Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Herní výzva 2024

Vše o letošním ročníku najdete na www.hernivyzva.cz. Před položením dotazu si projděte náš FAQ dokument.
@BUMTARATA (30.12.2019 19:25): Tak to zkus nechat na zítřek, pokud budeš mít čas. Taky mám občas problém ze sebe dostat komentář a většinou pomůže, když to nechám na druhý den a vrhnu se na to třeba hned po probuzení.
Chci moc poděkovat Lauroně a poté Jumasovi za inspiraci na finální hru. Trošku si připadám jako podvodník, protože základní verze Crayon Physics je fakt na 15 minut, ale dohrál jsem to.

Hlásím - SPLNĚNO! Ještě jednou díky všem a prosím o kontrolu. Pod jednotlivými hrami mám i odkazy na věci, které se vztahují ke hře a tématice oné kategorie.

Ještě jednou díky! Opiju se tak jako tak :D
moje pocity na začiatku roku "splním väčšinu hier v predstihu"
moje pocity cca v polovici roku "polovica roka za mnou, polovica hier splnená, je to ok"
pocity na konci roku "kto mi venuje 1 a pol hodiny času pri počítačí, aby som sakra mohol dohrať tú poslednú hru, čo mi tam ešte do výzvy chýba???"
Ok, taky hotovo, tak prosím překontrolovat taktéž. Achievy zde
https://steamcommunity.com/id/Paul_cz/stats/812140/?tab=achievements

Jinak hry jež bych nebýt výzvy nehrál:
Nier Automata
Full Throttle Remastered
My Friend Pedro
Assassin's Creed Origins
Singularity

A jsem rád, že jsem si je zahrál. Singularity mě trochu zklamalo, Ravenu se v minulosti povedly lepší kousky, ale vyložené špatné to nebylo. Nier z nich byl nejlepší a nejunikátnější, ikdyž také měl svůj share nedostatků. Full Throttle, point and click adventura, můj neoblíbený žánr, tak mám zas na nějakou dobu pokoj, ale špatné to nebylo. A..možná se k žánru vrátím v Kentucky Route Zero, pokud to někdy dodělají.
Tak když se ta diskuze tady tak rozjela, poprosím taky o kontrolu, ať můžu v noci konečně klidně spát.
Já bych osobně Death Stranding jako kutilskou hru nebral.

Ale děkuji všem za ochotu pomoci :) Dnes i zítra se napiju na vaše zdraví a od 1.1. se můžem vrhnout na výzvu novou :D
@SyLeBROs (30.12.2019 13:15): případně mě napadá - v Death Stranding, se podle toho co jsem slyšel staví celkem dost. Nedokažu posoudit, nakolik by vešla do kutila, ale pokud někdo kdo s ní má zkušenosti muže říct, že to je opravdu kreativní. Pak mužeš raději splnit něco s Roboty.
@SyLeBROs (30.12.2019 13:15): To je hrozná škoda. Např. pokud máš Cities Skylines, tak podle pravidel by ti mělo stačit dokončit jeden scénář a když se do toho pustíš, tak to třeba do 6 hodin stihneš. Popř. nějakou rychlo kampaň v tradičních strategiích bys taky mohl zvládnout.
@Kunick (30.12.2019 11:31): tak to bacha, já bych někdy od pěti do 23 hod klidně hrála ;o) narvala bych děti Jumasovi, zavřela se v ložnici a bylo by ;o) ale tuhle hru hrál fakt Jumas ;o) a díky za kontrolu. Někdy to tak bývá, že mě okolností navedou na hru, kterou uplne hrát nechci a nakonec je to pěkný kousek. Od toho tady ta výzva také je že ;o)
@RomcaT (30.12.2019 00:23): Nevidím v tom jediný problém. Jsem rád, žes nakonec ocenila i hry, které jsi zařadila jen abys splnila výzvu.

@Jumas (30.12.2019 00:25): Tak budu předpokládat, že Romca by neobětovala děti a praní tomu aby začala hrát hru v 5 odpoledne a dokončila ji někdy kole 11 večer. Takže já bych Ti to věřil. Jinak samozřejmě bezproblémové splnění.

@leebigh (30.12.2019 00:58): Myslím, že ani není třeba říkat, že pravidla kategorii byla naplněna.

