Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Paul (23.12.2021 23:50): Skoda ze to neřeší se mnou, neprošlo by to :)
Znam třeba par totalnich konverzi do Morrowindu a za moc nestojí. To se teď budou moct přidat jako samostatná hra? Nepřijde mi to moc seriózní a správný. Nebo se bude používat nějaký subjektivní metr ve stylu, tamhleto se líbí hodně lidem a je to na steamu tak to jo a tamhleto je blby tak to ne? S tímhle přístupem tu za čas budou profily nude módu do Skyrimu :)
Všem přeji příjemné prožití Vánoc.

Užívejte své rodiny, užívejte si nové i staré hry, především ale všem přeji pevné zdraví.

Jsem moc rád, že mohu být součástí takto skvělé komunity. Díky vám všem.
Já už začínám taky svátkovat, takže hezké Vánoce a šťastný nový rok všem lidem z databáze, na kterou jako jednu z mála mám chuť se pravidelně vracet a přispívat :)
Dneškem už vánocuji. Tak všem přeji pěkné svátky a bohatého herního ježíška! ;)

A díky za ta kvanta plusek letos! Fallout přes pade, Forza Horizon 5 přes třicet, Detroit a Vampyr hned pod třicítkou a Endless Space 2 dvacka. Krása. :) Hlavně u závodní Forzy a 4X strategie Endless Space bych nepočítal, že tu tolik lidí vůbec k těmhle žánrům komentáře čte a hodnotí. ;)

Dnes odpoledne se konečně můžu pořádně ponořit do vánočního Cyberpunku. Snad to přes svátky stihnu nějak dohrát. :)
Ahoj, bylo by možný se tady nějak vánočně domluvit na nějakým hromadným splněním Achievementu - Buď online společně s 59 dalšími uživateli Databáze? Že bychom se všichni přihlásili v nějakou hodinu a hromadně si pomohli splnit tenhle achievement třeba na Štědrej den, Silvestra nebo Novej rok.:-)
Ve schvalování mám hru Reality B - motiv pro cover. Další skvělý kousek na enginu Unity. A dost těžký, ale úspěšně dohráno.

Linkovaný obrázek je poslední obrazovka hry. U freeware má být logo hry, což je. Tak snad ok. Je to přímo ve hře, stačilo jen zarovnat. A zmenšené je to i celkem vidět. Měl jsem zprvu jinou alternativu, ale tato mi přijde lepší. Závěrečných obrazovek či motivů je samozřejmě pět, všechny zhlédnuté.

Můj DH profil upraven, neboť stále laboruji s odsazením jednotlivých sekcí. Asi to způsobuje přepínání z nového náhledu, ale každá aktualizace/uložení změn mnou, vrátí ta center jinak, jak byla, a abych neměl větší mezery, stále to musím vracet. Únavné. Do letošních updatů se to nedělo.

V profilu mám opět sekci k Need for Speed.
@Fritol (13.12.2021 17:00): Psaní komentářů mě tedy moc nebaví, a když něco napíšu, tak opravdu k něcomu, kde koment ještě nikdo nepsal, protože nikdo nepotřebuje další komentář k Mafii, GTA San Andreas nebo Half-Life.
Dohráním Magnetic: Cage Closed se mi potvrdilo to, co jsem v roce 2012 psal u Force: Leashed. Ale je to super. Mám svůj segment her, který je víceméně naprosté většině uživatelů ukradený. A spoustu her mám ještě v zásobě. Body nejrychleji naskakují za ty komentáře, doplňování dalších věcí k dané hře. Ale odkazy či zajímavosti často mají již nefunkční link. Nahlásit mi nevyhovuje, potřebuji to specificky nahradit za funkční odkazy.
@Fritol (13.12.2021 17:41): Ideální recept je hru přidat, napsat komentář, přihodit videa, odkazy, zajímavosti a čekat na dividendy :) Okamžitý zisk během 2 dnů je 11 bodů a dlouhodobě to dalších 10-20 bodů může ještě hodit ;) Ale ty to samozřejmě znáš hodně dobře :)
@Jab (13.12.2021 17:35): Jasně, ale tak najdou se tu i letošní hry, které imo jsou populární, respektive dostatečně populární na těch 20 plusek, a komentář nemají. 30 je asi moc už, to už jisté není. Co jsem to tak proklikal, tak třeba Outriders, CoD Vanguard nebo Humankind mají dost hodnocení, ale komentáře překvapivě žádné. Ale jasně, většinou si člověk musí fakt pohnout a napsat ten komentář po vydání, jinak ho někdo předběhne. :)
@Naginata (13.12.2021 16:21): Jednoduchá cesta k bodům je taky psát komentáře k nekomentovaným hrám. Máš jistotu opakovaného splnění dvou achivů a velkou šanci na třetí ještě, když dostaneš 20 plusek. Což u AAA her většinou není problém.

Mně osobně teda napsat komentář zabere víc času, než přidat hru, ale ostatní to budou mít asi naopak.
@M.a.t.t. (13.12.2021 16:15): No jo, to jsem už viděl, překvapuje mne že je tady jen 9 lidi co přidali více než 400. Za 600 her je až 3000 bodů, co je celkem dost, ale pořád trochu málo za tou snahu když mnoho lidí tady nepřidalo tak mnoho her a má taky nad 5000 bodů.
Ale jazz1 s 3000 je opravdu nepřekonatelný :D
Já jsem právě teď nad tímhle přemýšlel, jaký je nejefektivnější a nejrychlejší způsob jak tady nabírat body? Já bych rád věděl jak Michalupka, Raisen a ad142 získali tak rychle tak moc bodů. Dá se mnoho získat například za zajímavosti nebo komentáře?

Za přidání 100 her je nejvíce jen 900 bodů s achievementy a to zabere dost práce. Podle mne by bylo dobré dát nějaké extra body za každých 50/100 nových her.
A ty achievementy za úpravu her jsou podle mne blbost, to by se oplatilo napsat krátký nedokončený profil hry a potom ho upravit :D
Měly by být i body za přidání zajimavosti. Ne jen za pět plusek. Kolikrát s tím je taky práce.
I když moc nevím k čemu ty body jsou dobre, kdyby s nimi šlo aspoň něco dělat :)
@Jab (12.12.2021 23:51): Tak to máš krásný průměr. Možná kouzlo Tvé popularity spočívá i v tom, jak vždycky hbitě přiběhneš na obranu DH týmu, když na něj přijde řeč. :)
@Všivák (13.12.2021 00:05): Hlavní faktor je imho jaké komentuješ žánry. Obecně méně plusek dostanou i komenty k DLC. Ty statistiky jsou zajímavé. Ale tak člověk by musel být trochu specifický, aby na DH dělal co jej nebaví jen proto, aby se v nich vyšplhal výše. ;)
@Jab (12.12.2021 23:51): Ha. Koukám, Chuck je docela zabiják. Tvůj průměr taky není vůůbec špatný. Strategii máš promyšlenou, komentáře k nej hrám tady, jak jsou uplně zcela ty nejvíce boží výtvory na planetě a máš Chuckyko v kapse :)

Ano, již jsem na to přišel, díky.
Nevím jestli by nebylo lepší hlasování třeba o hru roku. Přeci jen co vsechno vyjde příští rok se na 100% neví, takže mi to cele přijde dost polovičaté. Ale odeslal jsem :)