Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

@Garret (23.01.2022 15:04): Ano, jsou. Sice tenhle refresh zrovna nepoužívám, jelikož jej řeším právě tím kliknutím na logo DH, ale nepomáhá ani tohle. Většinou pomůže až druhé načtení, ať už kliknutím na to logo nebo použitím F5.
Už několik dlouhých měsíců jsem si všiml, že po přihlášení na DH a po přečtení všech sledovaných diskuzních příspěvků a komentářů po vrácení zpět na úvodní stránku kliknutím na hlavní logo DH, popř. na záložku s DH, má stránka opět nepřečtené sledované příspěvky. Jsem jediný, komu to dělá? Používám řádně aktualizovanou Operu nebo Edge, ale nejvíc Operu.
Při skrolování na hlavní stránce se začne prohlížeč brutálně sekat ve chvíli, kdy přejíždí přes seznam nově přidaných her. Dělá to na telefonu i desktopu.

Win10, Android 12
Chrome android 97.0.4692.70, desktopový chrome teď nevím (nejnovější verze), Samsung Internet 16.0.6.23
Na mobilu není možné filtrovat hry podle všech štítků. Když kliknu do políčka "Název štítku..." objeví se 5 nejčastěji používaných, a ty zvolit můžu. Ale pokud do tohoto pole napíšu např. "r", tak se objeví toto pole, a vypadá to že se něco vyhledává. Ale asi po jedné vteřině zmizí a neobjeví se nic. Na PC by se mi objevilo 5 nejpoužívanějších štítků, které obsahují písmeno "r". Nedělá to jen písmeno r, dělá to cokoliv co tam napíšu. I když tam napíšu celý název štítku nelze ho zvolit.

Prohlížeče:
- Free Adblock Browser 80.0.2016123466
- Chrome 97.0.4692.87
Pokud mám komentáře u hry řazené dle osobního významu, tak je můj komentář hned nahoře. Dám Upravit vlastní komentář, uložím jej, a najednou můj komentář zmizel. Protože se stránka přepnula na řazení Od nejnovějších. To je hodně matoucí, vždycky si říkám, co se s tím mým komentářem stalo. A je nutné vždy změnit řazení, nebo opět kliknout na Komentáře, aby se mi opět vrátil můj vlastní komentář nahoru.
@Ronik (16.01.2022 11:34): Mě to teda otravuje i při práci uvnitř DH editoru. V recenzi mám neprolinkovaný název hry, např. Machinarium. Takže dám editovat recenzi, označím Machinarium, dám Ctrl+X, kliknu na Hra, dám Ctrl+V, a objeví se DH_TEXTAREA_CLIPBOARD:Machinarium. A pak to musím ručně umazat, aby to našlo hru. Minimálně uvnitř toho editoru by to mohlo svoje vlastní značky umět zpracovat a ignorovat. Ale souhlas že i ostatní prvky na DH (jako vyhledávací pole) by to měly umět zpracovat.
Při kopírování textu z editoru se při jeho vložení mimo editor (třeba do vyhledávacího pole přímo na DH) na začátek přidá "DH_TEXTAREA_CLIPBOARD:". Jestli to je daň za lépe fungující editor, tak to chápu a dá se s tím žít, ale občas jsem to třeba při přidávání her používal.
@Charllize (15.01.2022 16:29): Právě na současných telefonech, resp. prohlížečích (v případě Androidu) to scrollování funguje bezvadně a mnohem stabilněji než v předchozí verzi (kde byly bugy, které jsem nebyl schopen odchytnout). Každopádně díky za report. Ještě na to mrknu a pokud to bude v mých silách, zařídím opravu.
@Charllize (15.01.2022 11:49): Koukám, to už je dost staré zařízení, které dostává pouze opravné/bezpečnostní aktualizace, ale s podporou webových technologií je na tom pár let pozadu. A právě ta jedna technika řeší problém, který máš ty, tzn. chyba se týká pouze starších iPhonů a Safari.

