Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o hrách

@JohnCZ (14.08.2013 21:33): Asi tak, Origin 99.9% času funguje bezproblému, mám na něm kolem 20ti her a všechny fungují jak mají. Uplay jakbysmet, obzvlášt co ho updatli před pár měsíci už je naprosto bez problému.
Díky za rady, takže teď pro změnu slavný Origin nejde vypnout, jelikož se samovolně instaluje hra.
Fuck EA :-)
Nevíte v kolik to začalo? Už mají vybráno půl mega $. Tohle bude jednoznačně nejprodávanější bundle.
Teda ta aktivace na Originu je neuvěřitelný opruz - asi 15 minut se Origin pokouší cosi stahovat a neaktivoval jsem ani zatím jednu hru :-(

Možná blbý dotaz - když aktivuji kód, tak se hra začne sama instalovat ? Ptám se proto, že kdysi aktivovaná hra se nyní sama instaluje ?? A instalace nejde přerušit ! WTF ?
Sice nepředpokládám, že by měl někdo zájem ale i tak to nabídnu, daruji zbytek z Humdle Origin Bundle. I když si myslím, že dolar má každý.

Mirror's Edge Origin Key nebo Steam Key
Burnout Paradise: The Ultimate Box Origin Key nebo Steam Key
Dead Space 3 Origin Key
Mirror's Edge Origin Key
Sims 3 Starter Pack Origin Key
Battlefield 3 Origin Key
Sims 3 Date Night DLC Community Key
@Sinister (14.08.2013 20:51): Buď jí můžeš prodat nebo se snažit posbírat všechny (z těch si pak vytvoříš odznak a dostaneš různý ptákoviny - pozadí na profil, smajlíky do chatu atd.). Nic víc to neni, myslim:)
EA krachuje?

Ale štve mě, že některé hry jsou Origin only, takže nekupuju.
To je od EA extrémně friendly, všechno jde na charitu a je tam i novej dead space 3, kvůli kterýmu jsem to tedy za 5 doláčů koupil, ikdyž zbytek mám, až na medal of honor, kterej mě nijak neláká.
@montana (14.08.2013 17:40): jak píšu, mně je krabička putna, házim je do kouta... mě sere ten pytel :D ale já tyhle magory náhodou chápu - za něco dáš dva litry tak to chceš supr čupr. Třeba mám omlácený rohy u ME3 sběratelky, což mě trošku sralo, ale teď jsem rád, že to přežilo velkou vodu (snad), takže nějaký růžky už mě v tomhle konkrétním případě netankujou.

Ale ok, dík, kdyžtak vyměním.
@Walome (14.08.2013 14:10): Hele pokud se ti nelibi krabicka, tak staci otevrit pusu a rict si o jinou. Zmackat se muze cokoliv na jakymkoliv obchode.

Takovejch magoru ve stylu Gunara, co si tady pravidelne vybira mezi 10 krabickama a peclive je zkouma, kde je ohnuty rozek, kde je posunuty obal nebo kde je mikromilimetrova oderka vlevym hornim rohu, tu mame dost :)
Párkrát jsem to zkusil a obvykle jsem dostával na budku...asi to chce věnovat dost času pravidlům, na což zrovna teď nemám moc času. Navíc ty náznaky univerza mi přišly jako takovej ten klasickej guláš bez větší dávky invence a zapamatovatelnosti.
@Walome (14.08.2013 14:10): Ty za SC dáš takový balík?? To by mě ta edice mohla být ukradená. Já jsem zvědav, kdy a za kolik to přijde mně. Sice mi po telefonu sdělili, že moji předobjednávku cenově upraví vzhledem ke snížení ceny, ale už jsem jim dvakrát psal, aby byli tak laskaví a poslali mi upravenou objednávku a zatím zarytě mlčí. Takže kdo ví, kolik ta výsledná cena nakonec bude. Je fakt, že za 729 Kč to nikde neseženu.
@Shoggot (14.08.2013 13:50): Toho bych se nebál, spíš bych se bál, že Ti přijde pomačkaná škatule na hru - čert ví, čí je to chyba, když to přijde poštou, ale když si to vyzvedáváš na krámě, je jasné, že to takhle už dostali, nebo to zmačkali oni. Naštěstí, mně se krabice válej v koutě, takže mě to až tak netrápí, ten pytel, co na to na krámě dostaneš, je horší :D

Teď mi od nich přijde Splinter Cell, tak pak poreferuju - stojí 2500,- na games. stojí 2300,- ale rušit to už nebudu, spíš se příště 2x rozmyslím. Sice jsem tu nedávno psal, že si radši zaplatím pár stovek navíc za kvalitní službu, ale ty pytle mě fakt nasíraj do nepříčetnosti :D