Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Trackmania Turbo

22.03.2016
24.03.2016
kompatibilní
72
17 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

TMT je dalším dílem z populární série arkádových závodních simulátorů TrackMania. Na hráče čekají opět bláznivé a zběsile rychlé závody na krkolomných tratích ve vylepšené grafice s několika novinkami, ale i osvědčenými prvky.

Hlavní náplní single-playerové části jsou hned čtyři herní módy, každý ve vlastním unikátním prostředí a s odlišnou formou závodění. Lagoon Rollercoaster je prvním a zbrusu novým módem připomínající závody autíček na autodráhách s magnetickou dráhou v prostředí prosluněného tropického ostrova. International Stadium je klasika známá z předešlých titulů, čili prosté závody se soupeři na čas, jak název napovídá, všechny uvnitř obřího stadionu. Canyon Grand Drift pak nabízí adrenalinové driftování v úzkých průsmycích kaňonů Severní Ameriky. Posledním druhem závodů je Valley Down & Dirty, venkovské prostředí plné nejrůznějších skoků vybízejících k šíleným akrobatickým kouskům. Kampaň obsahuje 200 různých tratí, 5 stupňů obtížnosti a je možno ji hrát i kompletně offline.

Chybět nebude ani multiplayer. Klasikou žánru je split-screen pro dva hráče na jednom pc. Hra přes síť pak neobsahuje jen klasické závody pro více jezdců, ale i nový a inovativní mód double driver, kdy je jedno auto ovládané dvěma spolupracujícími hráči.

Už neodmyslitelnou součástí je také Trackbuilder pro tvorbu vlastních tratí s novou funkcí náhodného generování. Své výtvory je pak samozřejmě možné sdílet s ostatními hráči. Kromě již zmíněné vizuální stránky, proměnou prošla i hudba, která by měla intenzivněji dokreslovat atmosféru a hrát podle toho, jak rychlá a nebezpečná jízda zrovna je.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.