Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

Na pár her se těším,ale ty data vydání jsou strašný.

novej Middle earth - 10.října
novej Evil Within -13.října
novej South park - 17.října
Elex - 17.října
novej Ass Creed - 27.října
novej Wolfík - 27.října

To se z toho jdu vomejt.., nemůžou to trošku roztáhnout do celýho roku ? Nebo lidi kupujou hry jen v říjnu ?
konzoláci, co máte na psn za nicky, ať tam nemám takovej wejstlend.
Taky jsem na ten Grimoir namlsanej, ale jako řekněte mi, kdo má čas utopit ve hře 600+ hodin? Neni to už trochu zbytečný to dělat takhle rozsáhlý?
@Richmond (15.06.2017 14:32): User-friendly Wizardry VII s důrazem na miliony drobností a hru, kterou bych měl velmi dlouho na disku a občasně v ní postupoval. Optimistický výhled mám i v tom, že bych si pak někdy (konečně) v budoucnu zahrál i Ambermoon a Fate, a nějaké ty dungeony v amiga emulátoru. A právě Grimoire by mohl být vstupenkou do této retro nálady.

Čekám tedy velmi, stejně jako od nového Lost Crown (čekám už tak 6 let), remejku Pathologic (pár let, ale dlouhých!) a překladu Moon (8 let).

A s Grimoirem si mi trefil (pokud to vyjde opravdu), přesně do ideální doby :).
Novy titul do sbirky - originalka Hesperian Wars aneb hra od Pterodonu, vytvorena pro zahranicni trh. Narozdil od jakesi crackle verze se hra nainstaluje na Windows 10 a bez problemu se i rozjede...

Neco pro Ugru, az se za deset let dostane k roku 1998. PS, podle vseho se hra odehrava ve stejnem svete jako Flying Heroes, i kdyz jde o absolutne odlisne zanry (fantasy realtime strategie vs fantasy arena/letecky simulator).
@Wolverine (14.06.2017 11:04): Ten, kterého stáhli, byl oficír SS Totenkopf. Stáhli ho nejspíš protože měli ještě nějaké poslední zbytky zdravého rozumu a soudnosti.

Takže prostě nestáhli figurku "řadového německého vojáka", hotovo. Nemusíš se ani snažit.
No, nič moc ako obvykle, z hier ma zaujali asi len Wolfenstein, Metro a Beyond Good and Evil 2.