Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@ad142 (19.12.2016 12:44): V článku to sice není uvedeno, ale předpokládám, že to bude stejné jako v minulých letech, tedy vyhodnocení proběhne až po schválení všech návrhů, tedy i těch tvých. Ale chápu, že je to frustrující, a člověku se nechce pokračovat, když to tam visí neschválené. Prostě vydrž.
Načo ste vyhlásili sútaž o Mistra archivářa, keď sa nemá kto pozrieť na schvalované hry?? Niektoré moje návrhy tam visia už vyše dvoch týždnov a s výnimkou VIP Matta, ktorý mi niekoľko návrhov schválil začiatkom decembra, je to bez pohybu.Mám pripravených ešte zopár popisov, ale váham ich už pridať, lebo aj tak to asi nestihnem....
@GodOfTheSick (17.12.2016 13:22): Je to interně docela velký zásah do fungování databáze, nejspíše to budeme adresovat ve fázi Veřejné štítky - Herní série, každopádně díky všem za názory a nápady, určitě z toho budeme vycházet.
@GodOfTheSick (17.12.2016 20:28): Ano souhlas, ať je to tak jako na Mobygames. To ale není "slučování" profilů do jednoho, ale vytvoření samostatného profilu pro kompletní hru, ideálně s odkazy na jednotlivé epizody. Na Mobygames totiž ty jednotlivé epizody profily mají, např: Life is Strange, nebo Walking Dead. Důvodem zas je to, že si zas x lidí zahraje první epizodu (např. u Life is Strange je zdarma) a další už nehrají. Jejich hodnocení a komentář k celé hře by tak byl zavádějící. Za mě tedy ideálně oboje.

Jinak zajímavý postřeh s těma starýma sharewarovýma kouskama. :)
Hádám, že většina asi sleduje Vánoční nadílku, ale pro jistotu to napíšu i tady - přidal jsem do článku skoro 50 giveawayů, ze kterých velká část není na SteamGifts, takže to doporučuju omrknout nebo sledovat oznámení ve Steam skupině.
Řešilo, ale nevyřešilo. Přitom věc je jasná. Na Steamu je profil jeden, takže je to jedna hra. Žádné epizody nevedou. Epizody vedou akorát herní média, ale i na Moby Games mají nakonec profil celé série, takže by měl být logicky i tady.

Vsadím se, že kdybych sem přidal první epizodu Shadow Warriora, která vyšla o tři měsíce dřív než celá hra, tak mi to admini zamítnou.
Taky bych bral aby epizodic hry měly jeden sloučený profil když jsou kompletní (nemusí nahrazovat profily jednotlivých epizod, jen prostě jeden extra profil). Epizodní hraju až když jsou venku komplet, takže pak hodnotím stejně jen poslední epizodu a beru to jako hodnocení celku.
@GodOfTheSick (17.12.2016 13:22): Pokud vím, tak například tituly od telltale přesto že jsou epizodické tak spadají pořád jako samostatná hra, a toto slučování (které by bylo dobré že by vše bylo na jednom) by bylo stejně špatně protože oficiálně se jedná o samostatné díly které mají své vlastní covery atd. Ovšem nedávno jsem přidal s leebightem WolfenDoom a ten to má jak popisuješ, takže tam by byla asi přeci jen vhodnější editace, ikdyž nevím jak to autoři ještě vymyslí. (Podle toho jestli ne/dají do jedné hry)

@GodOfTheSick (17.12.2016 13:22): nejsou ty první epizody myšleny spíše jako demo?
Budou se epizodické hry slučovat do jednoho profilu nebo, ne? Je přece jasné, že se jedná o jednu hru, která je pouze na základě obchodního modelu rozdělena na několik částí.

Dřív spousta stříleček vyšla nejdřív v share verzi, kde první epizoda byla zdarma a teprve poté vyšla plná hra. A nevšiml jsem si, že by tu jednotlivé epizody Wolf, Doom, Blood, Duke..měly svůj vlastní profil.
@Jab (16.12.2016 21:26): A tady někdo nezkousne pravdu chce omluvu a sám se neumí omluvit..Bravo :)

Jinak ta rychlost DH je jen u mě, a nebo globálně strašně dlouho to trvá než se něco otevře a odešle a na ostatních webech je vše ok.
Taky do jde sra*ek, Někdo tu je pokažený a nemohoucí už nikdy promluvit na člověka ze slova posránek v diskuji, jiný zas v pátek si dá půlku lidí do blokace protože mu odpovídají a opovažují se na něj reagovat, v jednom topicu se zase na druhou stranu horlivě řeší politika jako kdyby tu byly ty starý gangy lidí co vycházejí v 11:00 do parku aby prodiskutovali stav světa a imaginárně ho změnily na čokoládový svět... Co to s váma je lidi? :D
Boha jeho, tahle diskuze mi připomněla, proč už dávno nelezu do offtopic sekce. Nechcete si tyhle výplody nechat tam?
@Bellerofontes (16.12.2016 22:09): Neboj! :) Dal jsem tam jen ty čtyři zmiňované. Vtipné je, že na Sayově profilu jsem to našel už předdefinované (minimálně tři z nich). On to smazal už, ale přes google to našlo a tam pak stačilo kliknout na archivní verzi stránky. :)
@Jab (16.12.2016 22:01): Hlavně si tam nedávej mě, já k té lůze nepatřím (jen náhodou jsem se tu nachomýtl)! A jsi mi takový sympatický.

@Drolin (16.12.2016 22:04): Díky za tip, zhlédnu. Tohle je zrovna jeden ze základů, pro který nemusí být člověk psycholog. Ale stejně se občas najde nějaký neandrtálec, který to nepobere a vysmívá se lidem, kteří tuší víc než on ;-)
Amatérští internetoví psychologové jsou asi nejhumornější skupina diskutérů :)
@Jab (16.12.2016 19:01): Já především z jeho vystupování usuzuji na mimořádně malý penis (nickname, šovinistické a rasistické vystupování, afektovaný machismus). Navíc tu postoval nějaké fotografie "svých nožů" a pyšnil se jimi; v psychologii se u impotentních sexuálních kriminálníků vypozorovala obvyklá snaha penetrovat jiným způsobem, takže místo opečovávání vlastního falu si nachází kompenzační předmět, a to zejména s ostřím (který rádi vystavují). Tím ovšem nechci tvrdit, že Barbar Conan je nebezpečný. Konec konců v okamžiku, kdy (přes) polovinu našeho národa tvoří sexuálně indisponovaných ajťáků, jde skoro už spíš o určitý fenomén.

Jistá ukázněnost by ale určitě potěšila.
Jako kde? A ještě jednou, pro mě by bylo ideální, kdybyste na mě vůbec nereagovali a nebrali si mě do huby. Jděte spamovat novinky.cz, Člověka v tísni, Hate Free nebo cokoliv dalšího. Substitutů máte mraky a v jejich diskuzích se ty vaše příspěvky ztratí.

P. S. Tím se dostáváme k tomu prvotnímu. Vy mě opravdu musíte milovat, že se mě nedokážete vzdát...