Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

TrackMania

01.07.2020
55
11 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
free to play
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Série arkádových závodů TrackMania je zpátky a opět nabízí šílené závodění na nespočtu tratí, které si můžete i sami vytvořit v jednoduchém editoru. Podobně jako populární TrackMania Nations a TrackMania² Stadium, i tento reboot série pro nové desetiletí se odehrává na oblíbeném prostředí stadionu. Hra obsahuje jak solo, tak multiplayer eventy, které se v pravidelných intervalech obměňují. Hlavním tahákem hry je neustálé překonávání traťových rekordů, které můžete porovnávat na online žebříčku s hráči z celého světa. Nebo si založte klub, kde můžete sdílet s ostatními své skiny, trénovat, streamovat a vytvářet si své vlastní turnaje.

Hra je nabízena formou free to play, přičemž zdarma je nabízen takzvaný Starter Access, nabízející možnost závodit na 25 oficiálních tratích, které se každé tři měsíce budou střídat, hrát uživatelské tratě a vyzkoušet si editor tratí. Formou ročního předplatného jsou nabízeny levnější Standard Access, který zpřístupní denní výzvy, celou sadu oficiálních tratí a sdílení vytvořených tratí, a Club Access, nabízející navíc možnost přidávat se do a vytvářet kluby a kosmetické úpravy vaší formule.


Poslední diskuzní příspěvek

@thecentre (02.08.2020 18:27): A co je to "všechno"? Jízdní model je více méně stejný; editor taky, jen má širší možnosti... UI je katastrofa a blockset oproti UF a 2 docela nudný, ale to mi pořád nedává dohromady "všechno".

Nebo vidíš problém v tom, že to není komplet zadarmo? Protože když TMNF bylo zadarmo, tak by logicky každý nový díl měl být taky? To je docela populární názor.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.