@St_Jay (30.12.2019 01:02): Tady by jediný potencíální problem mohla být barva - silver lining. Ale mám pocit, že hned v lednu se barvy odvozené od kovů a předmětů řešily a byly uznány. Takže bych to považoval za splněné.

@HolyMeatball (30.12.2019 08:37): Jak už napsal Crash, samozřejmě na funkci to vliv nemá, ale já sám tyhle hry kdy mi chybí jediný achiev nesnáším. Tak jsem Tě na to raději upozornil.

@SyLeBROs (30.12.2019 09:41): To DÁŠ! a @Laurona (30.12.2019 09:58): radila opravdu dobře. Ja to kdysi dávno hral na mobilu a bylo tu super. Když zkus alespoň tu free verzi na mobil.

@Dan9K (30.12.2019 10:40): Gratulace! A teď si užij nějakou tu silvestrovskou párty...
@HolyMeatball (30.12.2019 08:37): Tak základ jsi splnil tak jako tak, na zařazení do soutěže to vliv nemá. Každému jinému bych uznal i to HC, ale tebe, který si nás po celý rok vychutnává v QL, s radostí pošlu znovu dohrát pul kampaně. Přeji příjemného Silvestra. :-D
@HolyMeatball (30.12.2019 08:37): pokud jsi měl všechny achievementy v době dohrání hotové a nebyl důvod si myslet, že něco přibyde další, tak máš samozřejmě splněno na HC. Je to podpásovka autorů, ne tvoje chyba ;) Pro dobrý pocit si to samozřejmě někdy dodělej, ale nemusíš letos ;)
@S4TW (30.12.2019 07:37): Povinné to není, ale když si to sami chcete nechat zkontrolovat, tak ty achievementy jinak než bez nějakého odkazu nebo screenu nezkontrolujeme. Takže jak pise Kunick, je to ideální pokud něco takoveho poskytnete, ale nutná a povinná podmínka pro zařazení do soutěže to není.
Xem jsi všiml, že ten novej ačív v Resi2 si žádá půlku kampaně znova dohrát. To už si nejsem zcela jistý, že ještě stihnu. Tož gulášku, když jsem v době dohrání měl 43/43 ačívů, jakož doloženo v komentu, tak se to furt počítá, či? :)
Konečně jsem dopsal komentáře, tak už mám komplet hotovo a jelikož mi to ještě asi nikdo nekontroloval, tak taky prosím prosím někoho o kontrolu.
Já bych taky poprosil o kontrolu Výzvy, konečně mám splněno, myslím že nebude problém.
Já už mám hotovo delší dobu, ale když tady jsou hromadné kontroly, tak bych o ni taky poprosil :) Nevím, jestli ty ačívy v odkazech u dané kategorie může vidět i někdo jiný, než já. Případně hodím screen. Je tam tedy Steam účet Romči, protože já vlastní nemám. Budete mi holt muset věřit, že jsem Kaboom Monsters hrál já a ne ona :)
Já nevím jestli mi výzvu už někdo kontroloval, ale pokud ne tak prosím o kontrolu
@Kunick (29.12.2019 22:35): A stačí screen, jak mám např. v profilu? Protože mně Steam vyřadil Dear Esther z knihovny, taktně mi naznačil, že za 24 Kč z G2A jsem to vlastně ukradnul :D Nevím, jestli lze na Steamu dohledávat ačívy, pokud hru fyzicky (už) nevlastním.
Tak, hry odehrány, prosím o prověření, že všechny pasují do svých kategorií.

Komentáře zatím přidané nejsou, klasicky jsem si na sebe ušil bič na poslední chvíle. A věřím, že u Chapters stačí koment jen k jedné epizodě:)?
Tak jo, Herní výzva 2019 splněna komplet na Hardcore, i s komentáři! Za kontrolu se nezlobím.

Zároveň připomínám že společně s Herní Výzvou končí i Drektova Výzva!
(Zatím jí splnili 4 uživatelé, o dalších 3 vím, že se možná ještě snaží.)

Pořád se jí ještě můžete zúčastnit, pokud jste splnili Herní výzvu možná jste splnili i tu Drektovu a ani o tom nevíte :) Info u mě na profilu.