Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Pomohl by mi někdo s názvem hry, prosim? 2D arkáda/plošinovka, rok tak 90?, dalo se stavět své vlastní lvly (žebříky, x druhů stavebních bloků, materiálů, pár potvor, teleporty, jetpack, provrtávání stěn). Pamatuju si hlavní vánoční verzi, kde se hrálo za Santu a název hry byl snad X-Mas něco. Hrávali jsme to jako malí se sestrou, ale nemůžu si vůbec vzpomenout na jméno.
Ale ani za nič sa mi nedarí získať achivment "Davové šílenství"
Vždy je tu nejako max. 25 ľudí online...
Dobré známosti jsou potřeba hlavně na Zatracenou loajalitu, zvlášť když víš, že budeš v létě týden mimo republiku.
Tenhle tejden jsem opět přišl o "Nefalšovanou loajalitu". To se prostě nedá udělat... :o)
@PavelU (21.03.2012 23:06): Ještě jednu chybičku jsem musel opravovat. Já to bral podle toho co jsem dostával za editace já. Dobrá tedy, tímto se omlouvám, při dalším návrhu budu více ohleduplnější a spíše návrh vrátím s tím co by se mohlo opravit.
@ViRus (21.03.2012 22:58): Byla tam chyba ve slově jednotky někde v první větě, pak jedna tečka u odkazu na datadisk ke třetímu dílu byla oddělená mezerou. To jsem opravil, no a ten můj nový popisek byl doplněn, ale svým rozsahem je delší, než ten původní, co tam předtím byl. A právě za takovéto popisky jsem v minulosti měl čtyři až pět bodů. Tři body jsem kdysi dostával za editace her bez coverů, kde byl jen doplněný popisek na čtyři řádky.
Ok, dobře, ale kolik si toho teda opravoval? Vzhledem k tomu coveru a těm dvou překlepům, co byly ze dřívější verze, bych to viděl na dva body a obsah nového popisu i s úpravami, též na dva body. Což by dalo dohromady čtyři.
@PavelU (21.03.2012 22:47): Promiň, ale schvaloval jsem to já. Je to až divné, u tebe, ale musel jsem tam opravit pár gramatických chybek. Bod za cover a pak jsem se rozhodoval mezi 2-3 body, ale ty chyby no.... :-)
Sice je fajn, že jsem dal další achievement :) Nicméně spokojen úplně nejsem, protože kvůli jednomu chybějícímu bodu, tak budu muset dát ještě dvě čtyřbodové editace, takhle by mi už zbývala jen jedna. Takže kdo tu Delta Force: Black Hawk Down editaci (ohodnocenou jen třemi body) schvaloval? Přičemž vám tu klidně z loňska a předloňska uvedu konkrétní editace toho a toho rozsahu, za nějž jsem měl správné bodové ohodnocení. Což se v tomto případě, dle mě, nestalo.
Je vůbec možný splnit davové šílenství? Je to tu stále a stále nějak mrtví:)
Proč je potřeba tagy BBC dávat do uvozovek? Tohle jsem viděl snad jenom na DH.
Tak už mám konečně uznávaného spisovatele :) Díky všem z té stovky uživatelů, zejména pak Kvasovi.
Už jsem byl taky tak v půlce. Jenomže jsem se pak jednoho krásného večera tak ožral, že se mi jeden následující den nějak vymazal z paměti, nějaký časový tentononc či co, prostě zmizel. Takže tento achievement odkládám na důchod.