Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Drolin (22.06.2018 15:44): Pokud to jsou limitované edice, tak určitě. Figurky ze sběratelek i samotné (bez zbytku obsahu sběratelky) většinou nabírají na hodnotě. Kdysi jsem byl rozhodlý koupit Mirror's Edge Catalyst sběratelku čistě kvůli te figurce, ač nebyla nijak extra detailní, ale líbil se mi celkový nápad. Stálo to tuším nějakych 2,6k, teď samotná figurka bývá kolem litru a půjde to určitě nahoru.

Každopádně ta co Fatality poslal vypadá, že ma ohebné klouby, to nemám rád, působí to trochu jak barbina :D Ač je to tady dobře maskované tím oblečením.
Koupili byste si figurku z vasi oblibene hry za 3600 Kc (140 €)? Diky za odpovedi :-D
Teďjsem si přečetl co vlastně NHL19 bude a žádná škoda. Ale NHL 20 bude výroční a Madden se teď taky po letech objevil na PC Tak třeba to za rok vyjde..
@Jumas (22.06.2018 10:53): Taky myslim, že minimálně první ročník na frostbitu by se na PC prodával slušně. Ale tak je to EA od nich se moc dobrýho čekat nedá. Navíc všichni je hejtujou chudáky.

Jediný co z nich za mě za poslední léta vypadlo je ondahus, kterej už tedy notně dobíhá a origin acces, kterej sice nemám, ale smysl to při tý ceně určitě dává.

@Fritol (22.06.2018 11:54): no tak jestli jsou čísla za NHL takhle nízký , tak asi fakt ne no. Škoda.
@Jumas (22.06.2018 10:53): Skočili by po tom češi akorát. Východ není duležitý, jedna západní země dá stejné prodeje jak celý východ dohromady. Nikdo jiný po tom neskočí, protože když to nedokáže prodat gigant jako EA, tak to nedokáže prodat nikdo. Nehledě na to, že EA už maj vytvořené základy, což investici razantně snižuje a všichni ostatní by do toho museli nalít peněz a peněz.

Češi mají často trochu zkreslené představy o PC hraní. Každopádně až to bude na frostbite, tak to PC neni uplně vyloučeno. Vždyť ani startovní týden na Xboxu nepřesáhnou 100k (Letos možna ani na PS4 ne), nějakých 10-20k co by mělo PC je nezajímá.
@Rapier (22.06.2018 09:51): Ani se jim nedivím, prodává se to docela mizerně. Investovat do vývoje víc peněz, tak se jim to nevyplatí. Jestli to tak půjde dál, tak se s tou sérii můžem spíš rozloučit než očekávat Frostbite. Ne že by mi na tom záleželo, jen faktická...
Přesně jak jsem čekal NHL 19 opět je na konzole a opět bez Frostbite engine. Naneštěstí jsem koupenou NHL 17 ještě prakticky ani nezačal hrát. :) Na rozdíl od FIFA 17. Za mě tedy super, má peněženka zůstává v klidu, opět mohu přeskočit a už bych pomalu se mě začít učit hrát NHL 17.
Kdo ví, třeba jednou to NHL bude na Frostbite engine, jednou.... za 10 let ... možná. :)