Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Hlášení programových chyb

@Jab (05.03.2021 20:32): Spoilery fungují, ale musíš mít vybrán nějaký text.

Co se odkazu týče, tam to nejspíše neupravím, je to chování tiny. Ale opět platí, že můžeš vybrat nejdříve nějaký text - ať už je to obyčejný text nebo adresa - a pak se ti dialogem nabídne to druhé.

@Rapier (05.03.2021 20:02): Tyjo, Operu ještě někdo používá? :-) Každopádně se mi moc nedaří replikovat to chování. Za těch několik měsíců testování se mi to snad ani jednou nestalo.
Nefunguje mi psaní spoilerů (když kliknu na ikonu při psaní příspěvku). Funguje ale, když to obejdu a ty hranaté závorky si napíšu sám (tzn. [(/)spoiler]).

Btw asi by se hodilo, aby "odkaz" zůstal i po smazání posledního písmene. Tzn. aby to nahoře zůstalo jako odkaz označené a já mohl celý ten "odkaz" vyměnit za něco jiného, aniž by se mi to celé smazalo.

Příklad, páč to asi nebude pochopitelné. Takhle v základu:
odkaz 

Pokud to chci změnit, aby tam nebyl "odkaz", ale třebas název stránky:
rtings

Nicméně v téhle chvíli jsem to musel smazat až/jen po "o" (tzn. jsem smazal "dkaz"), páč jinak by se smazal celý ten odkaz. Bylo by super, aby ten odkaz vydržel, i když smažu poslední písmeno (ono "o" zde tedy).

Zatím s tím celkově celkem bojuji. I v tom smyslu, že když edituji a něco napíšu vedle spoileru, tak se to zase dále tváří, jako bych pokračoval v onom spoileru. I když udělám mezeru. To stejné s těmi odkazy. Určitě se naučím, jak to dělat správně. Ale je to složitější než dřívější systém. Což je přece jen nepříjemné.
@MCZ (05.03.2021 19:09): Me se na iPadu i na Macu v obou pripadech v Safari stalo, ze jsem psal odpoved na prispevek a po smazani zmizela uplne. Stalo se mi to ale dopoledne a vic k tomu rict nemuzu uz, protoze si nepamatuji vic. :/
Hlásím problém s DH, snažil jsem se odpovědět v HW diskuzi a příspěvek se odeslal neúplný nebo jen s počátečními písmeny.
Když si otevřu reakci v blogu na nové kartě (kliknu pravým tlačítkem na nick v příspěvku, na který se reaguje), tak mě to nepřesměruje přímo na ten příspěvek, ale nad něj a musím k němu dorolovat. Když si ale ten odkaz zkopíruju a načtu na prázdné kartě, tak se to spraví. V diskuzích to funguje normálně.
Neviem, či to bolo niekde spomínané, ale od posledného updatu na používateľskom účte v sekcii komentáre, ako je "naposledy jsem" sa nejak pokazilo počítanie dní, pretože to píše, že som napísal posledný komentár "napsal komentář k The Hex (51 let a 76 dní)" a "Diskutoval u hry Command & Conquer Remastered Collection (51 let a 76 dní)". Zaujímavé je aj to, že obidva dátumy majú byť odlišné, nie to ešte, že prisahám, že to tak dávno zas nebolo. :)
Když přidám odkaz na hru DH v přidavání her, sice se okamžitě vypíše název hry, ale odkaz se natahuje při psaní na další text.
Od aktualizace mi nejde upravovat herní výzva. Profil ano, ale výzvu si prostě nepřizpůsobím (Chrome Verze 89.0.4389.72)
@Popcorn (21.02.2021 23:30): Jop, tohle je otravné. Už se mi to taky stalo. Jinak viz Gordy. A nebo je dobré si komentář kliknutím na disketku průběžně ukládat a není ani potřeba ten Word. Fajn by ale určitě bylo, kdyby si formulář text pamatoval a nebo to alespoň vyhodilo nějaké upozornění - i třeba jen při nechtěném ukliknutí jinam. Zejména na dotykovém zařízení se člověk utapne hodně lehko.
@Popcorn (21.02.2021 23:30): Souhlasím, každopádně doporučuji si psát komentář třeba do Wordu a pak ho jen překopírovat, už mnohokrát se mi stalo, že jsem se uhmátl a celý komentář byl v čudu.
Pokud máte rozepsaný komentář, a v průběhu si všimnete že jste hře nedali % hodnocení a s rozepsaným komentářem jí nějaké z dropdownu vyberete, tak se refreshne a co tam bylo napsáno se smaže. Myslím že by to minimálně mělo zobrazit hlášku že tohle smaže rozepsaný komentář, není z UI jakkoliv poznat že se tohle stane.
Reálný limit znaků pro důvod úpravy hry je kratší, než kolik má uživatel povoleno vložit.

Ze schránky jsem vložil:
test - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec vel neque ante. In egestas luctus ligula at imperdiet. Pellentesque pretium purus et felis fermentum sollicitudin. Nullam ac dolor ac magna placerat scelerisque. Aenean a interdum dui. Maecenas hendrerit ultrices volutpat. Vivamus vel rutrum odio. Pellentesque risus justo, posuere eu pulvinar eget, venenatis sed magna. Aenean sit amet dictum lacus.

Do pole "důvod úpravy" se vešlo:
test - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec vel neque ante. In egestas luctus ligula at imperdiet. Pellentesque pretium purus et felis fermentum sollicitudin. Nullam ac dolor ac magna placerat scelerisque. Aenean a interdum dui. Maecenas hendrerit ultrices volutpat. Vivamu

V seznamu schvalovaných her se zobrazuje jen:
test - Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec vel neque ante. In egestas luctus ligula at imperdiet. Pellentesque pretium purus et felis fermentum sollicitudin. Nullam ac dolor ac magna placerat scelerisque. Aenean a interdum
Když v novém editoru zkopíruju text s odkazem (třeba odkaz), vloží se jen text bez odkazu. Nevím, jestli to je záměr nebo chyba, ale je to docela otravné.
@Memphis (23.12.2020 21:53): ok, díky. Zdá se, že to funguje.

Když už jsi u toho slučování, ještě visí několik žádostí o sloučení duplicitních vývojářů v příslušné diskuzi, některé už možná zapadly, díky
Na Devu jsem měl starý editor, ale na produkci vidím při editaci profilu nový. Pokud kliknu úplně vpravo nahoře na ikonu "<>" - "Zobrazit BBcode" tak zmizí všechny ikony kromě nápovědy a přepnutí zpět. Možná jde o vlastnost.Viz editor textu.

Nový textový editor nevypadá špatně, ale má své mouchy. Ve wysiwygu nelze kopírovat včetně tagů. Dává mezi text a titulek mezeru velikosti 4 enterů.