Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Hoď na ten adblock návod. Že to jde je široký pojem.

Jinak já vás opravdu nechci slyšet ani vidět. Pojďte udělat domluvu, jo? Od teď nereagujte na žádný můj příspěvek, nepoužívejte můj nick v žádné diskuzi a já vám na oplátku nabídnu to samé.

P. S. A jako bonus bych ještě přihodil FildasCZe.
@Jab (16.12.2016 21:08): už jsem TI 2x psal že to jde přes adblock. Evidentně tu blokaci nepotřebuješ, když ses mě naučil úspěšně ignorovat :)

@Barbar Conan (16.12.2016 21:13): Jab je stejný jako všichni ostatní jemu podobný - před jinými názory zavírá oči, strká si prsty do uší a zpívá si, aby jeho svět byl takový, jaký chce on.
A to mám za to, že jsem se mu jednou! před půl rokem přes PM omluvil, že jsem ho nařknul z filmového nevkusu, protože jsem si ho spletl s jiným uživatelem...
Naštěstí všechny mé další výtky vůči jeho humanitně vzdělané osobě byly a jsou založeny na 100% pravdě :-D
A další. Parta se zase slézá. :P Usuzuji na konvici z jeho písemného projevu, touhy reagovat na každý můj příspěvek (ideálně větou jednoduchou a smajlíkem), z potřeby psát mi pm a případně v nich vyjadřovat, jak moc si mě vlastně váží. Následně se celé kolečko opakuje. Odšoupejte tedy nohama, pro vás tu není nic k vidění.
Btw co brání v tom dát Konvicemu další ban na ten jeho současný účet (Barbar Conan)? Ať napíšu kamkoliv, tak ho mám za zadkem.
Gerret tam je, protože daroval Memphisovi ledvinu. Kdyby nebylo jeho, tak už nemáme admina.
Kdo je ten podporovatel na úrovni "Sponzor"? Mimo "Setkání s vývojáři Databáze každý rok trvání podporovatelství, debata nad pivem o jejím dalším směřování" je tam ještě odměna "Uvedení vašeho jména jako sponzora Databáze v sekci "O webu" po dobu trvání podporovatelství". Žádného podporovatele v sekci "O webu" ale nevidím.
@Bragi (14.12.2016 11:38): Ale jo, patří, mám to zaznačeno v seznamu co v DH je a není, ale není v mých silách opakovaně listovat a procházet tu spustu titulů co na DH nejsou a jak psal Crash, většinou jsou to hry z bundlů. Takže mi to občas uniká.

@Crash (13.12.2016 13:08): Snažím se udržovat ve své DH kolekci pořádek, ale pokud někdo přidá nějakou hru, tak mi to často uteče.
Obávám se že sestřičky by neměly valné chuti třídit mou kolekci her, myslím že pacientů mají dost :-)
@Bragi (13.12.2016 11:22): No já si třeba přidávám vlastněnou hru až potom co ji dohraju/ohodnotím. Nechce se mi přepisovat a označovat ty stovky her ze steamu, když stejně vim, že na víc jak polovinu nikdy nesáhnu :) (a těch asi 10 krabic, co jsem nevyhodil, označenejch mám) :)