Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

@Richmond (01.07.2019 09:06): U mě se zřejmě projevuje určitý druh stárnutí. To, co bylo před necelými šestnácti lety, kdy byl kluk kojencem, se mi vybavuje víc než dost, zatímco to, jsem včera obědval, se mi z hlavy vytratilo. :-)
@Memphis (30.06.2019 14:24): kongrats ... musite vydrzet 6 let, pak si budete moct oddechnout, az date kluka na vojensky uciliste do Pruska ... v 10ti se bude plavit na Baltu (pokud ho teda nedaj k dragounum), v 11 bude mit prvni valecne zraneni, pozna lazaret a tak dale .. ve 14 ho jako kadeta, cekatele na oficira, poprvy pusti na 2 mesice domu, v 16ti si zacne pestit knirek ... proste klukovskej zivot snu !!!!
@Memphis (30.06.2019 14:24): Mě na tom odrazují repetetivní side questy a nekonečné mikrotransakce (a stejně je to nakonec pay-to-win), ale prý je to docela ok coop, když máš s kým hrát. Tak teda gratulace. Přeju ať to není moc zabugované :)
@Memphis (30.06.2019 14:24): Já se po víkendové nepřítomnosti samozřejmě přidávám s obří gratulací a s přáním hodně štěstí nejen malému! Mimochodem, čím jsem starší, tím častěji si chvíle, kdy byl můj kluk malý, vybavuji mnohem líp a mnohem častěji. "Problém" akorát je, že mu bude na podzim sedmnáct. :-)
@Memphis (30.06.2019 14:24): Congrats! Chtěl jsem k tomu dohledat vtipné video z Community, kde Troy povídá Shirley, ať zapomene na své malé děti a soustředí se na to podstatné (paintballový turnaj). Ale nenašel jsem to, tak si to musíš představit. ;)