Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Unikla mi nejaka soutez "Kdo napise nejvic komentaru za den", nebo se mi to jen zda?
Omylem jsem zaslal nedokončený koncept hry ke schválení, takže se nelekejte. Sorry.
A ja prosim o to, aby se vazne zavedl nejaky bodovy koeficient, od ktereho bude mozne psat komentare.
Btw, kdyz je uzivatel zablokovan, jsou mu tak anulovany jeho pluska/minuska a hodnoceni her?
Zase to, prosím, tolik nepřehánějte, já myslím, že až tak o nic velkého nejde; mojí motivací není stát v čele žebříčku, obzvlášť, když to odnesl zrovna ViRus :-), (promiň), ale to už se nedá nic dělat.
Přesto vám díky, i když si díky zaslouží všichni ostatní přidavači, kteří přispěli byť jedinou hrou do databáze.

@Crash (06.09.2014 17:27): Možná nedoženeš, ale to nevadí, hlavně pokračuj v tom co jsi začal, děláš to dobře!
Jazzovi patří nejenom gratulace ale i velké díky za tu ohromnou spoustu her, co už přidal! Mimochodem, zajímalo by mě, kolik už jich bylo? ;-)
Brzy dojde ke změně v prvenství a rozhodně si jej nejaktivnější přidavač zaslouží, takže Velká gratulace, jazzi první ;-)
BTW zije este uzivatel SAY (tzv. oblubeny troll, -:0 EHM) alebo treba reportovat investigaciu Chuckovi.
@M.a.t.t. (10.08.2014 12:39): Dam tomu zase rocni pauzu, pak se uvidi :)

edit: všichni pozorně sledujte profil Ensemble Studios, protože to co sem tam vytvořil za popis, protože to bude něco. Pokud by tenhle popis mohl zachranit somálský dítě od hladovění tak by to udělal a dostal by za to nobelovu cenu míru, první v životě udělená popisu. O tom popisu by se měly psát básně, měly by se kvůli němu vést války, říše byse kvůli němu měly hroutit. Prostě tak dobrej popis to je :))))
@Vitorio (10.08.2014 10:17): Záleží, jestli přidáváš informace pro dobro ostatních, aby bylo info sesumírované, dávalo smysl a že když někdo bude chtít, rád si tvoje informace přečte a získá o něco větší přehled -nebo- kvůli nějakému ečívmentu.

Pro uživatele nad 2000 (nebo 1500? :) zrušit přidávání bodů za editace a přidávání profilů vývojářů/her. Ty body jsou pro nováčky, aby je to naučilo dělat a přidávat profily a nakoplo se o DB starat. Ti, co už vědí jak na to a mají tedy dostatek bodů, se poučili a dělají to pro dobro ostatních, aby se měli nováčci od koho učit. Nad X bodů se tak nebude zobrazovat žádné číslo, ale něco jako titul "Zasloužilý člen" :)

Jasně, to neprojde :D
Samozrejme si tady vylejvam srdicko kvuli tomu ze ze vcerejsich 11ti uprav (z vetsiny, krome 2) kompletnich profilu nebyly ani jednou vic jak 3 body. Za plnej profil by proste melo bejt nejmin 4 body, at uz je to maly studio kde musim hledat pul hodiny jen zemi odkud sou nebo velky o kterym tady muzu psat uplny romany.

Se vzdycky po x letech rozhodnu teda zkusit prispet a tohle me vzdy jasne odradi se s tim zase na x let zabejvat.
@Vitorio (10.08.2014 10:17): na tech novych malych asi ne, ale vyvojaru co nemaji popis je jeste dost, kde se ty 4 body daji nahrabat, protoze i popis pokud je obsahly se vsim, vice mene bez chyb s prolinkovanim muze dosta i 5 bodu.

Ja si vzpominam, ze jsem se jebal s popisem ke Capcomu a dostal jen tri, kvuli prolinkovani. Zalezi proste na VIP...
Tak by to chtelo nekam napsat ale, jelikoz to moc nema cenu delat pokud by se nekdo chce snazit o achievement mistr vyvojarnik tak uz to na tehle malejch studiich neni jak nahnat ty 4+body.
Takze studio ktery udelalo jednu hru, je o nem minimum infa do popisu (tak na 1-2 radky) proste na vic jak tri body sanci nema?
Zdarec, můžete mi poradit, jak si smazat účet? nemůžu nikde v nastavení tuhle možnost najít. díky