Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Všivák (21.09.2016 16:20): tak máš dobrý plán! To já bych si rád zahrál všechny významné letecké, vrtulníkové a námořní simulátory od roku 1995 do roku 2001 včetně. To znamená jen:

DID: EF-2000, F-22 ADF, F-22 TAW
Janes: Longbow 2, F-15, F-18, IAF, USAF, WW2 Fighters, Fleet Commander
Rowan Mig Alley, Battle of Britain
Razorworks Enemy Engaged Apache Havoc + Comanche Hokum
Microprose Falcon 4.0 + EAW
SSI Flanker 2.0
1C Maddox IL-2 Sturmovik
DI F-16, F-18, HIND

Tak to mám co dělat.

Já jsem si dal po letech nahodilého hraní utopický cíl dohrát všechny FPS co jsou ve zdejším žebříčku (zvýrazněné). Abych se z toho nezbláznil, tak to občas musim proložit nějakým jiným žánrem.
Obvykle jednu novější a pak jednu z doby do roku 1995
Momentálně jsem dohrál Zaklínače jedna, teď hraji Dungeon Master 2, a pak bych rád zkusil dohrát všechny Tomb Raider pěkně od začátku... uvidím...
Ovšem, Zaklínač 3 mi s pořadím asi zamítá.

@Všivák (21.09.2016 14:52): většinou se snažím hrát hry postupně od prvního dílu, což je prakticky jediné pravidlo. samotný výběr je často směsí nahodilosti, emoční pohody nebo momentálního rozpoložení. např. když mám rozehráno několik AAA her, novou grafickou kartu a stejně nakonec skončím u Duke Nukem Forever, který se mi nelíbil ani poprvé ;-)
Hrajete hry podle nějakého vzorce? Něco jako třeba: Dohraju všechny hry z top 100. Nebo se zaměřim na série a ty budu dohrávat od prvního dílu. Nebo mám oblíbenýho vývojáře a postupně dohraju všehny hry. Nebo prostě jen hraju hry, co se mi zrovna podaří sehnat, třeba ve steam slevě.
@Paul (12.09.2016 20:07): Reagujem trochu oneskorene, ale v tomto máš pravdu. Nechápem, prečo si tak zakladajú na ochrane svojho vlastníctva a teraz to hromadne mažú, keď hru odpískali sami v takmer hotovom štádiu a neumožnili jej vydanie. Defakto teda o nič neprichádzajú a ani o nič neprišli. Fanúšikovia sú navyše iba úprimne radi, že sa jedna z najočakávanejších nikdy nevydaných hier trochu viac rozšírila medzi nich.

Chápal by som to, keby bol ten "neúmyselný leak" formou testu, ako na to budú fanúšikovia reagovať, aby to mohli dodatočne dokončiť a vydať sami. Iróniou je, ze hra by vo svojej dobe asi naozaj trochu zapadla, ale dnes už je z nej menší kult. Úplne by stačilo, ak by oficiálne pridali podporu nových systémov, zvýšili rozlíšenie, dopracovali cutscény, nahrali nový dabing a mohli by ju vydať za menší poplatok hoc i len priamo v ich službe. Verím tomu, že by s tým slávili úspech.
Zrovna zkoušim demo FIFA17. Výběr ovladače v nastavení:
1) Letter style controler
2) Number style controler

Boží... :D
@Zx Atari 500 (10.09.2016 23:37): Activision to nechali smazat. sonz of bitchiz...

každopádně, jestli plánujete přidat hru, která se prakticky nedá nijak normálně sehnat (možná torrenty...), nikdy nevyšla a není dodělá, tak je to s těmi pravidly pro přidávání opravdu nonsense. mnohem smysluplnější kousky se tady nedostanou a dokážete si to vždycky nějak blbě odůvodnit...
@Zx Atari 500 (12.09.2016 19:32): Já spíš nechápu proč tu hru nevydali už tehdy, ale zadarmo. Když sakra nebyli spokojení s její kvalitou, tak jí mohli vydat jako free dárek pro fanoušky. Nijak by jim to neublížilo, naopak.
Sranda jak to mazou :D Nastesti uz se to tak rozsirilo,ze to je vsude :)

Moc nechapu,proc to nevydali ofiko,jako nejakej retro rls. Ta hra je fakt skoro hotova a dodelani by bylo otazkou pro par lidi na chvilicku. Dat to na steam za par ecek,tak by na tom vydeali slusny penize.
@MickTheMage (12.09.2016 17:08): Kdyby to byl oficiální release, tak by technicky vzato ani nešlo o výjimku. :)

