Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

No vida, tak mi Garet nakonec muze jeste podekovat. Nemas zac :)¨

heh, na minutu stejne :)

Ve skutecnosti to je tak ze mi uz leta Garret pise ze by chtel byt na DH aspon v necem prvni, tak jsme spolu domluvily tuhle malou saradu. Mel jsem za to dostat od nej 1000 korun. Ale jelikoz mi pred chvili napsal ze na mne sere, tak musim s pravdou ven :)
Vřelé díky všem a především mému PR staroušovi Čárlímu, že to tak pěkně zmedializoval! :-D
@Tulareanus (06.01.2020 20:27): ja jen ze o nem porad kazdy pise nejvic ze vseho jako by to byla naprosto nejdulezitejsi vec co tam je.
S tim destem jsem to psal proto ze to nekde ctu kazdou chvili, dokonce i v kontextu ze special edici, kde to tak neni. A komentare jako tenhle moc na osvete nepridavaji, naopak. A kungfu edice je dobra, slysim prvne :)

Skyrim (obvzlast Special edice) je naprosto v pohode dohratelny bez modu. To ze se nekomu nelibi to ci ono, a chtel by tamto ci ono a dostane to pomoci modu neznamena ze to musi delat vyvojari. Hru jsem hral pres 500 hodin od prvniho dne vydani, bez modifikaci a nestalo se mi ze by me tam neco vadilo tak ze bych dostaval zachvaty vtipu a berserku jako garet. Jo bugy tam byli, i nesmysly, ale nic co by mi kazilo hrani.

Oci pred nicim zavirat nemusis, kritizuj si jak je libo, ale pocitej s tim ze ti nekdo muze oponovat.

A vubec dejte pokoj uz, jsme v blbym vlakne, garet nereaguje a je to porad dokola tady. Je to tady hnizdo bethesda hejtru a tecka :)
@Charllize (06.01.2020 20:15): To akože budeme teraz všetci updatovať svoje komentáre na DH vždy keď nejaká hra dostane patch alebo special/remaster/kungfu edíciu?

Každopádne rovnako sa dá povedať, že sa zas nájdu ľudia, ktorí totálne ignorujú chyby Skyrimu a veci, ktoré rušia immersion alebo ho nenapĺňajú a je opäť zas na hráčoch, aby prišli s jednoduchými módmi na veci, ktoré nevie sám megabohatý moloch s profesionálnymi developermi do svojej hry dať. A to s tým koňom. V openworld hre je nepotrebných a nepovinných kopec vecí, ale keď tam raz sú a rozhodnem sa ich využívať, tak mám akože zatvárať oči pred ich nedostatkami len preto, že to nie je nutné k dohraniu? To je absurdné.

EDIT: A týmto by bolo dobré, aby všetky nasledujúce posty na tému už smerovali priamo do diskusie ku Skyrimu, nech tu neriešime konkrétnu hru vo všeobecnej diskusii, keď na to existuje diskusia vyslovene zameraná.
@Garret (06.01.2020 18:37): Ja to samozrejme vim, a nebude to s tebou tak zle kdyz to vis taky. Ovsem mi to mozna nesedi s temi tvymi odehranymi DLC, protoze mozna minimalne pri vydani Dragonborna tam ten patch uz byl.

A tim ze prsi skrz strechy vnasis do rad hracu chaos, protoze to u Special edice opravily. Mel bys ten komentar (kdyz se sloucily ty profily) upravit a mozna bych ti dal i plus. Taky me fascinuje kolik lidi se zabyva konem kdyz v te hre skoro neni potreba. Mozna ze zacatku je to takova fajn kratochvile. Kun je potreba az po pridani oficialniho survival modu, protoze zrusi fast travel. Cely ten tvuj komentar je hlavne o debilovi koni, nemam pravdu ? :)
Plno lidi se ve Skyrimu zabyva picovinama ktery nejsou v konecnym dusledku nijak zvlast dulezity a pak jim utece to dobre co na te hre je, protoze resi kone, svetlo v dungeonech a to ze neni kde srat.
Přitom dvě pluska a Skyrim má nej koment DH. Měl by skákat štěstím...
@Charllize (06.01.2020 16:39): LOL, ctu si ten clanek vavry, neznal jsem ho ... ja teda souhlasim ale divim se tomu masochismu ... oblivion jsem zkousel hrat, skyrim taky ... konstatoval jsem, ze to je fakt ultra-s**** ale nechapu, proc bych se mel mucit a hrat to dal (a nedejboze to treba dohrat) ...

asi jedine hry, co jsem od bethsedy dohral byl fallout 3 a fallout NV a never more ... porad jeste zvazuju, ze je budu zalovat za to, ze mi zpusobili utrpeni o osidili me ...
@Charllize (06.01.2020 16:39): Pro nás, co máme ve všech Elder Scrolls hrách nahrané stovky hodin, je zas taškařice, to tvoje nekritické fanboyovství, které nám neopomeneš při jakékoliv příležitosti připomenout.:)
Mě třeba ten Garretův komentář nepřijde vtipný třeba vůbec, ale zato trefný, a o to tu běží. Jestli si ten komentář zaslouží bazilion nebo dvacet plusek (a jestli ho považuje za komedy gold) je vedlejší, objektivně je to dobrý koment.
@Jab (06.01.2020 12:37): jako, že by to byl takovej skvost, když tam nutně musí mít slova jako "kua, jaxe" nemá u hry ani hodnocení... neříkám, že ten komentář není dobrej, ale že by byl nejlepší mi nepřijde.
Já zase nechápu, kde se vzalo těch šestnáct lidí, kteří tomuhle nej komentu na DH dali mínus (byl by jinak první a to zaslouženě).
neda se prosim nejak filtrovat ze vsech komentaru ke hram napr. podle +/- bodu nebo podle hodnoceni apod ?

eg napr. bych chtel najit komentar(e), co maji nejvic plusovejch bodu, nebo komentare co byly nejvickrat ohodnoceny (soucet +/- bodu) apod ...
Co si myslíte o přidání hry Dizzy 3 and a Half? Jde v podstatě o demoverzi/upoutávku na čtvrtý díl. Obsah je jedinečný a v plné hře se nevyskytuje, jde o krátké příběhové propojení 3 a 4. Přirovnal bych to k Half-Life: Uplink.