Zkusím vymyslet nějaký fix, ale nebude to ideální.
Když rozkliknu nějakou diskuzi na telefonu tak aktuální/první příspěvek je z části zakryty horní lištou, není vidět kdo to psal a časove údaje. Musí se to posunout, je to dost matoucí jelikoz to chvíli působí ze první příspěvek je ten druhy.
@Paul (29.12.2021 21:21): já myslim že kecá. nikdo není tak blbej, aby napsal 4x skoro celý komentář s vírou, že "tentokrát to určitě nespadne a mě na tom stejně nezáleží takže když jo tak jim to půjdu napsat jak to mají rozbitý a nebudou mít tu čest si ten komentář přečíst"... přece to nebude ukládat, to není ta správná ta.. mentalita.
@pipboy (29.12.2021 21:14): píšeš komentář čtyřikrát, ale vůbec ti na tom nezáleží ho tu mít? zvláštní. Každopádně padání je samozřejmě špatně. Ale já tedy nezažil že by mi Firefox na DH (nebo jinde) spadl. Přesto tedy pro jistotu průběžně ukládám (a notepad je taky dobrej nápad).
Pokud to nějak systematicky padá ve Vivaldi, tak se na to snad MCZ/Memphis podívaj.
@Garret (29.12.2021 18:56): kdyz uz by mi jo zalezelo na tom tady ten komentar mit, tak ho proste napisu v notepadu. Ale i mentalita "tak si to mas ukladat" je dobrej priklad toho proc mi na tom na konci dne zas az tak moc nesejde.
Já se na to holt prostě vyseru, ale fyi bych rád podotknul, že když tady píšu komentář a seru se s tím moc dlouho, tak mi eventuelně spadne celý Vivaldi - komentář na Creaks jsem napsal skoro celej asi 4x a výsledek můžete nevidět sami.
Když dám kategorii hry a zadám tam, že chci vidět pouze zrušené hry, tak se mi nic neukáže. Ale když najdu nějakou zrušenou hru a kliknu na "Hra byla zrušena" tak se mi seznam ukáže.
DH statistiky mají chybu zdá se. Ukazuje to u mě, že mám přidaných 499 her, ale v profilu mi to píše jen 498. Pravděpodobně mi byla nějaká hra smazána a zatím co z profilu zmizela, tak statistiky ji evidují.
Nevím jestli je to tedy jenom u mě, ale momentálně nejde pořádně v editoru upravovat profil.
Na notebooku i stolním PC, prohlížeč Vivaldi. Blokovány pouze sledovače.
Stránka zamrzá a nedá se s tím pracovat.
Chcel som do všeobecne o hrách hodiť zalinkovaný facebook obrázok/vtip, ale po uverejnení alebo opätovnej editácii sa zobrazila iba prázdna správa. :(
@ripper (20.11.2021 19:35): :D jsi mi připoměl moment, kdy jsem si tu ručně namigroval několik set her ze Steamu, pochvalil se tím a Memphis asi o týden později slavnostně oznamil automatické stahovaní dat skrze Steam ID!! :D
@Memphis (20.11.2021 15:52): Super, díky, potvrzuji, že už to funguje.

Kdybych věděl, že budeš tak rychlej, tak bych s tím tagováním her chvíli počkal :-) Teď abych otevřel přes 200 profilů her a změnil u každé štítek, ech. Kdyby se v budoucnosti plánovala možnost přejmenování štítku nebo hromadné úpravy štítků u vybraných her, tak bych se vůbec nezlobil :-D
Nelze vytvořit uživatelský štítek zajímavé, vždycky se to přepíše na zajimave. Přitom jiné štítky mi jdou s diakritikou vytvořit bez problémů. Dle mého IT kung-fu soudím, že se v databázi díváte, zda už daný štítek existuje, a podle toho využijete existující entitu nebo vytvoříte novou. Ale bylo by fajn nekonvertovat to při porovnávání na ASCII, protože já bych opravdu chtěl nezkriplený český štítek, pěkně prosím.
@Jumas (20.10.2021 08:26): Díky, o tom jsem nevěděl, tak či tak je to celkem neintuitivní... starý způsob imo fungoval mnohem lepším způsobem, nyní ti tam při použití "starým způsobem" vytvoří položku "odkaz", kterou když chceš přepsat, musíš alespoň jedno písmeno ponechat, jinak se odkaz odstraní... celé mi to přijde takové na hlavu. Ideální by byly oba způsoby, tj. že by se kliknutím na vytvoření odkazu to chovalo jako dříve a stejně tak šly vytvářet odkazy označováním textu, jako to jde nyní.

Navíc to stále nic nemění na tom, že to co jsem popisoval níže je nejspíše nějaký drobný bug.
@Isair (20.10.2021 05:38): Nemusíš klikat za odkaz, stačí jen použít šipku doprava a píšeš normální text. Pokud chceš odkaz znovu označit, použiješ zase šipku doleva (někdy i několikrát, když není kurzor hned za odkazem).