Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@MartinezZ (27.11.2015 09:12): Hratelného zatím není nic. Epic má jenom tu svoji prezentaci a kromě postav o hře neprozrazují vůbec nic.
Když se tam zaregistruješ, tak si vždycky vybereš postavu, ta se ti tam ukáže v detailním renderu a ty si k ní vybereš nějaké schopnosti. Až si vybereš všechny dostupné postavy, ukáže se ti, kdy budou odhalovat další postavu a vidíš tam mapu všech dalších eventů. 3.12. odhalí poslední postavu, načež bude následovat nějaký další neznámý event a pak už je tam jenom nějaká položka s otazníkem.

Podle mě je to celé v podstatě taková přihláška do bety.
@LIUWIL (27.11.2015 09:04): Pochybuju, spíše jde s touhle postavou hrát někde v betě/pre-betě. já vlastně ani nevím, jestli je hra v nějaké veřejně hratelné betě :) Jak na to nemám čas, tak jsem se do té bety ani nesnažil přihlašovat.
@Danny (26.11.2015 18:03): Se není čemu divit. Čtenářů je více než hráčů her. To vidím i v okolí. A když josu v té skupině i hráči, tak mají registrované profily na mj. i DatabáziKnih, ale nějaké registrace do herní databáze se nemají, protože prostě mají těch pár svých oblíbených her nebo nemají potřebu si ty odehrané nějak katalogizovat.

Mimochodem, kdybyste někdo j=o chtěl přidávat hry a nevěděl co s volným časem, tak klidně:
Bloodbath Kavkaz
Vertiginous Golf
Fortnite (aktuálně v alfě)
Paragon (aktuálně v nějaké pre-betě bez jakýchkoliv podrobností :)
@Danny (26.11.2015 18:03): Hehe, tak jsem si díky tobě vzpomněl, že jsem se tam před 3 rokama taky registroval a pobavil jsem se nad svýma imitacema Verbalových komentářu na csfd :-D. Ani jsem nevěděl, že jsem takový blbosti psal :-D
@Danny (26.11.2015 18:03): Beztak je 99 % z těch lidí neaktivních a registrace prováděli spam boti :) Jak se nějaký web chlubí "registrovanými" a ne "aktivními", tak to vždycky smrdí.
Tak jsem se po dlouhé době zase jednou přihlásil na www.databazeknih.cz a nestačil jsem se divit, co mi leželo od září v nepřečtených zprávách: "Na konci srpna jsme překročili hranici 100 000 registrovaných uživatelů, čehož si velmi vážíme. " Nechápu, kde to všechno tak rychle nabrali, když to porovnám s DH, cca 6600, která vznikla dříve...
@SilentWolf (23.11.2015 19:01): Tak samozrejme naprosto chapu co mi chces rict...zatimco ty by jsi se mohl hodiny bavit o Bloodborne, tak ja zase o Falloutu.

A co se tyce Lovecrafta, jako autora ho znam, ale zatim jsem od nej nic necetla...asi to bude tim, ze moje srdce si ziskal nemecky autor Trpasliku :))

Ale kdo vi. Treba nas kluci prekvapi a nejaky ten koutek nam udelaji o kecani o konzolovych hrach. Pokud jsem spravne pochopila z blogu, tak by se tomu chteli venovat vice nez je doposud. Jenze cas jsou penize.
Coz mi pripomina, ze tady kdo si psal - myslim , ze to byl MartinezZ - ze by stacilo jenom kluky popstrcit a kdyby chteli, do 2 tydnu je to tady :D
Tak uvidime :)
@Nelishka91 (23.11.2015 17:05): Tak samozřejmě hry (a obecně knihy, filmy) které neodkrývají karty hned a hromadu věcí nechávají na vlastní interpretaci člověka, jsou ideální k diskuzi. Silent Hillem počínaje, Bloodbornem konče.. :D

Nemyslím tím sdělování zážitků kdo kde chcípá, o tom ta hra není :D i když tvá zkušenost s hrou ti mohla vrýt jistý názor..

