Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Pillars of Eternity II: Deadfire

78
17 hodnocení Platformy
Žánr:
RPG > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
08.05.2018 PC
Vývojáři:
Obsidian Entertainment
Oficiální stránky:
https://eternity.obsidian.net/game
Pokračování izometrického RPG Pillars of Eternity z roku 2015, vytvořeného za pomoci komunitního financování. V roce 2017 se jeho tvůrci z vývojářského studia Obsidian Entertainment rozhodli podruhé vstoupit do té samé řeky a v úspěšné kampani prostřednictvím crowfundingového portálu vybrali finanční prostředky pro sequel, který jde ve šlépějích svého předchůdce. Jedná se tedy opět o příběhové izometrické RPG se souboji v reálném čase s možností pauzy a s velkým množstvím textu a dialogů.

Děj hry se znovu odehrává ve světe Eora a přímo navazuje na události předešlého dílu. Eothas, zavržený bůh světla a obnovy, o kterém se věřilo, že byl zničen, se vrací. V podobě obří sochy se vztyčí z podzemí hráčovy tvrze Caed Nua, zanechá ji v troskách a hráče samotného na pokraji smrti. Ten se pak vydává pronásledovat znovuzrozeného boha, aby ho konfrontoval s následky jeho činů.

Ústřední lokalitou, do které hráče jeho pátrání zavede, je rozsáhlé a zčásti neprobádané exotické souostroví s názvem Deadfire. Je to dynamický, živý svět, který bude hráč formovat prostřednictvím svých rozhodnutí. Na jeho cestě mu budou jednak pomáhat staří i noví společníci, vedeni ovšem kromě snahy pomoci i svými vlastními zájmy, a v neposlední řadě i loď, která poslouží jako mobilní základna pro hráče a jeho skupinu.


Poslední diskuzní příspěvek

mazar1234: tak takhle to funguje dobre. A taky kde jinde bych videl Chrise Taylora (Dungeon Siege) brecet kdyz zadonil o penize :)

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.