Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Herní výzva 2019

Vše o letošní Herní výzvě najdete na www.hernivyzva.cz
« Novější Starší »
@Kunick (14.03.2018 13:43): To jo no :D Jednině nějaká hra na staré platformy, ale tam je zase problém s tou registrací. Ale nedávno tu byla řeč o tom, že na Comodore doposud něco vychází, takže šance tu je.
Bije se to, ale hry přes emulátor hraješ jen klávesama. Potom se ale taková ne-pc hra bije s kategorií 9, legálně získaná hra za kterou jste nezaplatili. To už je výzva pro právnika :D

Pokud bych chtěl hledat hru co splňuje 9 kategorií taka bych asi začal u polské freeware scény. Třeba Donna: Avenger of Blood plní 7-9 nehc podmínek, škoda toho Drolinova komentáře:)

@Kunick (14.03.2018 13:35): Navíc se v té osmé kategorii píše, že se má dohrát hra, která nemá na Databázi her žádný komentář. To znamená, že ten, kdo ji dohraje ho nemusí psát, takže i při stejné registraci by to mohlo splnit více lidí. Hardcore varianta je samozřejmě něco jiného. Stejně ale s největší pravděpodobností hra, která splňuje všech deset kategorií najednou, neexistuje.
@rikuhahl (14.03.2018 13:32): vzhledem k rozdílné registraci bys musel mít hru na každé čtvrtletí v mužské a ženské kategorii. Pokud by ji všichni rozehráli najednou, tak by se všem uznalo, že v době rozehrání komentář opravdu nebyl ;)

naštěstí tam to pravidlo o nemožnosti splnit vše jednou hrou Crash nezapoměl napsat :D
@Gordon (14.03.2018 13:18): gordone, omg, ty to vubec nechapes ...

a kdo jinej nez ja asi pomuze ty chudakovi holce dostat ze z toho shitu na Sevastopolu a tomu novinari usherovi dostat se z toho bordelu v ty lecebne ?

omg
@Gordon (14.03.2018 13:00): ja myslim, ze jsem tento rok nedohral nic ... u tech her, na ktery jsem psal komentar tak ty jsem si na par hodin zapnul, abych si pripomel ty dojmy .. ty jsem hral v minulosti ..

mam rozehrany alien:isolation a outcast, ale myslim, ze je nedohraju ... jsem fakt podelanej strachy kdyz to hraju ... to A:I jsem fakt hral vic nez 15 hodin abych se dostal kde sem, pak uz jsem se uplne bloknul a musel jsem to vypnout ...

u toho outlastu to je jeste vetsi tragedie ... tam jsem bez legrace s krikem hitnul enter u prvni (asno, slovy u prvni) lekacky a vypnul to .... pak jsem to po nejaky dobe zkusil znovu, ale byl jsem tak vydesenej, ze jsem si uz ani nezopakoval tu prvni lekacku :D
ja se ani neprihlasil ... to vubec nema cenu ... leda pokud by se to dalo nejak kombinovat a ja treba jednou hrou, dokazal smaznout nekolik tech bodu .. to znamena ze potrebuju zhruba takovouhle hru:

potrebuju letos vydanou (1) hru, kde budu hrat za samicku zvirete (2,3), ne moc dlouhou, aby sla smahnout v jednom kuse (4), samozrejme to budu hrat na nej obtiznost (5), dale ta hra musi bejt vydana na slovensku, v nemecku a nebo polsku a musi bejt idealne opensource a nebo free (6,9) a ovladat se jen mysi (10) nebo na klavesnici a nesmi bejt tady na dbh (8)
Gratuluju vám, ačkoli vůbec nechápu, jak to můžete stíhat... :D

Já mám tři a to ještě hodně krátké. Dohrát nějakou větší hru mi vždycky zabere minimálně měsíc, nedej když jich hraju víc naráz...
moc gratuluji chlapci ;o) já dneska dohrála devátou hru do výzvy. Poslední mám rozehranou, ale nemám na ní moc náladu, tak to nechám zatím plavat a budu ji hrát po troškách když bude čas a nálada ;o)
Konečně splněna první kategorie, uff :)

A ještě jednou musím doporučit Turmoil do páté kategorie. Ale nejsem si jistý jestli do hardcore, není to až taková výzva jak třeba nějaké fps :)
Crashi, můžu si (podobně jako to bylo vloni) vybrat hru, která nejde dohrát, ale mám v nahráno víc jak 10 hodin? Ptám se ohledně hry na mobilu. Tam hry moc nehraju, ale dost jsem rozehrál Star Wars Force Arena, což ale nemá SP, takže se de facto nemůže zaškrtnout dohrání...
@Drekt (06.03.2018 06:39): Ano jsi první, gratuluji. Ale v patách ti je iggythegrifter, kterému chybí dohrát Horizon Zero Dawn, ale už má napsáno 9 komentářů a taky Red, ten má dohráno 9 napsáno 8 komentů ale chybí mu Witcher 2, tak tam to bude asi na dýl.
@Drekt (06.03.2018 06:39): gratulace! Ja mám rozehrané 3 hry, z čehož dvě asi dodělám rychle. Ta třetí Offspring Fling! se mi zdála jako milá rychlovka, ale moc není..má to snad 120 kol a už to začíná být masakr. Takže se trochu bojím abych to stihla za 14 dní..
Ta hlásím, že mám splněno! (Stihl jsem to tentokrát zase první? :D) Ještě mi teda chybí dopsat komentáře, ale s tím si dám zase na čas (a možná ještě něco obměním).
@iggythegrifter (04.03.2018 12:39): Prakticky mi také chybí už jenom jedna hra (ta druhá čeká na přidání) - Zaklínač 2.

Ale z toho tvého výběru je vidět že máš mnohem reprezentativnější a náročnější výběr her.

Já mám spíš adventury náročné na čas než schopnosti, dvě hodinový hry a dvě hry co jsem už hrál.

Diskutující (14)