Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Juchů! 2000 bodů, mám vlastní diskuzi! Ještě 500 a budou i poličky :)
Oky, tak až bude čas vrhnu se na to. A nebo může i někdo jiný samozřejmě :)
Hlavně má ten profil úplně šílenej popis. Někdo potřeboval achiev. :)
Být správce, tak to neschválím.
Má cenu přidávat remake hry zvlášť nebo ne? Jedná se o nový Pharaoh. Některé hry to tak mají, jiné mají u alternativního názvu i tu remake verzi :)
krásných 7777 bodů ;o))) a je teda náhoda, že jsem si toho všimla ;o) žádnou hru teda nemám, co bych Vám sem dala. Ale pochlubit a pokochat se mohu ;o)
Kdyby byl někdo nervózní, tak v klidu, strougy podle všeho ještě žije, naposledy byl aktivní před 21 hodinami :-)
Měl bych dotaz. Jak se tu počítá návštěvnost u hry? Když u hry vidím 100x za den, předpokládám, že se počítají jen registrovaní návštěvníci nebo ne? A počítá se 100 unikátních návštěvníků nebo to může být 1 člověk 100x? Počítají se do toho i nějací Boti?
Můj favorit je Forever Skies a Starfield. :) Pak až Baldurs gate 3 a The Alters.
A nebudu tedy skrývat, že mě to dost štve, protože KSP je nejlepší hra. :-D
@Jumas (18.01.2023 20:53): a to hodnocení se přepočítává v reálném čase nebo je napevno? např. když ohodnotím teď hru, bude mít hodnocení váhu třeba 0,5, ale když dosáhnu tisíc bodů, bude to stejné hodnocení mít už váhu 1 ? říkám to dobře, přepočítává se to při každém zobrazení nebo nějak jinak?
Jakto, že Ghostrunner s 21 hodnoceními je reprezentativní a Kerbal Space program s 26 není?
Ahoj, už je nějak vyhodnocený ten dotazník, na které hry se těšíme nejvíc v roce 2023, co jsme vyplňovali před Vánoci?
@rikuhahl (15.01.2023 07:51): no, to leda až přidám všechny hry, co mám nebo jsem měl. :) pět her čeká na schválení a už mám seznam dalších 70 her(z mé knihovny co tu nejsou), takže mám na celý rok co dělat. ;) a to jsem neprolezl ještě všechny staré kazety z didaktika. :D
@Jumas (14.01.2023 13:14): Já bych se nebál letos přidat ještě 2 tisíce her. ;) Jen já přidám letos určitě sto her. ;) má herní sbírka za posledních 34 let je plná zajímavých kousků. ;)