Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Kwoky (07.03.2019 22:38): ja vim ... nejake plusy jsem za kvalitni koment udelil .. dokonce samozrejme ani nesouvisi rozdil meho vlastniho hodnoceni s hodnocenim druhe strany ...

btw, bylo by docela sexy udelat nejakou vselidovou hlasovaci soutez o nejlepsiho `komentatora' ... treba ze by kazdej mohl nominovat 3 lidi treba nebo tak nejak .. mam tu nekolik svych oblibenych komentatoru



@Chuck (07.03.2019 22:39): pokud to zkusis, nezapomen na tohle https://github.com/aliasIsolation/aliasIsolation/releases (mam to i s popisem v zajimavostech - akorat je divne, ze konkretni zajimavost nejde linkovat jako koment nebo jinej element s unikatnim linkem zde na dbh)
S křižkem po funuse ještě moje statistiky plusek a mínusek:

Celkem obdrženo: 1876× plus, 79× mínus (+1797)
Celkem uděleno: 643× plus, 108× mínus (+535)

nejvíc plusek od Dr. Leebigh (119) a od Drolina ( + 70) a CJ (66)
Nejvíce uděleno Drolinovi (47), Solidor a Dr. Gunár. (po dvaceti)
@Chuck (07.03.2019 22:23): pff ... chtel jsem taky prispet ale neslo to ... to je jak naschval .. koukl jsem (odzhora v listu - default sorting) na tvy komentare a ty mas az fenomenalne opacny hodnoceni nez ja ... to co ja hodnotim jako spatnou hru s < 60% ty hodnotis vysoko na 85% a naopak, to co ja hodnotim jako dobrou ty hodnotis jako spatnou hru .... :D
@SimonEndt (07.03.2019 21:32): Je možné, že jako uživateli s méně bodů má mé + menší váhu? Schválně jsem to vyzkoušela a kýžený efekt v nárustech bodů to nemělo :D
A nebo dává někdo podobně intenzivně mínuska :D
Me zase serou lidi co chodi na internet delat poradek do diskuzi a narizovat co kdo muze v kterym vlakne resit a co nesmi. Ja to zazil nazivo za komousu a nic moc, nemam to rad. Poradek sice musi byt, ale zrovna internet je na to dost ztraceny misto. Ono i bez tehle prikazovacu se vetsinou lidi drzi tematu a z 80% je to dane vlakno o tom o cem byt ma.
Lidi se to uz naucily a pokud nejde o reklamu na viagru nebo se nekdo neozere tak je to vetsinou ok.
Teprve v tuhle chvíli jsem si všiml mého dnešního DH skóre - 5555 bodů. Tolik stejných čísel tu už nejspíš nedosáhnu. Ale jo, musím! ;-)
@ntz (07.03.2019 17:47): hele, i když se tam tohle objeví, tak to neni tvoje věc a nemusíš se vydávat na křížovou výpravu. Vždycky počítej do tisícovky a pak už tě to tak pálit nebude. Nekrm trolly a bude ti hej ;) A ty nejhorší příspěvky jsou mazaný, neboj. Ale když to pak zaspamujete, tak je to nepřehledná žumpa a tu na DH nechceme. Pěkný den přeji.
dokud se tam bude resit caj a rucni brzdy, pak je vse v poradku a nic se tam dit nebude .. pokud tam ale par jedincu chce resit, ze:

1) havel by mel byt in-memoriam popraven
2) ze papez frantisek ma bejt prohlasenej za satana
3) ze americani/rusove/cinani/slovaci/polaci/EU maji bejt zakazani nebo proti nim alespon vedena valka
4) ze by meli bejt muslimaci/zidi/hinduisti/neverici/katolici/etc vyhnani/nahnani do taboru/obehnani plotem/whatever
5) ze nasi predci ve skutecnosti nebyli nasi predci, ale ze to byli kolaboranti/zbabelci/nacisti/fasisti/komunisti/neokomunisti
6) ze ja (a treba napr. jab nebo tul) jsme progresivni levice a zase naopak mvp, valcik a nebo jini jsou neco jinyho
7) a tak dale ....

tak tam bude bordel porad ....