Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

ok, tak ja uz nic nerikam ... (kecam, rikam: podle me to je regression .. je to zbytecne, je to ugly, drive to nebylo, ted to je, nic to neprinasi ..)
Ty rozklikavaci komentare jsou fajn, dobra ficura.   Rozdeleni diskuzi hry/obecne do samostatnych boxu pocitam nebude asi nikdy... no co uz.
Vraťte mi prosím administrátoři World Tour Soccer z navržených her k přepracování.
me bavi longplay ... na recenze kaslu ... pokud me zajima, jak hra vypada (typicky pred nakupem), tak hledam longplay full walkthrough ... samozrejme na to nekoukam na cele, proseekuju to ze z toho vidim cca 5 minut a to mi vetsinou staci, abych se rozhodl, jetli danej titul chci a nebo ne
@lseling (23.02.2021 21:09): Jakože i články a návody si ku hře přečtu, ale hru mnohem lépe posoudím, když přímo vidím jak se hraje, hlavně když už se nedělají demo verze.
Naopak na trailery se vůbec nekoukám, protože se z nich o hře skoro nic nedozvím.
S recenzemi na filmy, anime nebo hudbu je to taky trochu jiné, protože tahle média nejsou interaktivní.
@Naginata (23.02.2021 15:10): Bodejť, nač se unavovat čtením, když stačí bezduše civět do monitoru na video.
Promiň nedalo mi to, abych si nerýpl, doma to u tří potomků vidím neustále dokola a je mi to líto, že po knížce nesáhnou.
@ntz (23.02.2021 15:16): No nevim, komentář je sice extrémně krátkej, ale sděluje toho celkem dost. Je rozdíl mezi "Je to nejlepší hra všech dob, všem to doporučuju" a tímhle, kde se aspoň dozvíš, který hry se tomu nějak podobají a v pro a proti i pár aspektů hry. Za mě to je na neutrální reakci, tedy nic :) (A neboj krátkejm a divnejm komentářům dávám mínuska celkem pravidelně) ;)
@Gordon (23.02.2021 14:34): promin, to jsem nepochopil ... ale nediv se mi, to co jsi napsal primo vybizelo k tomu, myslet si, ze ti smazali cos' mi na to odpovedel ..

@Garion (23.02.2021 14:59): ja se nerrozciluju ... jen jsem navazal na diskusi, kde se resil format komentu a jejich delka zde na DBH ... driv mi prislo, ze se davala minuska automaticky za kratkej a ne-inventivni koment .. resp. spousta lidi je davala automaticky za takovej koment .. okay, jdu mu dat minus + to samozrejme vysvetlim v diskusi ke hre ,,,
@ntz (23.02.2021 13:44): Pokud ti to nestoji ani za minus, proc se nad tim rozcilujes (tady)? Take se mi to zda kratke, ale plakat kvuli tomu nebudu. Stejne se vsak divam i na prilis dlouhe komentare (historicky jsem jim i daval minus, nyni uz komentare vubec nectu, takze nedavam hodnoceni zadne).
@Gordon (23.02.2021 14:02): cenzor asi vedel proc to udelal ... ja to nastesti nevidel Gordyno, predpokladam, zes' mi psal neco osobniho, co mi opravdu asi chybet nebude .. vem si z toho pouceni a vykasli na tyhle zbytecne osobni vypady ..
uz tady bylo na tohle tema diskutovani dost, ale nemuzu si pomoct .... opravdu Vam (nekterym, ne vsem) prijde, ze napr. tohle @Nalivo (komentář) ma smysl ? Pokud nekdo pise komentar, at mi proste neco sdeli .. tohle je za me sick - ne, nemam rad ultrakratke komentare bez jakekoliv invence ... -1 za to davat nebudu ale, tvl ... I don't like it ..
@Tulareanus (15.02.2021 16:22): protože neexistuje způsob, jak bych mohl zjistit nějaký konkrétní časový údaj ohledně délky setrvání v žebříčku na Steamu, uvedl jsem to jen k jednomu dni. ty přesto požaduješ období, protože jinak zajímavost nesplňuje tvoje "kritérium". asi to nemá smysl dál rozebírat...

