Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Uživatelské účty

Na Databázi her existují celkem 3 druhy uživatelských účtů:

Uživatel

Každý zaregistrovaný návštěvník Databáze automaticky získává status uživatele. Uživatelé mají standardní práva – hodnocení her, psaní komentářů, přístup do veřejných diskuzí a v neposlední řadě též možnost podávat návrhy na přidání či úpravu profilů her, které schvalují správci obsahu. Aktivní uživatelé sbírají body, plní achievementy a získávají odměny.


Člen týmu

Členové týmu DH se rekrutují z řad aktivních a spolehlivých uživatelů, kteří se velkou měrou zasloužili o rozšiřování Databáze a mají zájem o její další rozvoj. O přijetí nového člena týmu rozhodují administrátoři společně se stávajícími členy.

Každý člen týmu DH má právo hlasovat při interních rozhodnutích, automaticky se stává moderátorem (má právo mazat nevhodné diskuzní příspěvky, komentáře atd.) a získává možnost spravovat uživatelský obsah (návrhy na nové hry, vývojáře atd.) - pokud je člen týmu v této aktivitě v nedávné době dostatečně aktivní (zisk alespoň 20 bodů za schvalování za poslední 3 měsíce), obdrží status správce obsahu. Seznam moderátorů a správců obsahu najdete v sekci O webu.

Administrátor

Administrátoři jsou tvůrci a správci Databáze. Mezi jejich privilegia patří zejména právo mlčet, přístup k přísně tajným informacím a skrytým páčkám, o kterých mnozí snad ani netuší – lusknutím prstu dokáží nechat zmizet celou vesnici neposlušných trollů.