Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Mám takovy (možná srandovní) dotaz. Nevíte jak se přihlásím do steamu? Ono by to mělo být jasné, ale není. Při vytváření nového účtu po mně chtějí email a pak mi na něj pošlou ověřovací zprávu, a když to ověřím, napíšou mi: děkujem, ověřeno, zavřete okno. A pak nic. No a pak u přihlašování nevím ani heslo, ani uživatelské jméno.
@Naginata (06.02.2021 17:09): Rozumím a díky za tip, ale JRPG je to poslední, co bych chtěl hrát. Nic proti, ale já osobně nesnáším japonský art a RPG taky není můj šálek čaje. Takže ani nemám ambice to rozehrávat a hodnotit ;)
@Charllize (06.02.2021 12:31): Díky za nabídku, ale budu mít jen digitální edici, takže jsem odkázanej na Sony. A jo, zrovna GoW a CTR jsou teď ve slevě. Proto myslím, že i ten pořadník her podle toho bude vypadat.
@SilentWolf (06.02.2021 10:29): Persona ee, už jen podle coveru a pár sekund záběru z videa :D

Do začátku už vím a dál budu řešit podle nálady. Určitě se chci dostat i k sackboyovi, ale nesmím to s těma plošinovkama přehánět.
@Fritol (06.02.2021 08:46): člověk musí být nakloněn tomu hrát 50h vizuální román a 50h pokémony.

Pro mě je to jedna z nejlepších her všech dob, ale vždycky bych ji doporučoval spíš obecně, než někomu konkrétnímu. A na P5 není nic náhodného, tím jsem myslel Bursofta.. :D Prostě bych to nedoporučoval všem na potkání, toť vše.. nemyslím si, že to je titul, kterým by si nějak zvlášť užil novou konzoli.

@Bursoft (06.02.2021 10:22): ok, tak pokud tě láká Ratchet, tak to jdi fakt radši do té Persony. :D
@marwel (06.02.2021 02:13): Asi vezmu oba Crashe (4, Racing) a k tomu GoW. Potom uvidím, jaká bude nálada a dealy, koukal jsem na PS Store a to jsou fakt krásný ceny :D Že je huba nebolí říct, že na každé PS5 prodělávaj prachy, když všechno ostatní je drahý jak prase :D
@Bursoft (05.02.2021 21:40): Ja zacinal "outsidery" a jsem za to rad, zatim nejlepsi zkusenosti z PS4 exkluzivit. :D Takze za me Infamous Second Son. Hlavni hry kvuli kterym jsem PS4 kupoval jsou ale Spider-man a God of War a ani jednu jsem jeste nehral, byt jsem je kupoval zaroven s konzoli. :D Kazdopadne kdybych ted mel PS5, tak nejspis rozehraji toho Spider-mana a pokracoval Miles Morales "datacem".
Tak ještě nechci práskat šáňo, ale vypadá, že v úterý nebo středu mi dojde PS5ka a to jsem ji objednával až 20.11. :D

Kdybyste nehráli žádnou PS4 exkluzivitku, co byste zvolili jako první hru? Zatím jsem vyloučil TLOU, páč čekám na potvrzení PS5 patche pro druhej díl.
@Charllize (05.02.2021 20:52): Kto my? Osobne som sa ozval len preto, lebo podobne ako AiMLEzZz a viacerí ďalší si nie som úplne istý, čo ťa tak strašne popudilo. A už vôbec som nespozoroval, že by tu bol niekto z tvojich diskusných oponentov vzťahovačný.