@H34D (15.02.2021 16:40): ona byla původně postavena tak, že předstihla v prodejích CP2077, to ale bylo označeno jako trolling. je to blbá zajímavost, stejně tak jako je blbá ta hra. a teď si přečti ten komentář a konečně mi řekni, jestli ti nepřijde podezřele blbý :-)
@Garret (15.02.2021 16:18): Jestli můžu reagovat, tak sice chápu tvoji zajímavost, ale pokud se jedná o jeden jediný den a ještě k tomu druhé místo, tak to opravdu není moc zajímavá zajímavost. :) Takových by se dalo napsat tuny ke spoustě her.
@rikuhahl (15.02.2021 16:16): Jasně, určitě. A ještě mi řekni, že na to nemá vliv ani ta absence žlutý hvězdičky u mýho obrázku :D Zeptal jsem se dvakrát slušně, dal jsem na konec věty smajlíka, aby bylo poznat, že to není tak akutní, ale když jsem tu vidět "členy týmu DH" online, tak proč se nezeptat znova, že?
@Garret (15.02.2021 16:18): Druhá polovica informácie = najpredávanejšie za aké obdobie? Ak napíšeš, že niečo bolo v rámci steamu najpredávanejšie bez toho, aby sa uviedlo za aké obdobie, tak to nie je veľmi užitočná informácia. Screen zo steam page je normálne legitímny zdroj. V tej zaujímavosti bol odkaz na zdroj a bola tam broken url, preto nahlasovateľ napísal, že odkaz nefunguje.

Zaujímavosť predsa má nejaké kritéria a musí nejak vyzerať. Kto iný ako admin/moderátor by mal podľa teba o tom rozhodovať?
@Tulareanus (15.02.2021 15:24): já ti nerozumim, což je taky důvod, proč jsem to nechtěl řešit. co je "druhá polovica informácie"? zdroj? nebo proč je ta zajímavost nedokončená, jaký další text tam má být, aby byla celá? jediný zdroj by mohl být screen ze Steam page, kde bys to viděl.

Text zajímavosti: K 1.2.2021 se HROT stal druhou nejprodávanější hrou na Steamu v České republice.
Komentář moderátora: "chybi udaj za jake je to obdobi, odkaz na zdroj nefunguje"

1. ten údaj tam nechybí, on tam prostě není a být tam nemusí. zajímavost se vztahuje pouze na jeden den a nic víc.
2. odkaz na zdroj tam není a být nemusí, jak je i napsáno v pravidlech pro přidávání zajímavostí.

Můžete se tady shodnout na tom, že to není zajímavé, že to je úplně na hovno, ale pořád se dostáváme k tomu, že se tady snažíš moderovat to, jak má zajímavost vypadat podle tebe.
@pajmič (15.02.2021 16:08): Je pracovní den, když něco napíšeš ve 12h a za 2-3 hodiny čekáš reakci, tak s tím musíš počítat, členové týmu DH nejsou studenti s množstvím času nazbyt a zároveň nejsou tak finančně zabezpečení, aby nemuseli pracovat, jo a v důchodu taky nejsou ;) Takže když se na něco zeptáš ráno, tak se ti třeba večer dostane odpovědi, ale někdy samozřejmě i dřív ;)
@Memphis (15.02.2021 15:57): To jsem chtěl slyšet, děkuji uctivě. Urgovat je poněkud silné slovo, jak dlouho ti trvalo mi odepsat? 90 vteřin? Někdy, ale opravdu jen někdy, se stává, že se odpovědi člověk prostě nedočká, leč s tím nově zavedeným systémem "upozornění na reakci" se to dosti změní.
@Tulareanus (15.02.2021 15:57): diky za encouragement .. jeste to zvazim a projdu rekneme sve top oblibene hry .. ale do toho nahlasovani se mi nijak horlive nechce po tech diskusich tady .. castecne i kvuli tomu, ze zde na DBH jde sekce zajimavosti naprosto mimo me + napr. sekce videa, ktera me doslova stve ..
@pajmič (15.02.2021 14:55): Po vyhodnocení dostupných informací o edici jsme se v týmu nakonec rozhodli, že množství změn není dostatečné na založení nového profilu a vydáme se cestou doplnění platforem do starých profilů, kde může být přidána i zmínka o Legendary Edition.

A jinak opravdu není potřeba dotaz po 3 hodinách urgovat, stačí jej položit jednou a dát nám nějaký čas.
ono to s tema zajimavostma je celkove systemove dost slozite ... ted jak o tom mluvite, cetl jsem so novej koment veselyho kralika na hd2 zkoukl jsem zajimavosti .. bych je promazal nemilosrdne, co je treba na tomhle zajimave, ze to ma bejt v zajimavostech ? https://www.databaze-her.cz/nahlasit/?zaznam=69081 ... a takhle je to u vetsiny her
A muzu napsat ke hre Hrot zajimavost o 3x editovane a nasledne smazane zajimavosti na portalu DH.cz? :) Prijde mi to zajimave, ale tak radsi se zaptam, protoze pokud by byla tato zajimavost smazana, bylo by to jeste zajimavejsi :D