Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

co děláte s DH? jede to pomaleji, než před updatem... čekat 10s na rozkliknutí příspěvku je poněkud hardcore i pro harcovníky
Stránky jsou dneska nějaké pomalé a občas vypadávají. To se asi už přidávají konzole :3
@Isair (18.12.2015 21:43): Tak ono az na zaverecny fight sa daju vsetky Cyberspasce prejst akurat nedokazes zabit ziadne ICE (mne sa podarilo v celej hre zabit tusim 2 ICE) lebo tam sa to bez nepretrziteho toku projektilov proste neda.
Ale ICE ako take neutocia len sedia na nejakych perdmetoch, ktore tym padom proste nezoberies, nic must-have nestrazia aj ked niekedy by potesil lepsi schield ci pulser, ale tak ako tak ho ziskas neskor niekde inde.
Niektore Cyberspace budes prechadzat na 3 krat a podobne ak ich chces mat komplet prejdene.
Ale hral som opatovne na 3-3-3-3, takze je mozne to eliminovat znizenim difficulty.

Naopak ale normalny svet je lepsi v EE, graficky teda (hlavne widescreen je good) inac sa tam nic nemeni a tam stravis aj tak drvivu vacsinu gameplay takze ja by som praveze EE hral - obzvlast v pripade ak si uz v minulosti SS presiel.

ad JA - no dvojka je casovo nasobne dlhsia oproti jednicke takze to budes mat tazke. Ale je to jedna z najlepsich hier ever a kazdopadne cisty must-play. A kludne hned s 1.13 patchom, srat na Vanillu aj ked si ju nehral.
@mazar1234 (18.12.2015 19:30): Takže má asi smysl se spíše pustit do původní verze s dosboxem, že? O nějaké přesouvání savů atd. moc nestojím, ale System Shock bych si rád (možná během svátků) zopakoval... tak ještě že je původní verze na GoGu taktéž přítomna.

Jo jako JA 1 jsem hrál už dávno ze Score, ale nikdy neměl takový hráčský skill a trpělivost, abych byl schopen jej dohrát, přitom jsem ho rozehrával mnohokrát. Čili takový můj životní rest, který byl konečně tento rok pokořen. Teď ještě si někdy najít čas na tu dvojku:).
@Isair (18.12.2015 14:38): Netusim ale tipol by som ze urcite neopravili, ono je to nejaka sracka v engine a casovanim cyklov CPU, tazko povedat nakolko jednoduche je to odstranit. Ovsem zaujimave je to ze ide iba o Cyberspace, ako keby to malo samo o sebe uplne nejaky iny externy engine nez texturovane 3D priestory.

No ak si Jagged dohral iba tento rok tak to je urcite velmi silny zolik v rukave.
@Bodkin (15.12.2015 17:18): Nejvíce jsem se letos bavil u Dark Queen of Krynn (PC), Romance of the Three Kingdoms VII, (PS2) Romance of the Three Kingdoms VIII (PS2), Pokemon Platinum (NDS) a Elite II Frontier (PC)
Dotaz.

"1) Jaká hra (hry) vás letos nejvíce bavila a naopak jaká vás nejvíce zklamala? "

To jako hra letošní, nebo klidně i starší, kterou jsem jen letos hrál?
Hlavně bacha, abychom neviděli, kolik máš nepřečtených věcí u her ;-) Sem tam se to objevuje od nové verze databáze, tohle a třeba All your games belong to us nebo něco takového. Easter Egg vývojářů.
Díky za info. Aspoň že tak. To se dá zvládnout. Párkrát jsem nad tím dumal, konečně mám jasno :)
Jak přes půlnoc? Nechápu oba příspěvky.. :D jde mi o to, jestli mi to vezme jako loajalitu když se jeden den přihlásím v 9 ráno a druhý den si vzpomenu (budu u wifi) až večer v 6.
@M.a.t.t. (14.12.2015 10:17): Mě jde o to že jsem v pátek třeba odjel k mé drahé a naposledy byl na databázi kolem 16:00 a druhý den se hned brzo ráno jelo na příjimačky a člověk se vrátil těsně před 16:00. Asi to bylo tak tak.. :D Ale tak pokud to funguje tak, že stačí prostě 1x denně jakýkoliv čas, tak to je dobré. To uhlídat půjde.
Soused mi včera říkal, že konzole budou ještě do konce roku? Co je na tom pravdy?
@Nelishka91 (13.12.2015 21:23): Tak to zkusíme navrhnout klukům :D Přihazuji deskové hry, slovní hry, venkovní i in-house herní aktivity (kuličky, šipky, panák, fotbal, hru na uklízení pokoje, hru na "já už budu hodnej, mami") apod. :D