Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@Shoggot (15.08.2013 15:06): Minimálně je Deadly Premonition dostatečně zajímavé - z AAA produkce, takže chyby myslím půjdou snadno přehlednout. Zvláště pokud bude pc verze ještě o něco odladěnější. A na duchovního nástupce cult classic Mizzurna Falls se nelze netěšit.
Docela mě překvapuje jak se někdo dokáže vymlouvat na to že pirátí že jsou hry drahé, kdy už i u EA bundlu napíše že to radši stáhne než aby dal 5 dolarů.
Dle vývarného konceptu a stylizace.

- Umineko no Naku Koro ni
- Dark Souls
- Alice: Madness Returns
- Mirrors Edge
- Far Cry 2
- STALKER série
- Catherine (a vše od ATLUSu)
- Deadly Premonition
- Ni No Kuni
- Journey
- Kentucky Route Zero
- Dear Esther
- The Cat Lady
- Cart Life
Hmm, zapol som komp a steam sa vobec nechce spustit a ani jedna hra. Skusil som už aj reštart. vie niekto?
- Bioshock: Infinite
- Dark Souls
- Dishonored
- Arkham City

Přičemž poslední dvě kategorie mě jsou docela levé.
On hlavně Say myslí jednotlivý hry pro jednotlivý kategorie a ne jednu hru, co splňuje všechny 4 podmínky.
Dark Souls
Bioshock: Infinite
Arkham City
Hotline: Miami
Dishonored
Fallout: New Vegas
Co považujete za největší herní pecku (dejme tomu za poslední 3 roky) po stránce:
- grafiky (takový wow efekt, který na vás hra vyhodí, když se poprvé načte)
- výtvarného konceptu/stylizace/názoru (nezáleží pouze na grafice, herní svět jako celek)
- UI (inventář, HUD, herní menu)
- technického zpracování (stabilita, odezva, loadingy, bez bugů)

Za mě:
- Witcher 2
- Remember Me
- Blacklight: Retribution
- Mass Effect 2
Ty jo, teď jsem si všiml, že hry co jsem si aktivoval na Steamu si může ještě někdo aktivovat na Originu pod jiným číslem. Pokud máte zájem o Origin klíče, tak napište.
Dead Space Origin Key
Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key
Crysis 2 Maximum Edition Origin Key
Medal of Honor Origin Key
Mirror's Edge Origin Key
Battlefield 3 Origin Key
@KRoman47 (15.08.2013 12:17): Tak jsem to zkusil a máš recht, ta stránka kde se zadává kód se mi taky teď nechce načíst. Asi to chce zkoušet a nebo vydržet s nervem.

Já taky na charitu kašlu, takže tentokrát si vydělal Humble. :-)
@KRoman47 (15.08.2013 12:17): Mě už dneska aktivace funguje bez problémů, už večer jsem aktivoval všechny hry a dneska i ten The Sims 3 (ten jedinej se musí přes web, Origin klient ten klíč nevím proč nebere), kterej včera zlobil.

@Crash (15.08.2013 08:50): To je návod pro přidání DLC, které zatím na HB nepřidali. Díky za tip, později se to určitě bude hodit.
@Crash (15.08.2013 12:07): Přes web zkouším také a výsledek je pouze: "Připojení bylo ukončeno vzdáleným serverem" prostě vyprší časový limit spojení a stop. Vážně ostuda, to dnes ani nepůjde.

Jinak ty posuvníky já většinou dávám tak, aby nejvíce šlo vývojářům/vydavatelům a Humble, na charitu dávám nejméně, kdo ví, kam to vlastně jde a u koho to skončí.
@Walome (15.08.2013 10:29): U Humblu si vždycky můžeš zvolit kolik z toho co zaplatíš půjde vývojářům, kolik na charitu a kolik přímo Humblu. Jsou tam na to takový posuvníky. U tohoto balíku ale byla jen charita a Humble, pokud to tedy samozřejmě není celý šaráda, tak EA z toho nemá nic. Teda kromě další ostudy s nefunkčním Originem a problémama s aktivací Sims 3.
@Paul (15.08.2013 00:33): Také neříkám, že by mi to trhalo žíly, ale je to diletantství a šlo mi o srovnání se Steam, který též není dokonalý, ale je mezi nimi propastný rozdíl. Jinak společností EA opovrhuji kvůli jejich politikám a chování k zákazníkům, které prostě nehodlám podporovat svou ani jedinou korunou, takže jsem rád, že z tohoto nákupu neměli zhola nic.

EDIT: Jen tak mimochodem, aktivace v Origin stále nejde, takže to vidím spíš než na čekání v řádu hodin na dny.
@Walome (15.08.2013 09:09): Myslíš od email od Humblu? Zkontroluj spam, a kdyžtak na Humble stránce dole v patičce je "Lost Key" pošlou ti ho znovu. Každopádně doporučuju udělat na humblu profil, budeš tam mít přístup ke všem kódům a nemusíš čekat na email.
Sákra včera jsem si koupil ten bundle a nepřišel mi žádnej mail, co teď?
Máte někdo tušení, jak aktivovat ty The Sims 3 z bundlu? Do Originu to vecpat nejde, odkazuje mě to na ofiko web, ale tam je kolonka na klíč o jeden chlíveček delší, takže to key nebere a jsem z toho vcelku zmatenej.
@KRoman47 (14.08.2013 23:46): EA jsou nýmandi kterým nedošlo že když si bude chtít 300000 lidí aktivovat hry ve stejnou dobu tak na to potřebujou kapacitu. Ale že bych jim to nějak moc zazlíval, to fakt ne. Holt počkám do zítra, big deal.
Mně už se teda DS 3 bezproblémově stahuje :-). Trošku štěstí asi dneska.
Super kauf! Dead Space 3, kterej se na originu prodává pořád za 50 éček sem koupil za jedno pivo! :-D díky ti Strady! :-)
Už se podařilo někomu v Originu hru z toho Humble Bundle přidat? Už se pokouším asi 3 hodiny načít v aplikaci "uplatnit produktový kód", ale prostě se to nenačte. Kdyby měl takto kolabovat Steam při každém balíku, tak kde to jsme...moc dobře jsem věděl, proč Origin nepoužívat a celkově už několik let bojkotovat celé EA. Zviklalo mě jen, že je to tak levné a EA z toho neuvidí nic, vše charita a Humble.
Dead Space Origin Key
Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key
Crysis 2 Maximum Edition Origin Key
Dead Space 3 Origin Key
Medal of Honor Origin Key
Mirror's Edge Origin Key

kdo má zájem nechť se ozve
@FildasCZ (14.08.2013 22:42): Kreditku Ti dají k tomu bankovnímu účtu ;-)
A u dobrých bank samozřejmě zadarmo a bez poplatků. Mám druhý účet právě pro tyto platby (rodinný účet pro jistotu nemá na platby na netu přístup) a M-Bance jsem doposud neplatil ani korunu.
@JohnCZ (14.08.2013 21:33): Tak ono se na Origin nenadávalo ani tak jako na službu, jako spíš na to co se dělo kolem. Hlavně byl EA obviněni že Origin čučí kam nemá a stahuje informace, které nepotřebuje. Potom byl taky humbuk kvůli banovaní celých Origin účtů jen za nevhodný chování na nějakých diskuzních fórech apod.
Také preferuji originály a jejich klienty, doposud jsem problém neměl, ale ta samovolná instalace hry mě docela naštvala. Přetížení systému beru, může se stát, ale nemám rád, když program dělá něco bez mého vědomí. Zítra zkusím znovu aktivaci nějaké hry a uvidím, co Origin provede :-)