Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Herní výzva 2024

Vše o letošním ročníku najdete na www.hernivyzva.cz. Před položením dotazu si projděte náš FAQ dokument.
Osmá hra v rámci letošní výzvy je za mnou. Tentokrát jsem splnil Barevný svět. Že bude Šedá hmota kvalitní adventura jsem tak nějak tušil, ale že se procpe do mého osobního žebříčku nejlepší her jsem nečekal ani náhodou. Doporučuje deset z deseti neurobiologů :)
teda řeknu vám, že u kategorie "Čapkův odkaz" jsem se fakt zasekla...pro mě děsnej problém, vzhledem k tomu, že Machinarium mám už dávno zahraný....nakonec jsem zdolala Unmechanical. Hra je to pěkná, ale bohužel mi z ní taky bylo blbě. Opravdu tohle omezení je hrozný. Nikomu to nepřeju. Teď už snad s herní výzvou trochu pohnu ;o)
Ja splnil vyzvu hned druhy den, ale jelikoz jsem skromny a stydlivy, sve uspechy si nechavam pro sebe :o) I komentare jsem napsal. Labutim brkem na pergamen. Ten jsem zakopal v olovene truhle zatavene do plastu. To pro budouci generace, pripadne pro mimozemske archeology. Napsal jsem to vlastni krvi a pro jistotu poflusal, pomocil, pokalel, at me pak kluci muzou naklonovat :D )
@Tulareanus (22.03.2019 13:26):
@Zx Atari 500 (22.03.2019 13:39):
Ty XL mapy byly i s cheatem na volný pohyb otřesně velké, navíc jsem soupeřům nedal moc prostoru a jrn klik klik klik... Včera uz mě u posledních dvou map bolela ruka...

Jinak v té dh mapě se pokouším o něco nového (aspoň jsem dodnes žádný takový scénář nehrál), tak jsem zvědav, co na to budete říkat. Uz teď můžu slíbit Tulareanovu přítomnost :-p
Hlásím splnění Herní výzvy, pokořil jsem všechny kampaně v Heroes of Might and Magic III: The Restoration of Erathia za zhruba šestnáct hodin (za stridmeho použití cheatu pro volný pohyb a pár...desáti archandelu:-p)

Kromě toho jsem dokončil (a vyzkoušel) první verzi DH mapy, ale tu ještě musím rozšířit a doladit. A pak samozřejmě ještě komentář.
@Gordon (17.03.2019 03:16): To už mi radil rikuhahl v diskuzi hry:) Každopádně ona je sim city zrádná, člověk investuje a teprve po delší doby zjistí, zda se to vyplatilo nebo ne...no vlastně je v tom realistická:))
@Red (17.03.2019 03:10): Já když neměl prachy, tak jsem si v okolních regionech dělal "výrobníky" odpadků a posílal to za těžké prachy do spaloven ve vedlejším městě, vtip je v tom, že ty regiony jsou časově "stopnutý", takže vyvážejí pořád stejně odpadků, do nekonečna.
@Gordon (17.03.2019 02:36):
njn já si až dodatečně všimnul, že v jiných regionech je i větší mapa, ale stejně jsem radši doplňoval ten načatý. Já pořád nedosáhl plného ukazatele životního prostředí a nezkoušel metro/jednokolejku, moje autobusy a vlaky nejsou efektivní. Takže se toho bojím, ale pro komentář bude ta zkušenost velkýho města nutná:)

Obávám se, že ty mrakodrapy se nebudou stavět a zkrachuju:)
Zatím z herního kutila:
Moje první městečko - tady jsem se ještě učil základy, je to takový malý ghetto
První větší město - První město střední velikosti, pořád dost chaotický
Druhé větší město - asi první město na který jsem trochu hrdý
Městečko - první městečko, kde jsem trochu řešil efektivitu

Komentář napíšu později, zatím jsem tak v půli cesty, ale na mrakodrapy asi nedojde:) Klidně napište, kde dělám chyby.