Je to prosté takový herní H.P. Lovecraft. Jeho "svět" je i dnes opřen jistým tajemstvím. A ten pán co ty hry tvoří říkal že část jeho tvorby je silně inspirována tím, že jako malý rád četl fantasy ale japonský překlad bylo nedostatkové zboží a tak to louskal anglicky. Nepochopil tak úplně všechno ale nejvíc záleželo na tom, jak si to v hlavě vyložil. To byl ten zážitek. A do her se to snaží taky dostat. Ta hra jen naznačuje, a tak se můžou lišit názory hráčů na to, co se na obrazovce děje..

třeba je tam mimozemský vyslanec "Celestial Emissary". Ale je to vyslanec z jiného světa? Nebo ho stvořil ten kult uctívačů aby se naopak pokusil navázat kontakt s tvory z jiného světa.

A o tom to je.. tuny materiálu k diskuzi.. :D
@SilentWolf (23.11.2015 16:57): Bloodborne a diskutabilni? Nooo :D kdyz to rikas. Mimochodem, ja na pokec o hrach chodim sem a na ruzne FB skupiny :D a co se tyka tech konzolovych, nejlepsi je asi PS4 CZ/SK :D ... tak snad bude alespon do Vanoc (mohlo by byt) neco o tech konzolich i tady :D
@Nelishka91 (23.11.2015 16:45): No jde o to že v těch hrách je hromada způsobů jak si interpretovat to, co se na obrazovce děje, nebo třeba různé taktiky, záhady toho světa, preference co se zbraní týká.. a tím pádem je to (a to asi ani nijak moc nepřeháním) nejideálnější hra vhodná k diskutování.. :D respektive celá ta souls série + Bloodborne. Ty hry jsou k tomu stvořené, proto mi to chybí :D Fňuk.. Známí PS4 nemají, ti co mají nehrají, a komunity na internetu jsou krom této docela dost na zabití.. :D
@SilentWolf (23.11.2015 16:31): Jo taaaak :) spatne jsem to pochopila :) To neni spatny napad! :D nicmene o Bloodborne se od mne nic nedozvis :D skoncila jsem hned na zacatku s nervama, kdyz mi nesel zabit vlkodlak :D je to tezky jako prase (lip to rict nejde :D )
@Nelishka91 (23.11.2015 16:21): Jak dáváš? Já jen reaguju na to, jak jsi psala, že je tolik her, které nemůžeš hodnotit. Tak reaguju tím, že mě spíš chybí možnost o nich diskutovat a s někým třeba rozjet hype masáž kterou si třeba DLC do Bloodborne zaslouží.. :D Podobně jak se tu řešilo DLC do zaklínače, tak mi prostě chybí vyměňovat si s někým názor na konzolovky.. :D
Kdyby šlo jen o hodnocení konzolových her, rád bych s někým souhypoval DLC do Bloodborne.. ale všude ticho. :D

Ja uz se sakra nemuzu dockat, az tady pujdou i ty konzolove hry.... tolik her a ja je nemuzu ohodnotit!!!! :(
Se scriptem na detekci použití klávesnice či pohybu myši na vás a jak 15 minut nikdo na nic neklikne, nehne myší a nezmáčkne klávesu, přestane se počítat aktivita uživatele a neaktivní user nemůže být samotář, protože tu ve skutečnosti není, tak.
@Maximus (19.11.2015 11:53): úplně vidim jak na něj Martínek za pár let po tomhle příběhu koukne a řekne "ježiš tati...je to trapný.." ;oD a Martin na to "jak trapný? Tak hele synáčku já bejval na databázi každej den několik hodin než mi to tvoje maminka zatrhla" ;oDDD

berte to jako vtip - Jumasovi nic nezakazuju, natož snad databázi ;o)
@TRIAn29 (19.11.2015 15:40): A dnes som na toho samotára úplne zabudol, len som sa sem ráno prihlásil v práci, zabudol som sa odhlásiť a potom pozerám, že mám zapnuté DH a mám nejakú správu, potom som sa pozrel na počet prihlásených a svietila tam 1 :)
@Jumas (19.11.2015 11:09): Tak synček je Martin? pekné meno, keď budem mať ja raz syna, tak sa bude volať Max :) a stále mu môžeš rozprávať o tom, ako sa v noci zobudil a vďaka tomu si získal tento zákerný achiev :) tomu by aj tak neuveril, že ho Maximus nezískal za 10 rokov :D
@M.a.t.t. (18.11.2015 15:36): Hodnocení zajímavostí a videí z úvodní stránky v současné době nedává smysl, obojí je potřeba nejprve rozkliknout. Těch +20 byl běh na delší trať vždy, určitě nemyslím, že je to nemožné.