Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

Btw, máte v plánu ještě nějak upravovat to zadávání hypertextových odkazů? Už jsem si celkem zvykl nejprve zadat text, poté označit a přidat odkaz, jak mi radil MCZ. Nicméně stále se to občas chová celkem podivně v případě, že chci za hypertextový odkaz dopsat ještě normální text, ten se pak píše celý opět jako odkaz a někdy jej nelze odkliknout myší (tj. kliknutím kurzorem kousek za odkaz). Asi se jedná možná spíše o bug. Co jsem tak vypozoroval, stává se to v případě, že začnu psát za stávajícím odkazem, dopíšu třebas i jeden znak v onom hypertextovém odkazu (protože se samozřejmě text automaticky přepíše na odkaz, protože je přímo za ním) a kliknu myší za slovo, což už text nechce odznačit (ani když znak poté smažete), pokud tam nedopíšete jediný znak, případně jej ihned smažete (bez toho že předtím kliknete myší za slovo), funguje to v pořádku (používám aktuální verzi Chrome).
Ve vysloužilých správcích obsahu a moderátorech je uveden Dunemaster, který se přejmenoval na Atreides, takže to při rozkliknutí hlásí "Stránka nenalezena".
@Luksa (30.09.2021 17:52): Přidávací whitelist už by měl fungovat, dej prosím vědět, kdyby stále něco haprovalo.

@Rapier (02.10.2021 10:16): To železo právě není vůbec špatné, aktuálně by mělo být i docela naddimenzované - načítá se ti pomalu vše nebo jen jedna konkrétní stránka? Nemůže být problém u tebe?
Hlásím rovněž bleskurychlé načítání kdekoli. :c) Naproti tomu editor je úděsný, ale tak co už...
@Rapier (02.10.2021 10:16): To je kvůli těm tvým mega dlouhým příspěvkům o hardwaru :D

Me to teda nacita všude svižně ale mám pořad problémy s editorem hlavně na telefonu. Občas do nej nejde psát aniž by se nemusel znova označit kurzor, když je zapla klávesnice nejde posunovat text při delším příspěvku dokud se klávesnice nezavře a zase nezapne, případne text odscrolovat nějak násilne prstem na desátý pokus.
Nešlo by z databází něco udělat? Celkově se mi zdá že za poslední dobu DH hodně zpomalila. Než se načte stránka, diskuze, cokoliv, trvá to celé roky (záměrně přeháním). Je mi jasné, že železo na kterém to běží, možná i DB engine není žádná hitparáda jako mají firmy alá Alza, a spol.
Takže to neberte jako kritiku, jen je to trochu otravné. Dříve byla DH mnohem svižnější na čemkoliv. Počínaje plečkou telefonem a konče PC sloužící pro výpočet NASA. :)
Když vyhledám "Mount & Blade", tak se dostanu na stránku:
https://www.databaze-her.cz/hledani/?fraze=Mount+%26+Blade
kde vidím:
Všechny nalezené hry (6)

Když ale na to kliknu, tak se dostanu na:
https://www.databaze-her.cz/hry/?jmeno=M ... lade&hodnoceni=2
a tam už je 41 her, a Mount & Blade se tam hledá dost špatně.

