Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Proč jste přešli na nový psací formulář od Tiny? Ten původní uměl kontrolovat pravopis, tento nový to neumí.
@Gordon (09.03.2021 15:03): ░░░░░░░░░░░░▄▄▄▄░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▄▄▄▄▄░░░░ ░░░█░░░░▄▀█▀▀▄░░▀▀▀▄░░░░▐█░░░░░░░░░▄▀█▀▀▄░░░▀█▄░ ░░█░░░░▀░▐▌░░▐▌░░░░░▀░░░▐█░░░░░░░░▀░▐▌░░▐▌░░░░█▀ ░▐▌░░░░░░░▀▄▄▀░░░░░░░░░░▐█▄▄░░░░░░░░░▀▄▄▀░░░░░▐▌ ░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀█░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ▐█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█▌░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ▐█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█▌░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█▄░░░▄█░░░░░░░░░░░░░░░░░░█ ░▐▌░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀███▀░░░░░░░░░░░░░░░░░░▐▌ ░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░░░░░░░▄▀░░░░░░░░░░░░█░ ░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░▀▄▄▄▄▄▄▄▀▀░░░░░░░░░░░░░█░░
Obecně nejlepším způsobem editace je použití  klavesových zkratek během vlastního psaní. Kde je funkce/ikonka pro Bold ?
@Gordon (09.03.2021 03:05): Mizející kurzor po zapnutí formátování je bug, který bude odstraněn. Obecně nejlepší způsob, jak text formátovat, je nejprve text vybrat a teprve poté zapnout formátování.

Rovněž fullscreen editoru v mobilní verzi budu nějak adresovat, jen ještě nemůžu potvrdit, že to bude v rámci patche.
Nechci být kazišuk, ale ten nový editor textu je vcelku méně použitelný, než ten minulý.

Příklad: Chci vytučnit text, ale když kliknu na ikonku, psací čárka mi zmizí, protože si to myslí že jsem kliknul mimo editor, takže kliknu zpět a chci psát text, jen né tučně, ale to nejde, protože to musím odkliknout, jenomže, když kliknu mimo text na B, tak si to opět myslí, že klikám mimo text a takhle je to začarovaný kruh. takže s tím musím všelijak čarovat a ochcávat systém, abych zase mohl psát normálně. To samé platí pro odkaz, vytvořím odkaz, ale editor mi ten odkaz natahuje na další psaný text.
@Naginata (08.03.2021 18:40): K tomuto se přidávám, mně se teda ten editor roztahuje vždy na celou stránku, tudíž i když zavřu klávesnici. Nemůžu tedy v jednom postu reagovat na víc lidí např. Kdyby se do editoru nastavila pevná výška, tak by to bylo super.
teď jsem se hádal vedle v auditku a jel jsem celou dobu přes mobil a říkal jsem si, co je to kravinu. Ale já to mám ještě těžší v tom, že mi značná část displeje nefunguje :-) Když jsem chtěl reagovat na dva uživatele najednou, měl jsem strach, že tím přijdu o to, co jsem už napsal, ale dobře to dopadlo :-)
@Naginata (08.03.2021 18:40): S tím musím bohužel souhasit, že je to malá změna k horšímu, taky hodně píšu z mobilu a teď to chce klikání navíc, což je problém hlavně, když v jednom postu chci reagovat na více uživatelů.
Když píšu teď něco na mobilu a kliknu na to pole tak nevidím zbytek stránky, tohle mi dost vadí tak musím přepnout na PC verzi.
Jinak si myslím že nový vzhled je ok, nevšiml jsem si nějaké výrazné změny.
@MCZ (06.03.2021 01:32): Opravdu tam pisou, ze to musi byt v ramci editacniho okna jako prouzek uplne dole s logem vlevo? Prijde mi to az prilis specificke, ale treba to tak opravdu je :) (Do footeru by to fixne dat neslo?)
Jo a Sigil téma se mi z mnoha důvodu nelíbí, a je fajn ze je ne výběr a používat ho nemusím. Připomíná mi půl roku zavřenou cukrárnu :)
Ta sedá je vážně asi trochu nevýrazna a blbě se to čte, ale asi si zvyknu, zas takový problém v tom nevidím. 
Na tiny jsem klikal a hned to zase zavřel, je mi to jedno.Reklamy a podobný věci se stareckym nezájem vytěsnim a nechám probíhat, i když třeba YouTube mě s tím začíná nasirat čím dal tím víc, ale to je extrém.
@MCZ (05.03.2021 17:19): jestli jsem ntz pochopil správně, tak je pro něj regression ten zbytečnej proužek dole a logo plus odkaz na tiny, ne samotná funkcionalita. Taky mě to zarazilo - to tam musí být, když se tohle používá?

Jinak ta šedá mi taky neštymuje, čte se to vskutku hůře.
@MCZ (05.03.2021 17:19): Ty jo, škoda, že jste mě do jeho patřičných míst neodkázali už dřív. :) Nemusel jsem se rozčilovat, že ani nevím, kdo je moderátor a kdo ne... Taky cítíš ten blížící se šťastný konec?
@ntz (05.03.2021 15:37): Hele, já po nikom fakt nechci, aby si z naší práce automaticky sedal na zadek a za bug reporty, případně konstruktivní výtky jsem i rád a zapisuju si je, abych věděl, co upravit do příště.

Ale pokud jsi líný přečíst článek a/nebo editor prozkoušet a podívat se sám a místo toho napíšeš, že ty desítky nocí, co jsem nad tím strávil, jsou pro tebe jen "regression", tak budiž, ale nediv se potom, že já nebudu mít vůli bavit se s tebou.

@H34D (05.03.2021 17:13): Ten seznam týmu existuje od nepaměti. A k tomu, aby Jab nebo kdokoli jiný napsal někomu jinému, aby si přečetl článek k věci, na kterou se ptá, dotyčný opravdu nemusí být členem týmu.
@Jab (05.03.2021 16:53): Díky. Asi jsem fakt hloupý, o této podstránce jsem nevěděl. Jak dlouho existuje veřejný seznam admin týmu a moderátorů? Dobrá práce... Nicméně tvá funkce tiskového mluvčího DH tam zatím chybí. :)