Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Komentáře ke hrám

Komentář slouží k písemnému ohodnocení hry, prezentaci dojmů a obhajobě/doplnění vašeho číselného hodnocení – jednoduše k vyjádření vašeho názoru na hru. Do komentáře rozhodně nepatří reakce na ostatní uživatele Databáze, upozorňování na chyby v profilu hry, dotazy na postup ve hře, posílání odkazů související se hrou a podobně, k tomu slouží diskuze, kam se takové ne-komentáře budou přesouvat.

Přidání komentáře

Abyste mohli přidat komentář ke hře, musíte být přihlášeni ke svému účtu. Komentář přidáte kliknutím na tlačítko Napsat vlastní komentář v profilu zvolené hry.

Při psaní komentářů se vyvarujte vyzrazování děje hry nebo použijte "spoiler" tag, který text skryje a zobrazí si ho jen ti uživatelé, kteří budou chtít.

Úprava komentáře

Pokud třeba po čase zjistíte, že s vaším komentářem již nejste spokojeni, můžete jej kdykoli jednoduše upravit. Stačí kliknout na tlačítko Upravit vlastní komentář a komentář přepsat dle libosti.

Hodnocení komentářů

Každý uživatel Databáze, který získal alespoň 100 bodů (Bodový systém, Odměny), může hodnotit komentáře ostatních uživatelů pomocí dvojice znamének: pozitivní Plus a negativní Mínus. Pokud tedy s nějakým komentářem a hodnocením plně souhlasíte či se vám líbí jeho zpracování, tak není nic jednoduššího, než jeho autora "virtuálně" poplácat po zádech a dát mu kladný bod. Pokud s komentářem naopak vyloženě nesouhlasíte nebo se vám nelíbí jeho forma či kvalita, tak záporný. Mějte ale na vědomí, že v obou případech vaše hodnocení autor komentáře uvidí. Pokud chcete své hodnocení odebrat, stačí znovu kliknout na znaménko, kterým jste jej komentáři udělili.

Své vlastní komentáře pochopitelně hodnotit nemůžete :-) .