Zdá se, že je problém v ampersandu, měl se přepsat na %26 (jako v prvním URL), ale nepřepsal. Takto by to bylo správně:
https://www.databaze-her.cz/hry/?jmeno=Mount%20%26%20Blade&hodnoceni=2
Pred niekoľkými dňami, myslím, že to bolo niekedy minulý týždeň, som nahlásil zaujímavosť k hre Baldur's Gate. Pridal som ju ja pred pár rokmi. Bol to odkaz na dnes už neexistujúce YouTube video so všetkými cutscénami z hry. Dnes som si všimol, že nahlásená zaujímavosť je už zmazaná. Neprišla mi však ani správa o odstránení mnou pridanej zaujímavosti, ani správa o odstránení mnou nahlásenej zaujímavosti.
Zdravím, mám dotaz: je nastavený nejaký maximálny časový interval medzi dvoma prihláseniami, po ktorého prekročení sa druhé prihlásenie už nepočíta ako prihlásenie druhý deň po sebe? Napr. ak sa jeden deň prihlásim ráno a nasledujúci deň až večer (tj. medzi oboma prihláseniami ubehne reálne viac ako 24 hodín, ale stále som s druhým prihlásením "dátumovo" v rámci druhého dňa), počíta sa to, ako keby som nebol ten druhý deň prihlásený vôbec? Pri prechádzaní svojej aktivity som si všimol túto nezrovnalosť a dosť ma to prekvapilo...o Zatracenú loajalitu usilujem už dlho a mám za sebou niekoľko neúspešných pokusov, vždy to ale bolo mojou vinou, že som sa skrátka na jeden celý deň zabudol prihlásiť. Toto je však celkom iný prípad, kedy zrejme nie vhodné nastavené kritériá pre "virtuálne ohraničenie" jednotlivých dní mi zhatilo ďalšiu šancu :-(
@Kuba1911 (18.07.2021 10:48): To je možné, teď jsem zamítal jeden návrh na přidání, protože to právě z těchto důvodů nešlo vyhledat. Všude to mají vedené bez té pomlčky nad o, ale s ní je to správně :)
@Jumas (18.07.2021 09:43): Kdyby se jmenoval normálně tak je po problémech :) Pamatuji si že se tu už něco podobného v souvislosti s touhle hrou řešilo, na hlavní stránce to ukazovalo nějakou chybu u zajímavostí tuším.
@Greg (06.07.2021 22:23): Zrejme to budú mnou pridané Steam a GOG odkazy na Gothic 1 Remake. Po pár hodinách mi prišla správa, že odkazy boli zmazané. Dôvod bol, že remake má mať vlastný profil a odkazy k pôvodnej hre nepatria. Notifikácia očividne zostala.
Objevila se mi notifikace, že někdo přidal 2 odkazy na hru Gothic, ale po rokliknutí jsem kromě ikonky (2) žádné odkazy neviděl. Není možný, že se zase smazaly a v těch notifikacích to zůstalo viset? Viz screen...
https://imgur.com/dOx4rhx
Keď mi nefunguje odkaz na SteamGifts v profile (dynamic signature) a predtým to išlo, je chyba u mňa, vás alebo Mozilly?
Nefunguje mi to ani na Androide (Chrome 91.0.4472.101), ani na PC (Firefox 89.0.1).
K zajímavosti o Japonské sběratelské edici hry Resident Evil Village kterou jsem nahlásil jsem chtěl napsat že je v pořádku jen je z nějakého důvodu napsaná jiným fontem než je na DH běžné. Omylem jsem odeslal dřív než jsem to dopsal.
Nevim jestli to je chyba. Ale kdyz mam aktivni okno do kteryho pisu prispevek tak nejde ohodnotit hra. Ja vim podivna kombinace, ale proste to nejde :)
@ripper (27.04.2021 15:50): Takže v profilu nezaokrouhlovat a neuvádět desetinná místa, což se v podstatě rovná zaokrouhlování dolů, pokud to dobře chápu. Mě to teď přijde v pořádku, ale i tohle řešení by asi nebylo špatné.
@Jumas (27.04.2021 13:25): Nenapadlo mě, že by potom neseděla barva ve vyhledávání versus v profilu hry, to je pravda. Ale aktuální stav se mi nelíbí taky. Nabízí se nezaokrouhlovat teda nikde, tzn hra s hodnocením 69,5% by se zobrazovala na jedno desetinné místo ve vyhledávání (červená), a bez desetinného místa bez zaokrouhlení (tzn 69%, červená) v profilu hry. Což je v pořádku, žluté úrovně reálně opravdu nedosáhla. Ale dovedu si potom představit, že se někdo zlobí, že hra s 69,9% se zobrazuje jako 69%. Nechávám na zvážení.
@ripper (27.04.2021 12:52): Mě to teda přijde logické tak, jak je to teď nastavené. V žebříčcích sice vidíš desetinná místa, ale přímo v profilu hry ne. Pak by nastala situace, že hraniční hra, tzn. ta s hodnocením 69,5 % by měla v profilu hodnocení 70 %, ale červený rámeček. Takhle vidíš 69,5 %, což je si sám můžeš zaokrouhlit na 70 %, a pak je v pořádku, že má rámeček žlutý. A předpokládám, že nechceš (já tedy určitě ne), aby v profilech byla desetinná místa. To spíše odstranit desetinná místa z žebříčků, ale takhle je to lépe rozeznatelné.
Odkaz v předchozím příspěvku mi nejde vložit přes Ctrl+V. Nic se nestane, editor ignoruje Ctrl+V. Musel jsem to dělat přes menu na pravém myšítku -> Vložit. Pak to jde:
https://i.imgur.com/jx31oiU.png
Případně to jde přes Ctrl+Shift+V (to běžně znamená vložit jako neformátovaný text).

Když si odkaz dám do textového editoru, a umažu z něj nějaké písmeno z konce ("g", nebo "png"), tak to vložit jde. Když za odkaz přidám nějaké písmeno ("a", takže vznikne "pnga"), tak to vložit jde. Ale přesně tak jak má vypadat odkaz vložit nejde.

Pokud ten odkaz nekopíruju z textového editoru, nebo z panelu prohlížeče, ale označím ho ve svém minulém příspěvku a dám Ctrl+C, tak takový odkaz vložit JDE, a rovnou se vysvítí modře.

O jakou magii se tady ten editor pokouší? Viditelně mu to nejde.
Hra s hodnocením 69.5% se zobrazuje žlutá, ale hra s hodnocením 69.2% se zobrazuje červená. Působí to na mě zmateně a na první pohled neočekávaně:
https://i.imgur.com/jx31oiU.png

Chápu, že je to kvůli zaokrouhlování, ale v tomto případě by podle mě dávalo větší smysl (a na první pohled by působilo lépe), kdyby se nezaokrouhlovalo a desetinná čísla by se odřízla (tzn 69.9% stále červené, 70.0% žluté). Jinak to mate.
Může mi někdo prosím vysvětlit toto? - <span data-spell="wrong"> - jak, proč, proooč? :D
U napsaného shruggie emoji chybí kus pravé ruky (takže vlevo) ¯_(ツ)_/¯ :-) Zpětné lomítko je nutné zdvojit, aby se zobrazilo: ¯\_(ツ)_/¯ Nějaký problém s escapováním.
Od toho updatu se mi už 3x stalo ze jsem odeslal příspěvek ale v diskuzi se neobjevil a musel jsem ho psát znovu. Z mobilu/Safari.