Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Nelishka91 (08.12.2015 04:59): 1000 bodov za rok môžeš mať ľahko.
Stačí sa poctivo každý deň prihlásiť a máš z toho dohromady 880 bodov - 10+40+100+365 za lojality achievments + 365 bodov po jednom bode za každý deň prihlásenia.
K tomu pár jednoduchých achievov (davové šílenstvá a pod.) a máš 1000 len taký fukot, bez jediného komentára či pridanej hry.
Stačí mi poslat 1000Kč na účet a já s adminy domluvím nějaký point boost.
Nějak mi pořád uniká smysl bodového hodnocení. V čem to sakra vězí, že uživatel, který má malou aktivitu, achievy skoro stejné jako já a při počtu bodů u komentářů to dělá pořád málo....a přece daný uživatel má přes 1000 bodů...Je to také podmíněno tím, jak dlouho člověk zde je?
jo dishonored, hitman a deus ex snad budou pecky

kingdom come a star citizen, mass effect a mirrors edge, taky se těším
Jinak teda pro uplnost kdyby nekdo citil nutkani zmenit hlasy, tak muze. Docela jsem zapomnel ze Sony ma jeste dneska tu konferenci a vubec i jinak mi to snad zily trhat nebude.
@Richmond (05.12.2015 19:08): nemusi nutne vyjit hned pristi rok, steaci ze jeste nevysla. Ale teda pak uz nevim co s tebou :D loni urcite nekdo nominoval nejake retro ptakoviny co jeste nevysly, nebo se muzes tesit na Demon Gaze II ;o)
Mohl by někdo nahodit nějaký zajímavý přehled do Všeobecně o hrách co má vyjít v roce 2016?

Za mě na co se příští rok těším je ten datadisk k Zaklínači 3 a Dragon´s Dogma.
Toz decka, do 19.12. prijimam do posty hlasy do Nejocekavanejsi Hry 2016.
Pravidla v zasade jak loni:
3-10 her, bodovani 7,5,4,3,2,1,1,1,1,1.
Datum vydani 2016+
Porty, hd remaky a zapadni/evropske releasy bez problemu.
Early accessy vicemene taky, pokud to nebude neco jako "sice uz davno jedeme, ale tohle bude jakoze finalni" veci typu Minecraft - to jeste uvidim jak moc se to bude srat na dulezite pozice. To same veci typu GTA6.

Spam v poste po domluve s memphisom.
@FildasCZ (01.12.2015 15:31): Jo, taky máme zvýšené hodiny (prachy navíc). Do toho děláme přes svátky (další prachy navíc) a počínaje prosincem nám všem permanentně zvedli platy. V lednu počítám budu mít skoro tolik peněz jako v listopadu, kdy dostáváme prémie.
Ty vole, nám povolili celý prosinec v práci nosit Santačepice :D Mě poser.