Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Chuck (10.09.2015 19:55): Já to Memfisovi na srazu říkal, že to zvláště pro konzervativce bude šok, ale dej tomu čas. Já když jsem poprvé vlez do bety tak jsem měl úplně stejný pocit.
Tak prvotní dojmy oproti verzi 2.1, která mi vyhovovala snad ve všem, zatím moc dobré nejsou.
No budem si musieť zvyknúť. Zatiaľ je to pre mňa šok a sám neviem či je viac príjemný alebo nepríjemný :)
A to jsem tam vždycky většinu hádek usměrňoval tím směrem, že přece každý hraje na čem chce. A i jako majitel PS4 přiznávám že mnoho exkluzivit co máme jsou blbosti. Takového plevelu co se hádá je všude plno.
Ne, mě jen zajímalo kdy vyhlásí soutěž o blooborne, kde se psaly povídky. Ale nejprve lhali a oddalovali to, změnili systém, že to nakonec vyhlásí čtenáři, pak se vymlouvali na E3, že není čas, pak na nemocné děti, nereagovali na zprávu, tak jsem napsal asi po měsíci od dotazu ve zprávách komentář v diskuzi, kde jsem se opět slušně zeptal. A ban.

Takže asi vidno odkud vítr vál.. :D

Nejhorší je, že ti lidi tam se docela dali. Nebyla to taková žumpa jako games.cz apod.. překousával jsem i ty jejich bulvární nadpisy článků.
"Cenzura Fallout 4" -a v článku "cenzura není".
I jednoho recenzenta jsem tam měl docela rád.
Ale prostě vrchní adminstvo no.. :D toť mor.
Achjo, co mě admini zabanovali a totálně mi znechutili Eurogamer svým svinským přístupem, nemám kde diskutovat o konzoloidních hrách :D šupky sem s tím.
@TombSpirit (02.09.2015 18:45): Ačkoliv by se to mohlo zdát, zas tak moc mě to nepopuzuje. Prostě je to upozornění pro adminy a jestli se jim to nebude zdát, je na nich, co dál podniknou. Pokud jim to vadit nebude, život půjde dál a ten můj se kvůli tomu opravdu nezhroutí.
To jsou ale starosti. Už ho dávno měl nějaký admin přejmenovat třeba na "králíček" a byl by klid. :-) Ale když už se tu tak hází těmi pravidly, tak kde je najdu?
Kolik musí mít hra hodnocení, aby bylo barevně označené hodnocení a objevovala se v žebříčcích?
@h4nek (24.08.2015 21:37): Při přidávání máš preview videa, můžeš tam na něj kliknout a vidět, jestli se přehraje.

@Danny (24.08.2015 21:35): Tak jasně, že po té se můžou stát různé věci. Taky někdo třeba video odstraní. Od toho tu ostatně je to nahlašování. Proč to píšu je, že jsem nahlašoval review video u Shadowrun: Hong Kong, psal jsem, že nejde na DH přehrát a video bylo ponecháno.
@Daemon (24.08.2015 20:51): Ono jde o to, že když někdo přidá video, které nefunguje "embded" tak si toho ani nemusí všimnout. Taky se může stát, že se to zakázáno uploaderem až poté, co se video přidá na DH.

Jinak pokud je takové video hlášené, tak si toho ani VIP nemusí všimnout, protože proklikne odkaz na video a je poslán na youtube, kde zjistí, že video funguje/existuje. Ale jinak se taková videa samozřejmě odstraňují.
To, že nejde přehrát embed video tady na DH a je potřeba to prokliknout jako odkaz, nevadí? Mně osobně to nepřijde dobré, takováý videa bych sem nedával, ale to je můj názor. Jen si to chci ujasnit a myslím, že i pro ostatní se hodí jasné slovo, aby třeba nějaké video nebylo neustále nahlašované :) Je na tom vůbec nějaká shoda VIP nebo to může každý z nich vidět jinak?
Ahoj, poptávám spolupráci pro vyhodnocení ankety, jinak ji asi nikdy nedodělám (přece jen jsem již veterán, klouby tolik neslouží a tak dále). Práce není náročná, pouze úmorná a nehonorovaná. Zájemce nechť se mi ozve do pošty. Díky.