Má to podle mě smysl v tom ohledu, že ta hra je natolik známá (pravidelně se objevuje v přehledech TOP X nikdy nevydaných her), že se o ni diskutovat prostě bude tak jako tak - výhody tak podle mě v tomhle případě převažují nevýhody, samozřejmě když vše bude náležitě vysvětleno v popisku.
Je ke stažení od blizzardu Warcraft Adventures ;) hra má něco přes dvě hodiny, tak by to někdo mohl přidat :)
Warcraft Adventures: Lord of the Clans,pre-release verze hry s animacemi i mluveným slovem.klik

To snad jako warez bráno nebude :)
V lete sa hrá zle. Ale zato jesenné a zimné večery, keď prší alebo sneží a teploty padajú blízko k nule.. Uvaríš hrnek kávy a jedeš jak ďábel! :-{))
@Barbar Conan (10.09.2016 10:01): na to je jednoduchý recept. Hrej jen jednu hru a, až ji dohraješ tak začni novou. Taky jsem dříve měl stejný problém a jednoho krásného dne jsem si řekl: Rapíre kdy chceš někdy dohrát dynamickou kampaň v leteckém simulátoru, zkrátka zapomeň na cokoliv jiného a ono to funguje!

Za svou kariéru hráče jsem dohrál jen pár her: Doom, Doom2, Duke Nuken 3D, Shadow Warriors (ten první), Dunu 2 za Atreidy, Starcraft kampaň za lidi, single kampaně v Bad Company 2 a Battlefield 3 no a to bude asi vše. Rozehraných her jsem měl mraky. V různých stádiích.

A jelikož jsem hodně hrál letecké simulátory (a stále hraji) tak jsem strávil mraky hodin v MultiPlayeru a překvapivě nedohrál žádnou single kampaň. A už se to blíží a věřím, že min. jednu kampaň v F-22 Total Air War dokončím brzy...a vůbec mě nevadí klidně i měsíční pauza. Hraji když mám chuť hrát a kašlu na trendy.
@Barbar Conan (10.09.2016 14:46): Hele svalovče, važ si stímu, svojho času zachránil PC gaming :-D

Ale hej, v období pár rokov (fakt 1-2) dozadu sa tam to security úplne zošalelo, napr. prikázaná nutnosť používať smartphone aplikáciu na predávanie na markete, to ma fakt brutálne nasrali.
Kvôli nejakým pár debilkom, čo si nechali hacknúť dementne zaheslované účty.

Nebyť geniálnej aplikácie Winauth čo to ochcáva na PC tak sa mi plní inventár blbosťami na predaj, ktoré nemôžem predať lebo security debiliny.
Týmto ešte raz ďakujem onomu užívateľovi (sorry v rýchlosti neviem kto to vtedy bol, nechce sa mi to zisťovať), ktorý mi tento software odporučil.
Tve, ten Steam je taková sračka, to je neuvěřitelný...zapomněl jsem uživatelské jméno a chtěl jsem si ho obnovit; nejdříve to po mně chtělo telefon, tak ok, zadal jsem kód, co mi přišel SMSkou. No ale potom to chtělo ještě údaje k nějakému nákupu včetně detailů o kartě, adrese apod. (kam samozřejmě vždy píšu uplné sračky), tam někdo spadl z višně nebo co?!
A to jsem myslel, žen ic otravnějšího než obrázková google captcha neexistuje...
Nakonec jsem teda radši strávil hodinu tím, že jsem se rovzpomínával, co jsem tam zadal za nick... (naštěstí nakonec úspěšně)


@HEX (10.09.2016 11:06): No ten seznám vypadá tak, jak vypadá, protože malé hry dohrát zvládnu, jen ty velké se mi právě takhle hromadí...
@Barbar Conan (10.09.2016 10:01): Se s tim smiř. Nevim, proč tvůj seznam vypadá tak, jak vypadá (první hraní?, druhé hraní?) ale všechno jsou obrovský hry. Nedovedu si představit, že nemám dost času na Planescape, tak s nim seknu a hned si jako změnu na hraní zvolim Divinity.

Tedˇ to mám tak, že když mě hra přestane bavit po nějákejch 20 hodinách hraní, ale k dohrání bych potřeboval třeba ještě dalších 20, tak už se tím netrápim a prostě jí odložím.
Nemáte někdo návod, jak zůstat u jedné hry a dohrát ji? Za poslední rok jsem dohrál snad jen Dark Souls 1, zato jsem už několikrát rozehrál Inquisition, Zaklínače 3, Original War, Planescape Torment, Baldur's Gate, Divinity: Original Sin, různé Total Wary atd. atd. atd.
Nejhorší je, že mě už ty hry pak nebaví, protože prvních 10-50% už jsem hrál 6x (ale zbytek ani jednou) :-(
Prostě vždycky třeba dva týdny nemám čas na hraní a pak už se k té hře nevrátím. A to já to ještě dělám tak, že když hru třeba půl roku nezapnu, tak pak mažu savy a jedu uplně odznovu.
No nic, potřeboval jsem si jen postěžovat :-D