Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Všeobecně o DH

Je možné nějak deaktivovat sbírání bodů? Rád bych, aby mi zůstalo 1111 (které budu mít zítra) ^^
@player (28.09.2014 22:33): Odhlas se a dojde Ti to. Nový návštěvník přijde, uvidí banner, a mnohý z nich se zaregistruje, aby získal avizované funkce. A pak už nepřijde a profil po něm zůstane.
@player (28.09.2014 15:25): jak už psal Crash: nic. do jaké míry uživatel využije služeb databáze či rozvine svůj profil je jeho věc, pokud tím neporušuje směrnice. samozřejmě by byla větší aktivita žádoucí, ale čekat zapálení u všech registrovaných je utopické.
Žádná "maximální neaktivita" tu není. Ale pokud na profilu nebyla vůbec žádná aktivita, třeba se to časem změní.
@Killing Joke (27.09.2014 21:23): Je úplně jedno co POMO je nebo byl. On zde otravoval spamy. Naštěstí svůj profil smazal. Profil na jedno použití

Mimochodem takových lidí je tu víc. Máme tu zhruba 115 profilů, které nedo vytvořil ale ani jednou se nepriihlasili. Proč se takový člověk si na DH vůbec vytváří profil, když ho ani jednou nepoužije? Možná by nebylo od věci, takové profily rovnou mazat.
Zvláště u profilů které jsou tu 3-4 roky a nikdo se na ne po celou dobu nepřihlásil.
@player (22.09.2014 12:14): pomo neni jenom admin, ale taky majitel celyho csfd. velka to rybicka. Da se rict jeho veledilo. Co tady chtel.?
O co slo? Naky drby? Se mi nezda, ze by pomo, kterej ma jedny z nejsledovanejsich stranek na netu mel cas tady neco mastit. Jinak je slovak.
@player (21.09.2014 22:39): To je fakt, mám tu tři spamery, kteří si nechtějí dát pokoj Moderátoři DH (132 zpráv), Schvalování her (166 zpráv) a Achievementy (dokonce 216 zpráv)!!! Někdo by s nimi měl zatočit! ;-)
Jen tak mě napadlo, kdo vidí zasilane zprávy uživatelů? Existuje na DH nějaká kontrola obsahu pošty? Jako jestli se nerozesilají spamy nebo vulgarity.