Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Buď jsem nezaznamenal nebo tu všichni nějak ignorujete State of Play. Co říkáte na Babylon's Fall?

Hratelností teda asi něco, co jsem očekával, ale stylizací to působí děsně jako další Souls zas. Ale tak těším se i tak, Platinum ftw.
Tak jsem si z nostalgie chtěl po letech zahrát webovku Nadace a Říše a koukám, že už je rok u ledu. Škoda, byla to na svou dobu zajímavá hra a vydržel jsem u ní daleko déle, než u Travianu a podobných. Nezná někdo něco podobného (online v prohlížeči, sci-fi strategie, ne pay-to-win) na vyplnění volného času?
Kdyby si chtel nekdo poridit domu Arcade automat, kamarad prodava jeden "na stul", ktery si sam vyrobil. Umi to MAME, SNES, PS1, Atari a tak dale, lze k tomu pripojit i dalsi ovladace pomoci USB/Bluetooth. Cena 8000,- (prakticky cena komponent), fotky zde - https://photos.app.goo.gl/QJFh3rV2mLA59UGu8

Nechce se mu resit odesilani postou, takze bud osobni prevzeti v Praze nebo vam to muzu uskladnit u sebe doma a vyresime to nejak operativne.

Pro vice informaci mi napiste sem nebo do posty.
když už jste nakousli ty hry podobné GTA, před několika lety jsem tu narazil na hru, o které se tam psalo jako o GTA 3 z divokého západu, podobný datum vydání tuším, ale vůbec už netuším, co to bylo, netušíte?
@John Mirra (04.12.2019 21:54): Total Overdose. Ale asi před měsícem jsem si to nainstaloval a ta konzolovitost v podobě automatického zaměřování a kamery se nedá. Zkoušel jsem tak pět minut a následně odinstaloval. True Crime: New York City, jak zmiňuje Bragi je dobrá alternativa a předchůdce Sleeping Dogs, což mělo být původně True Crime: Hong Kong. True Crime: Streets of LA je pro mě už moc staré a taky nevím, jestli by mě samotné NYC ještě vůbec bavilo, ale vzpomínky mám na to hezké.

Bully by možná ještě stálo za hřích. A v podobném duchu se hraje i The Saboteur, i když je to trochu jiné GTA.
GTA, Saints Row, Sleeping Dogs... je ještě nějaká podobná městská sandbox akce? :/ Red Dead Redemption 2 si šetřím :)
Ahoj kluci, popripade i devcata :) uz jsem to psal ke hre Mafia...moc shanim tuto hru ve verzi papirove krabice tzv. Big Box. Popripade i dalsi ceske hry jako Vietcong, Hidden Dangerous 2, Operace Flashpoint, Polda, Posel smrti atd...proste ceske zlate klasiky v papirove velke krabici. Za mafii zaplatim radove v tisicich....budu rad, kdyz se kdokoliv ozve. Tel. 601 350 895. Dekuji za precteni a adminum za zverejneni. Hezky vecer.
@Guldy (02.12.2019 18:37): Taky jsem měl problém s Pillarsy a Original Sin 2 považuji za nejlepší hru svého druhu. Tak snad to cinkne a bude ti to sedět. Pokud v něčem utopit čas, je to tohle.

Total Wary vyzkoušet nechceš? :D to saje čas jak ďas.