Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Přátelé, zjistil jsem, že dnes jsem dovršil 10. rok na Databázi her. Čekal jsem to teda o 2 dny později podle data registrace...
Děkuji tvůrcům, adminům, přátelům i všem uživatelům za příjemnou společnost na DH, která se stala mým herním domovem.
Připravím samozřejmě nějaké giveaways, akorát dneska z práce to fakt nedám ;-)
@Ronik (26.05.2020 17:45): V tom případě hlásím chybu že to očividně jde, když si člověk pohraje s devtools. (Taktéž stojí za zvážení zda neumožnit odstraňovat platformy bez oznámeného data vydání.)
@Memphis Rovnou jsem si všiml další chyby. Při editování Gylt mi nešlo zrušit zaškrtnutí platformy "PC", a nepustilo mě to dál protože to chtělo release date (které není). Když jsem přes devtools změnil u tlačítka "PC" typ inputu z "hidden" na "checkbox", tak už to šlo a v pohodě se to odeslalo.
@Fritol (09.05.2020 14:37): chápu. Je škoda že se těm hrám nevěnuje tolik pozornosti. Je mi jasné že se to dělá všechno ručně a několik dní - sama jsem přidávala do jedné filmové databáze několik filmů a už to nikdy asi dělat nebudu (nevděk světem vládne když to neuděláš na 100%)
@Śygauras (09.05.2020 14:22): Flotsam je early access hra a ty tady nemají příliš velkou popularitu a už vůbec ne mezi aktivními přidavači her. Další věc také je, že indie her vyjde denně na steamu desítky a většinou se sem včas dostanou jen ty nejpopulárnější.

Jsme "databáze her" jak říkáš, ovšem veškeré zde přidané profily her jsou ručně sepsané a následně zkontrolované, tudíž za každým profilem stojí kopec práce a ověřování. A jelikož ta komunita není příliš velká, tak bohužel se to vleče, ač v posledních letech zrychlujeme! :)

Kdyby ti zde něco chybělo, tak napiš do diskuze, občas se najde hodná duše, která to přidá. A nebo to můžeš zkusit sama.
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat na pár her které tu nejsou k vyhledání. Jelikož je to "databáze her" překvapuje mě že tu nejsou. Třeba Cities Skylines (možná špatně hledám ale nenašlo mi to ani po 5 různých kombinacích názvu) a nebo třeba zajímavá hra Flotsam.
U hry Flotsam, bych i uznala že to není zrovna hra kterou zná hodně lidí ale u Cities Skylines mě to překvapuje.

Těch her bych asi našla více, ale jsou to většinou malinké projekty o kterých neví moc lidí a ani nemají žádnou základnu hráčů.
@Crash (07.05.2020 07:54): Kdyby tomu tak bylo, napsal bych to hned do několika diskuzí, kde se v posledních dnech Tulareanus angažoval a kde jsem nijak nezakročil. To je za mě vše. Pokud budeš mít i nadále potřebu zastat se kamaráda, i když by bylo vhodnější kvůli těm jím rozjitřeným vláknům zatnout zuby, můžeme začít rozebírat, co na jeho vystupování bylo nemístné. Pomalu, rozvláčně a bez lehkosti, se spoustou zbytečných slov a přirovnání, abych tím pokud možno vyprovokoval další k reakci - lakonicky vyjádřeno, v Tulareanově stylu.

To je pouze vtip na závěr. Ač netvrdím, že se uchechtne každý.
Kdyby se někdo postaral o přednostní schválení hry Engine Evolution, možná bych od autora sehnal i nějaké klíče s předběžným přístupem :). Má to už jen dva dny do vydání, ale možná potěší.
@Laurona (05.05.2020 12:06): tohle by bylo zajímavý na sepsání, život s miminem očima matky hráčky, jdeš do toho :)?

S mimčem nechť vás provází mnohé radosti, utíká to rychle. Já si někdy přeju, aby u dítěte šla nahrát starší pozice a znova si užít nějakou dobu.
@Laurona (05.05.2020 10:28): ja jsem se jim taky snazil vyhybat :(, asi jsem to delal nejak blbe, bo vic u nas brzo bude asi jeste 3 zarez na pazbe .. potom bych mohl snad splnit toho nepritele spanku i ja
@Charllize (05.05.2020 10:39): stejně jsem už teď herně opožděná tak to až taková změna nebude :D Naštěstí zatím většinu dne spí tak si stihnu občas aspoň na chvilku zahrát.

@Chuck (05.05.2020 10:52): Děkuju :) Věřím tomu. Už teď mi přijde, že ty dny letí. Jak kolem ní pořád skáču, najednou je den v tahu :D

@SilentWolf (05.05.2020 10:59): Nebo jako v The Sims...řvoucí dítě v náručí samá mínuska, výměna pleny, spokojenost a pluska :D
@Laurona (04.05.2020 23:08): Také přijmi gratulaci! Upozorňuji Tě jen, že odteď ten život začne víc utíkat, nebo aspoň u mě to po narození kluka tak bylo. Přijde mi, že jsem ho nedávno učil chodit a za dva roky maturuje. :-) A to nemluvím o tom, že mě při mých 184 cm výšky už dávno přerostl. :-)