Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Darkest Dungeon: The Crimson Court

78
5 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
19.06.2017 PC
22.08.2017 PS4Vita
18.01.2018 Switch
28.02.2018 XOne
Vývojáři:
Red Hook Studios
Oficiální stránky:
http://www.darkestdungeon.com
The Crimson Court je první rozšíření pro temné RPG Darkest Dungeon od kanadského studia Red Hook Studios. DLC rozšiřuje děj hry o novou oblast - The Courtyard (Nádvoří), které hráč může navštívit kdykoliv během hraní základní hry, a ve kterém se dozví nové informace o předkově minulosti. A pak je tu Karmínové prokletí...

Nová oblast samozřejmě přináší i mnoho nových nepřátel a bossů. Ti mají nové bojové mechaniky, což má donutit hráče k vymýšlení nových strategií v soubojích. K tomu může pomoci i nová třída hrdiny - Flagellant (sebemrskač).

Další novinkou jsou tzv. čtvrti, díky kterým si může hráč postavit postupně deset nových budov dle vlastního uvážení. Samozřejmostí jsou pak nové předměty, některé pak i se setovými bonusy, nové události ve městě a v neposlední řadě i obří mapy s možností ukládání postupu.


Poslední diskuzní příspěvek

Uf, tak padla Countess a ako bonus zložila psychicky znivočená družina aj Crocodiliana strážiaceho poklad. Bol to masaker.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.