Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

Několikrát za sebou se mi vyskytla chyba, že dnes vytvořený koncept (v Rozpracovaných jako nejnovější) se objevil i na položce Přidat novou hru, když jsem rozklikl tu nabídku pro jednotlivá pole k vyplnění. Vše na identické kartě v jednom prohlížeči. A ani odhlášení nepomohlo. Zmizelo to až po manuálním uložení v konceptech, ale to tam bylo uložené už několik hodin před. A jak se to objevilo v přidat hru, tak se to v konceptech i nově uložilo, změnilo se datum uložení.
Při přidávání hry nelze použít "Uložit a skončit" (pro uložení konceptu), pokud jsem zrovna na poli Popis a nemám tam žádný text. Objeví se "Vyplňte prosím toto pole". Pokud se přepnu zpět např. na Oficiální stránky, tak to uložit jde.
V seznamu zemí původu vývojářů máme duplicitně Tajwan a Tchaj-wan.
Mezi kategorií a subkategorií u her v profilu vývojáře chybí mezera. Např. sportovní >basketbal (příklad).
Tak jsem zjistil ze po mojem trochu obstaroznim iPadu mi DH nefunguje ani na moji LG televizi, ackoliv je to model z letosniho roku ktery se jeste stale updatuje. Jsem z toho uz krapet nasranej, ani ne tak na zdejsi formu stranek ale spis kvuli tomu ze kazdy pes jina ves, trochu unifikace by tem made in PC vecem nezaskodila. Volna platforma a skutek utek.
Dělá to od posledního updatu, ale nějak jsem na to zapomněl a začalo mě to zas štvát teď. Když na hlavní stránce najedu v hodnocení kurzorem na "Osobní", tak se nad tím zobrazí informační popisek a tabulku to následkem délky textu rozšíří, což zapříčiní, že kurzor už není na tlačítku "Osobní" ale kousek nad ním, což má zas za následek, že se tabulka vrátí do normálu a tím pádem je zas kurzor na tlačítku "Osobní" a takhle furt dokola to bliká bez přestání... video točit nebudu, však si to zkuste sami. :D
V mnoha vývojářských profilech se v tmavém režimu webu chybně zobrazuje logo vývojáře (bílé pozadí je zobrazeno jako tmavě šedé), např. EA Japan.
Tak ono by se vůbec nemělo stát, že člověk něco odešle, přijde o část svého textu, ještě si toho musí všimnout, pochopit proč se to stalo, a pak zpětně upravit svůj příspěvek. Pokud DH nechce povolit emoji v textu, tak by takový příspěvek vůbec neměl jít odeslat, a člověk by měl být informován, proč odeslat nejde.
Do diskuze nelze přidávat emoji (takový ty barevný z Unicode). Když dám Odeslat příspěvek, tak se usekne přesně na místě prvního emoji.
Homepage, 3 sloupce, Vivaldi (Chrome), viewport 1572px
Na přepínači Sledované/Osobní/Vše u Hodnocení utíká u „Osobní” odkaz zpod myši, protože je vysvětlivka na dva řádky. V jisté posloupnosti akcí (např. kliknout na Sledované a okamžitě přejet na Osobní) dokonce obsah tancuje pod nehybným kurzorem tam a zpět.

Edit: totéž u zajímavostí; ostatní boxy nezlobí, protože je jejich popis tvořen kratšími slovy.
Když v diskuzi nebo v seznamu komentářů kliknu na "zobrazit starší příspěvky", to je intended nebo bug, že se stránka odroluje úplně dolů, místo aby zůstala na místě a já se mohl scrollovat ručně? Protože takto musím scrollovat zpět nahoru a hledat, u kterého příspěvku jsem skončil a je to dost otravné..
Při přidávání nového videa a vyplnění políčka Odkaz na video se celý obsah smaže, jakmile dáte Tab a focus se přesune do Kód videa. To znamená, že ten formulář se nedá snadno ovládat přes klávesnici, a mezi políčky se musí přepínat zdlouhavě a otravně myší. Bylo by fajn, kdyby se Odkaz na video nemazal při pouhé změně focusu, ale až při případném vložení nějakého textu do Kódu videa.
@MCZ (17.07.2020 20:04): Beru zpet, nevsiml jsem si toho druheho tlacitkoa pod ozubenym koleckem. Mozna by mezi temi funkcemi mohl byt nejaky vztah (napriklad pokud vynutim 3. sloupec v nastaveni, automaticky se to prepne do rozlozeni se tremi sloupci nebo pokud z nastaveni vyplyva, ze mam vsechno jen ve 2 sloupcich, prepne se to do dvou sloupcu).
@MCZ (17.07.2020 20:04): Ne. Jeste vcera to fungovalo normalne. Dokazu si predstavit, ze se to lokalni nastaveni pokazi, ale cekal bych, ze se to opravi, kdyz to nastaveni znovu rucne zmenim. Mozna se na to jeste pristi tyden podivam.
Z nejakeho duvodu se mi na domovska stranka prepnula na dva sloupce (misto tri) a i kdyz si zkusim pohrat s nastavenim (vynutit neco do 3. sloupce), ten treti sloupec tam proste nedostanu. Stalo se to jeste nekomu? Aktualne to zkousim v Opere 68.0.3618.173 v rozliseni 1920x1200.