Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@FildasCZ (25.09.2016 11:27): přijeď si. dám ti mechaniku jako budeš chtít. CD, DVD, vypalovačka... you name it. přehazuju to tady vidlema. v životě by mě nenapadlo to opravovat, když nová stojí pár korun.
@FildasCZ (24.09.2016 18:57): Pokud ani LGny to nenačtou, tak to jsi už jen krůček od konce světa :D Ne, je to škoda,. už holt asi nějak degradované médium. Předpokládám, že systém samotný ani medium nedetekuje, takže se např. v Tento počítač ani nezobrazuje jeho název/ikona. Snad že by chvilkový návrat do minulého století a zkuška ověření dostupnosti nového FW pro mechaniku...?
@Cobot (24.09.2016 15:41): Zkusím. Na druhém, ale na první, kde mám LG nemám žádný antivir. Jenom svítí, když ji vysouvám a zasouvám. A ta druhou uz jsem otevrel svítí, ale nereaguje.
Jinak, když jsem je vyndal, tak v nich něco chrastí.

Ta černá znacka no name, co jeste sla pred týdnem, tak svítí, ale nic se právě neděje. Trošku chroustá, ale tím to končí.

@MartinezZ (24.09.2016 15:42): Problém je, že LG mám bez antiviru v pc a prostě nic ani druhá. Už jsem dělal různé kombinace svítí. Dvě se vysouvají, ale prostě nejde to. V té novější se nactou vsechny hry krom score :D a starsich dvd.
@FildasCZ (24.09.2016 15:22): Zkus si někde sehnat LG mechaniku. mě totiž vždycky přečetly všechno i poškrábané, a nedávno jsem něco prodával, už ani nevím co, a kupujícímu to mechaniky (non-LG) také nechtěly přečíst. LG jsem díky dobrým zkušenostem se čtením všeho možného bral vždycky - když si nějakou někde z bazaru zkusíš sehnat - ačkoliv možná jde o další vyhozené peníze, třeba se to načíst a přečíst podaří (a pro jistotu uložit do image na disk).

Nebo @Cobot (24.09.2016 15:41) :)
@JohnCZ (24.09.2016 14:04): Já mám mechaniky v notasu, tam to jen šrotuje(slyšíš, jak se to mechanika snaží načíst, ale nic) a pak to přestane. Pak v jednom pc, kde mám 3 mechaniky a ani píp, jako kdyby tam ty dvd nebyly. Dokonce po vložení dvd jedna sice chroustala a pak nešla otevřít.


Právě na té starší mechanice jsem rozběhnul vše ( i těžce poškrábaná dvd) . Takže nevím, jak to řešit pán peníze vrátit nechce :( prej je mu to šlo. To je fakt pech vyhozenách 400,- za nefunkčních pár dvd.
Jedině zkusit koupit novou mechaniky a zkusit to na ní.
A není to spíš tím launcherem? Tenkrát to dělali v bůví čem. S novějšíma systémama to nemusí vůbec běhat.
@FildasCZ (24.09.2016 13:52): Hele ta DVD od Score jsou divná. Míval jsem dvě mechaniky, jedna ta DVD nenačetla vůbec a jedna, ta byla v té době nová, s tím měla někdy dost problémy a čtení bylo hrozně pomalé a nejednou jsem musel ona DVD reklamovat. A těžko říct, jak dobře budou čitelná i po letech.
Koupil jsem si na aukru ze score starsi hry, ale vubec se dvd nenacte. Nevíte, co s tím? Pán tvrdil, že mu to jde. Dvd mechanika se parkrat snazi rozject, ale to je vse. Zkousel jsem to na 3 mechanikách dvd a nic.
Dvd jen lehce poškrábaná.
Doma mám dvd hodně poskrabana a jdou dokone jedno mam od kružítka a funguje.
Díky, pomohli jste mi. I když trochu nechtěně, největší chuť mám na Hitmana :)
Poraďte mi, jakou hru si rozehrát - Hitman Absolution, Dark Souls, Deus Ex 2, trochu váhám, dík :)
Nová FPSka Hired Ops vycházející z úspěšné facebookové hry Contract Wars. U toho jsem dřív strávil celkem dost času. Jsem zvědavej, jak si to povede ve světě plnohodnotných her.
@Všivák (21.09.2016 14:52): Já to mám různě. Když mě nějaká hra zaujme natolik, že si ji chci zahrát, většinou si zjistím, jestli nejsou další díly, podívám se na ostatní hry od stejných vývojářů a nějaké kousky si poznamenám. Když mě první hra nakonec nezaujme, snažím se jí dohrát, ale ostatní kousky série už si nezahraju. Snažím se, až na výjimky, hrát od prvního dílu. Naštěstí mě moc her nezaujme, tak mám aktuálně v hledáčku jen 57 her, což není nijak velké číslo, které by mě strašilo po nocích.
@Všivák (21.09.2016 14:52): Když něco dohraju, podívám se na svou steam a gog knihovnu a nainstaluju, na co mám zrovna chuť. Systém v tom není. Když si však chci zahrát sequel k nějaké hře, snažím se předtím zahrát i předchozí díly.