Každopádne, tvojich veľkých kamarátov ti nikto neberie a prínos Molyneuxa hernej scéne je nespochybniteľný. No súčasne je nespochybniteľné aj to čo písali ostatní - ten človek sa za tie roky natoľko zdiskreditoval a to dokonca sám, bez pomoci iných, že si nezaslúži žiadnu zhovievavosť. Kvalitu jeho najlepších hier, ani ich status, to samozrejme, nijak neovplyvňuje.
@AiMLEzZz (05.02.2021 20:02): Ja na Tuluv prispevek napsal co si o Molym myslim a na to tema to pak pokracovalo dal, v obecnejsi rovine. Clanku a diskuzi o tom ze Molyneux je idiot je vicero, takze to ber jako obecne na tema. Nemam rad kdyz se nekdo navazi do lidi/studii ktery udelali nebo delaji dobry hry. Konkretne k tomu clanku si klidne mohl vybrat jakoukoliv nedokoncenou hru co je na Steamu uz roky a vyvojari na ni serou a slibovali hory doly, je jich tam vic nez dost. To je ten dnesni zpusob, takhle to funguje, to ze to ma navaznost i na Molyneuxe je tak trochu jedno. Nevim o co mu slo, oznacit ho jako prukopnika podvodu, nebo saleni na zaklade velkeho jmena..nevim. Kazdopadne to je dneska bezna praxe tahat penize od lidi za neco co nikdy nebude udelany poradne a ze az to muze Molyneux je asi dost tezko prokazatelne. Nebo ze objevil ameriku? vzdyt to vsichni vime.

A uz se k tomu nechci dal vyjadrovat. Uz to ze tu resim nejaky clanek z Resetery me irituje. Je to tam hnizdo Nag a zmiji a poslal bych na ne druzinu dobrodruhu na levelu 99 v epickych zbrojich aby jim to syceni zatrhli :)
@Charllize (05.02.2021 17:45): Však já moc nechápu, co tě tak popudilo. Tulareanus napsal: "Som rád, že to niekto napísal. Molyneux mi liezol na nervy celý čas ten čas, čo bol vo svetle reflektorov." Nijak tím nezpochybnil jeho úspěchy v minulosti, jen řekl, že ho štval, když se na něj strhla pozornost po té, co nasliboval nemožné (resp. to, co nebyl schopný splnit). Ani v postu, který nalinkoval BUMTARATA nikdo neshazuje jeho starší tvorbu, jen odsuzují jeho megalomanii, která se strhla s Black and White. Spíš bych řekl, že si tady promítáš nějaký svůj bias.
@MCZ (05.02.2021 17:31): Zrovna tak není důvod zapomínat na ty úspěchy a slušelo by se když už ho někdo začne hejtit to zmínit . Jenže to když uděláš nepůsobí ta inkviziční poprava tak čiste a dobře .
Já se mu kolikrát taky vysmál, třeba když dlabal kostku nebo dělal saska v Microsoftu ale pořad mám na paměti co dokázal predtim a tím se mi ty jeho sracky vyvažují a pořad věřím ze by dokázal udělat dobrou hru. Má to v sobě . A jelikož bych chtěl aby udělal dobrou hru tak ho nikam pomlouvat chodit nebudu, tím tomu nepomůžu a spis se ho zastanu.
@Charllize (05.02.2021 17:22): Nemyslím si, že se do něj zrovna *teď* kope (v tom textu se konekonců zmiňuje jako dobrý příklad, kterým je). Popravdě jsem o něm snad už pár let neslyšel. A ještě jednou - ani nevím o tom, že by mu někdo upíral zásluhy - vždyť ty se zmiňují snad pokaždé, když je o něm řeč, proto je tolik kontroverzní.

Faktem je, že si svou kariéru pokazil sám a podvedl přitom dost lidí, kteří mu to samozřejmě jen tak nezapomenou.
@SilentWolf (05.02.2021 17:20): Nevím, připadá mi, že na snílka má (měl) příliš velký rozpočet a pravomoci. :-)

Každopádně netvrdím, že je Molyneux "zlý", ale faktem prostě je, že se nechal příliš unést (poslední dvě dekády...) a není důvod, proč jeho fuck-upy omlouvat tím, že kdysi dávno udělal něco dobrého. To mu přece nikdo nebere. Ale taky není důvod, proč zapomínat na jeho neúspěchy, zejména v případech, pokud by z někoho zase začal loudit peníze...

