Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@90210 (28.02.2019 09:49): Jasné, pokud to organizuje někdo ze západu tak to chce znalost SEGY, Nintenda a PSX. Tady pomůže nakoukání Angry video game nerda.

A Omikron mě nepřekvapuje, ač to je pro nás jasná záležitost.
@Drolin (28.02.2019 01:10): To byl kviz pro expaty a taky jich tam byla vetsina, mluvil jsem pak s tim Anglanem co to organizoval a my jako Cesi mame uplne jinou herni historii, pro nas by tam byly point`n`click hry, RPG atd., tohle byly novy konzolovky a stary konzolovky, pro nas neznamy bojovky, stary hry na Sega Mega Drive a automaty. Absolutne bez sance. Asi jako kdybych ten test delal ja a daval tam otazky na hry jako Ishar, coz jsou u nas pro starsi hrace kultovka, ale moc Amiku to asi znat nebude...

Jediny, co tam bylo na 90s PC byl Blood a otazka na to jakej hudebnik byl Omikron: The Nomad Soul, coz jsem tam vedel asi jen ja, jedina skoroadventura. Zadny RPG. Prispel jsem akorat Omikronem a Gauntletem, ty bys mozna poznal nejaky ty japonsky obskurnosti, ktery tam byly asi 2.

Treba 2d bojovky, ktery mam rad a hraval jsem je od destvi a na PC znam prakticky vsechny, byl z nasi strany totalni propadak a dali jsme jen ten Gauntlet. 1/10.
@Charllize (26.02.2019 22:56): DRM free asi taky uz lidi moc nebere, proc taky. To je smutný ale :(( Já už vlastně na Gogu toho moc nekupuju, protože starý hry už skoro nepřidávají. Což chápu, moc toho už asi díky problémům s licencí nezbylo, ale přesto jsou ještě třeba na Steamu tituly z DOS éry, které mi na gogáči chybí.
Cau, nechtel by dnes nekdo z Prahy na Ultimate Video Game Pub Quiz? Je to nekde na Vaclavaku od 19:30. Uvolnilo se nam jedno misto, tak shanime zkusenou nahradu :) Nejlepe stare adventury treba :)
@Walome (27.02.2019 09:03): Jak jsem psal, poprvé to sranda bejt může a beru to, když od tebe ale tyhle rejpy čtu na sebe už poněkolikátý, jinak než na nudnej troling se na to koukat nedá, ať už si to uvědomuješ nebo ne.

REAGUJTE NA MĚ! PROSÍM!

@Kwoky (27.02.2019 09:08): trolling na DH nechceme! :)
Taková ta Charllize-like sranda, která přijde vtipná jenom jemu a rádoby trolling, kterej se na Piva a Konvici nechytá ani po kotníky? :D
@S4TW (27.02.2019 08:32): jo ale delam to vetsinou plosne, ze treba nadavam na levicaky atd, ale nedelam ze sebe moralni majak a nesoudim lidi. At se kazdej chova jak chce (ale at pocita s reakci, to je jasny).

To je to samy kdyz se smeju lidem s ledvinkama. Kamoska mi rika "muzou si nosit co chtej" a ja "ano, a ja se jim muzu smat".

Z Paula jsem si udelal normalni srandu na zaklade jeho, mnohokrat ukazaneho, fanboyostvi. A je z toho dopoledni tema.
@Walome (27.02.2019 08:17): "Jen ja nemam potrebu nekomu podsouvat, ze se chova retardovane..."

nooo, tak tohle bych označil za holou nepravdu :D. Já tě rád sleduji, ale s tímhle tvým tvrzením teda nemohu souhlasit. Ty velmi rád lidem podsouváš, že se chovají retardovaně :D
@Walome (27.02.2019 08:21): ale je. Jedinej důvod co ten tvůj původní příspěvek měl, byl upozornit na sebe a vyvolat reakci. Což se ti podařilo, tak si můžeš pogratulovat a ukojit se nad job well done.
@Walome (27.02.2019 07:04): hele co takhle už jít s těma tvejma trapnejma rejpama do hajzlu?
Jinak je zajímavý, že v tom článku už Srp nepíše, že sice 12 lidí propustili, ale od tý doby dalších 20 nabrali. Nebo že zrušili fair price guarantee, protože budou nabízet lepší revenue split jako Epic a tak by se jim to nevyplatilo. Nebo že má CDP na účtě přes 150 mega dolarů a nulový dluhy. Gog měl minulej rok první kdy byl ve ztrátě, takže tam holt probíhaj nějaký změny. Boo hoo.