Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

< >
@Charllize (08.05.2019 17:44): Já Skyrim hrál a můj názor na něj není trollení. Navíc Skyrim je dostatečně rozšířená/ velká/ známá hra na to, aby se občas zmínila - s tím je potřeba počítat.

Buď rád, že ty pedofilní JRPG tu nikdo moc nehraje a jsou tedy v bezpečí. Takhle to schytává jen mainstream.
Budou se tedy přidávat nové diskuzní vlákna? Nejvíce ohlasů bylo pro Věda a technika a Deskovky.
@Kwoky (02.05.2019 11:01): Mozna by to chtelo hodit na g docs, kam by se dalo napsat, ze je to uz zkontrolovane, aby bylo videt, ktere ty hry uz jsou zkontrolovany. Tady to mozna jde taky, ale vetsina asi bude mit ucet na googlu nez na dropboxu... treba ja... :D
Dnes je poslední den, kdy můžete posílat své tipy do divácké tipovačky DH Masters 2019.
Přicházím za vámi se žádostí o pomoc.
Chci mít u všech her na DH odkaz na Steam nebo Steamcommunity. Už jsem doplnit tunu odkazů, ale další tuna mě čeká. A budu rád, když mi s tím trochu píchnete.

Sestavil jsem seznam her, které možná mají odkaz na Steam, ale na DH ho nemáme zadaný.

Odkaz na seznam

Na začátku jsem uvedl i návod, jak při dohledávání odkazů postupovat, abychom nepřidali odkaz k nesprávné hře.

Nemusíte postupovat abecedně. Prostě si vyberte jakoukoliv hru ze seznamu a zkuste ji dohledat. Moc mi tím pomůžete. Díky.

Pokud se zapojíte, tak mi dejte vědět, ať ten seznam kdyžtak aktualizuju (dělám to strojově, není potřeba hlásit hry, které jste zpracovali).
@Gordon (01.05.2019 15:36): Taky mi to přijde, ale nevím, jestli proto, že jsi mi vnukl tu myšlenku, a nebo, že se opravdu zmenšily :D Rozhodně jsou zarovnané se jménem a s datem a to nevím, jestli předtím bylo. Každopádně zajímavý postřeh.
@Zx Atari (27.04.2019 05:16): Po interní diskuzi týmu jsme se nakonec rozhodli odkazy na tyto a podobné češtiny tolerovat a mazat je nebudeme - odkaz na tu, co ti byla smazána, tedy můžeš znovu doplnit. Díky za upozornění.
@kiwizak (30.04.2019 11:40): Zo skúsenosti viem, že niekedy sa môžu poblbnúť javascripty prípadne niektoré časti stránky, ak človek trafil práve náhodou stránku v momente, keď sa updatla alebo nanovo cachovala na serveri a človeku sa to zle uloží v prehliadači. Ale inak je to u mňa už taká klasika. Ak nie je niečo blbé na stránke, tak refresh, ak nepomôže refresh, automaticky mažem cache.
Ahojte, nenapadá někoho z vás, proč mi databáze píše (a chová se tak) jako bych měla zakázaný JavaScript, ačkoli ho mám povolený? Mám Chrome. Kromě databáze dělá totéž i fb, částečně už i mail... ostatní stránky jedou v pohodě...
Připomínám, že zítra je poslední možnost přihlásit se do 2. turnaje DH Masters 2019.
Já to sledoval u svého komentáře na The Witchera III, postupně zmizel plus mvp a pak coldplaze :((

A možná i tebe, ale to si nevzpomenu :).
Jinak všem, kterým jsem obodoval koment, tak prý zmizly moje pluska, nikomu jsem pluska neodebiral, takže došlo asi k nějaké chybě. Budu se snažit časem si vzpomenout, komu jsem je za co udělil a rozdám je znovu.
To pekelné vlákno O všem a o ničem, které sloužilo jen k tomu, aby se lidi vzájemně dopalovali, díky bohu je pryč, prosím neobnovovat. Není důvod, aby se tady lidi dočítali slovní útoky na jakoukoliv politickou stranu či směr, logicky to vede k reakci protistrany.
@Samariel (28.04.2019 13:11): zeptat se můžeš, technicky ji obnovit možné je, znechucení jsme, prakticky obnovena nebude:).

@Zx Atari (28.04.2019 13:29): opakovaně si tu stěžovat na chod, moderátory, nastavení či pravidla, činit tak pomocí připomínek někdy sice podnětných, prezentovaných však stylem útočným a přitom ublíženým degradujícím je na nářky notorického kverulanta a zároveň nepokrytě využívat tu stejnou databázi ke své propagaci a prodeji her, tomu říkám přístup. Na facku! .
Je možné si filtrovat v přehledu hodnocených her jiného uživatele na vybraný žánr? U sebe tu možnost vidím, u ostatních nikoliv (nebo spíš blbě hledám). Dík
@Samariel (28.04.2019 13:11): Vzhledem k tomu, že diskuze byla zrušena před 4 dny a přitom jsme o tom uvažovali minimálně rok, možná i déle, tak v v dohledné době její obnovení opravdu neočekávám.
@Samariel (28.04.2019 13:11): Mimo tema... to ze jsi mi pred casem nabidl pratelstvi na dh a ja to prijmul, te bohuzel diskvalifikuje z takovych otazek a pripadnych veci kolem dh :) Nekteri si budou konce myslet, ze jsme nejak sprizneni, nebo jsi alt nekoho zabanovaneho, atd.. Navic, kdyz ti tam svitim jenom ja :D

Takze timto verejne prohlasuji, ze s tebou nemam nic spolecneho, a pratelstvi jsem prijal ze slusnosti :)

Snad ti toto prohlaseni pomuze v pobytu na dh a predejde zbytecnym otazkam a podezrenim :)

Diskutující (9)