Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

The Journeyman Project 2: Buried in Time

Buried in Time

70
1 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
adventura > interaktivní film
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
1995 PC
Vývojáři:
Presto Studios
Oficiální stránky:
http://thejourneymanproject.com/presto/jou…
Druhý díl trilogie Journeyman Project s podtitulem Buried in Time je adventurou z prvního pohledu od Presto Studios, kteří mimo jiné stáli například za titulem Myst III: Exile. Hry vyšla na třech cd-romech. Byla plánována i verze pro Plystation, z její realizace však sešlo. Druhý díl nabízí oproti předchůdci více FMV sekvencí a také upravený interface.

Hra oproti dílu prvnímu více cíli na vžití hráče do role ve hře, a tak se stáváme agentem číslo pět, Gage Blackwoodem. Samotné zasazení je několik století po současnosti, kdy svět je v utopické harmonii způsobené válkami z minulosti, které takřka zničily veškerou lidskou populaci. V té době je také vynalezeno zařízení na cestování časem společností Journeyman Project, což také způsobuje vznik organizace TSA (Temporal Security Annex), které dohlíží na to, aby se vědecký průlom v oblasti cestování v čase nedostal na veřejnost a i to, aby oprávnění cestovatelé neporušili časové kontinuum.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.