Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Team Sonic Racing

21.05.2019
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Team Sonic Racing je třetím dílem novodobé závodní série Sonic Racing. Oproti Sonic & All-Stars Racing Transformed ale tentokrát postrádá možnost transformace a jak je patrné i z názvu, zaměřuje se především na týmové závodění. Nejde však pouze o multiplayer, ale týmový gimmick funguje i ve hře pro jednoho hráče.

Hratelností jde o klasický kart racing žánr po vzoru například Mario Kart série. Hráč má na výběr z celkem patnácti závodníků, kteří pocházejí ze série Sonic. Stejně tak jsou stylizovány i samotné tratě, což jistě potěší znalé série. Na tratích jsou rozmístěny power-upy, kterých je nyní čtrnáct a nazývají se "Wisps". Mezi herními módy je pak vedle klasik Grand Prix, Exhibition a Time-Trial i Adventure mód s příběhem, který hráče seznámí s postavami.

Závody se pak točí kolem již zmíněné spolupráce. Na trati totiž hráč není jako jednotlivec, ale jako člen týmu o třech závodnících, kteří spolu mohou spolupracovat. To podtrhuje i fakt, že každý závodník patří do určité skupiny vlastností, které jej při závodu v daných situacích zvýhodňují.

Poprvé v závodní sérii od Sumo Digital se neobjevují jiné Sega postavy a tvůrci se tak soustředí pouze na samotnou sérii Sonic. Do hry se také vrací skladatel Jun Senoue spolu se skupinou Crush 40, která je pro značku typická.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.