Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Uživatelské účty

Na Databázi her existují celkem 3 druhy uživatelských účtů:

Uživatel

Každý zaregistrovaný návštěvník Databáze automaticky získává status uživatele. Uživatelé mají standardní práva – hodnocení her, psaní komentářů, přístup do veřejných diskuzí a v neposlední řadě též možnost podávat návrhy na přidání či úpravu profilů her, které schvalují V.I.P. a administrátoři. Aktivní uživatelé sbírají body, plní achievementy a získávají odměny.

V.I.P .uživatel

V.I.P. uživatelé se rekrutují z řad spolehlivých a loajálních uživatelů, kteří se velkou měrou zasloužili o rozvoj DH. Schvalují hry, moderují diskuze, mažou neplatné komentáře. Případně mohou psát i na blog a podobně. O povýšení uživatele na V.I.P. rozhodují administrátoři, případně i stávající V.I.P. uživatelé.

Administrátor

V současnosti jsou administrátoři zakladatelé a tvůrci Databáze. Mezi jejich privilegia patří zejména právo mlčet, přístup k přísně tajným informacím a skrytým páčkám, o kterých mnozí snad ani netuší – lusknutím prstu dokáží nechat zmizet celou vesnici neposlušných trollů.