světě. První pořádná hra co si pamatuji je člověče nezlob se, ale první věc co jsem hrál na počítači, Wolfenstein 3D, ach jak já to ve svých 5 letech miloval, to samé později prvního DOOMa.

Pak přišla základní škola a hrály jsme různé MMO hry protože jsme byli chudý kluci a víc jsme toužili po tom mít komplet Lego City. Právě z toho důvodu jsem začal hrát Lego hry a stále mi zůstávají v srdíčku. Jenže prostému klukovi ze severu čech nemohlo Lego vydržet věčně, a tak jsem v roce 2009 přesedlal na FIFU 09 a NHL 09, bože tolik hodin po škole jsme na tom strávili. No a pak to přišlo, pokračoval jsem v dalších ročních FIFY, hrál GTA Vice City a zamiloval si Assassin's Creed.

Až do nedávna jsem byl hrdý PCčkář, ale vše zlomil rok 2018. Když jsem viděl hry jako God of War, Red Dead Redemption 2 či Spider-Man byl jsem nazlobený že je nemohu hrát. A tak jsem si pořídil čtvrtý Playstation.

A jak bude tato sága pokračovat? To ukáže až čas...