Mimochodem, Will Wright mi přišel vždycky mnohem sympatičtější. Sice se mu po Sims už nic tak velkého nepodařilo, ale krom kreativity má řekl bych jednu vlastnost, o které Molyneux pravděpodobně nikdy ani neslyšel - skromnost.
@MCZ (05.02.2021 17:12): však jo, má dost, tak proč do nej kopat když už leží na zemi. Naopak by možná potřeboval pomocnou ruku a z té země zvednout, třeba tím co dokázal v minulosti.
A ne můj problém to není, je to to problém doby kdy plno lidem co hovno dokázali strašně vyhovuje strhávat sochy slavnych.
Ale aspoň u té Black nad White se shodneme, taky se mi líbila.



@SilentWolf (05.02.2021 17:20): o tom ze má božský komplex není pochyb :)
@Tulareanus (05.02.2021 14:59): IMO mělo Black & White na svou dobu skvělou technologickou stránku (AI, velikost světa), až teda na tu špatnou optimalizaci.

@Charllize (05.02.2021 16:25): Molyneuxe se nikdo zdiskreditovat nesnaží, to je jenom tvoje paranoia. On se zdiskreditoval sám. Právě tím, že svých zásluh později využil proto, aby z hráčů vytáhl peníze na hry, resp. sliby, kterým pak nikdy nedostál, protože se z něj stal a) lhář, b) egomaniak, c) obojí.
@Tulareanus (05.02.2021 14:59): Molyneux udělal jedny z nejlepších a nejzasadnejsich her v historii, nějaké milenialni krafani a snahu o zdiskreditovani je jen důkaz dnešní idiocie co na herním internetu vládne. Jasne ze pak ve své novější historii udělal plno kravin, až byl kolikrát směšný, ale pořad si zaslouží uznání průkopníka a vizionáře .
@BUMTARATA (05.02.2021 13:18): Som rád, že to niekto napísal. Molyneux mi liezol na nervy celý čas ten čas, čo bol vo svetle reflektorov. Je smutné, že napr. ten hype ohľadom Fable zožrali ľudia natoľko, že im ani nevadilo, že tá hra je tak lineárna, obmedzená a primitívna náplňou a žrali to ďalej. Black and White, kde vlastne pribudlo veľké tamagochi, čo bola celkom sranda, ale nakoniec ostatná náplň hry za nič nestála a všetko dlho trvalo a ešte aj technická stránka bola hrozná na tú dobu (o nulovej optimalizácii nehovoriac).
@rikuhahl (05.02.2021 09:52): příště by nás mohl zkusit zmást změnou stylu slohu... stačí se podívat na jméno a styl napsání příspěvku a hned je to jasné :D, pak většinou ty dotazy jsou na jedno brdo...
Ahoj,mám problém který mi prakticky znemožňuje dohrát far cry 4.

Jde o to že jsem udělal nějaké mise ( vedlejší mise i hlavní příběhové kampaň mise ) a od té doby se mi objevuje na mapě jen Šangri-La mise a ty jsem též udělal,ale na mapě nemám žádný ukazatel dalších misí a v jiné části Kyratu do které ještě nemůžu jsou další Šangri-La mise jenže tam se nedostanu protože musím postoupit v dalších kampaň s misích,ale jak to mám udělat když se mi žádné neukazují ?

Žádné mise či jejich zobrazení s označením Y či L ani ten zlatý žlutý ukazatel a ano mám obsazené všechny základny tábory i pevnosti i věže teda v části Kyratu ve které jsem zároveň uvězněný.

Nevím jestli mi rozumíte,ale snad ano,nevím co se stalo jde snad o nějaký bug glitch nebo proč tam nemám žádné další kampaň mise ? Co dělám špatně ? Jak to mám opravit pokud jde o bug a pokud ne co mám udělat ještě dalšího ? Co to má znamenat ?......jestli mi nikdo neporadí tak to asi budu muset už jen odinstalovat.

Jinak mám hru legálně koupenou na uplay a je v češtině.

Snad mi rozumíte chápete,tohle je první far cry které mi to udělalo a nevím jestli je to normální co ne ale předpokládám že rozhodně ne.



Miluju far cry sérii a to zvláště 5 díl,jinak taková ještě dodatečná otázka....jak lze ve far cry 5 získat nůž ? V new colosus dawn nůž je.