Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pošta

Pošta Databáze-her slouží k snadné a rychlé komunikaci mezi uživateli databáze a také k oznamování zásadních novinek a dalších informací od administrátorů DH.

Jak to funguje?

Pošta je založena na systému konverzací, který připomíná klasickou diskuzi nebo instant messenger. S každým uživatelem tak vedete soukromou konverzaci, jejíž příspěvky se nemažou a máte tak neustále přehled o čem jste se bavili třeba před měsícem.

Založení nové konverzace

Pro zaslání zprávy jinému uživateli nebo pro založení nové konverzace, stačí kliknout na tlačítko "Poslat zprávu", které se nachází vpravo nahoře v profilu každého uživatele, který má tuto možnost povolenou. Založili jste novou konverzaci s uživatelem, která bude pořád aktivní a kdykoliv v ní budete moci pokračovat.

Upozornění na novou zprávu

Když vám dorazí nová zpráva, budete na ni upozorněni zvýrazněným tlačítkem "Pošta" s počtem přijatých nepřečtených zpráv. Díky tomu vám nic neunikne a nezapomenete někomu odepsat.

Administrátoři si vyhrazují právo poštu ve speciálních případech číst (oznámení spamování uživatelských účtů atp.).